Filtrovat:   |   Celkem: 164   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Mamadou Saliou Youla

ID: 201076
Není adoptován
Chlapec, 9 let
Mamadou žije spolu se svými rodiči a čtyřmi sourozenci v nepříliš příznivých ekonomických podmínkách. Jeho rodiče bohužel nemají dostatek financí, aby mohli své děti ve studiu podporovat. Další informace »

Idrissa Camara

ID: 201079
Není adoptován
Chlapec, 10 let
Idrissa žije spolu se svými rodiči a čtyřmi sourozenci v Matamu. Jeho otec je povoláním řidič, který hledá prostředky pro financování studií svých dětí. Idrissa má také sestru Mariamu v adopci (ID 201080) Další informace »

Diacka Traore

ID: 201083
Není adoptována
Dívka, 12 let
Diacka žije spolu se svými pěti sourozenci, bratranci, maminkou a tatínkem. Její otec je obchodník, který nemá dostatek finančních prostředků, aby mohl podporovat své děti ve studiu. Další informace »

Ibrahima Barry

ID: 201085
Není adoptován
Chlapec, 18 let
Ibrahima pochází z velmi chudé rodiny. Jeho otec zemřel a matka není schopná nadále financovat veškeré rodinné náklady, včetně školného. Ibrahima má ještě další tři sourozence Abdoulaye (1998), Boubacara (2005) a Mamadou (2008). Další informace »

Thierno Sadou Diallo

ID: 201086
Není adoptován
Chlapec, 14 let
Šestičlenná rodina se nachází ve velice žalostné ekonomické situaci. Rodina není schopná platit veškeré náklady vynaložené na studium od té doby, co oba dva rodiče, otec i matka, zemřeli. Proto si rodina přeje, aby se Thierno mohl zúčastnit tohoto programu. Thierno má ještě čtyři další sourozence Mamadou (1999), Abdoulaye (2003), Mariamu (2007) a Taibou (2011). Další informace »

Thierno Mamadou Barry

ID: 201089
Není adoptován
Chlapec, 10 let
Přijem rodiny je velice nízký až téměř zanedbatelný, což znemožňuje financovat školní výdaje dítěte. Jedinou nadějí pro budocnost Thierna je tak vaše pomoc, která mu umožní studovat. Thierno má ještě mladšího bratříčka Souleymana (2012). Další informace »

Mariama Touppe Diallo

ID: 201092
Není adoptována
Dívka, 11 let
Holčička pochází z jedenáctičlenné polygamní rodiny, čítající jednoho otce a tři matky. Všichni žijí ve společné domácnosti a snaží se najít pro sebe nějaké finanční prostředky. I přesto nemají prakticky žádné peníze, aby mohli podporovat děti ve studiu. Mariama má ještě dva mladší sourozence Mamadoupathe (2010) a Oumou (2015). Další informace »

Mariama Tania Sylla

ID: 201094
Není adoptována
Dívka, 19 let
Mariama je nadaná dívka, která by ráda pokračovala ve svém vzdělání. Polygamní rodina se ale potýká s nedostatkem prostředků. Otec Mariamy je vážně nemocný. Byl jedním z prvních dobrovolných koordinátorů projektu adopce na dálku v Guineji a přes 15 let se staral o skupinu dětí ve čtvrti Landreah a Cosa. Péči o jeho skupinu dětí v adopci se nyní stará jeho manželka. Početná rodina se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Otci velmi záleží na vzdělání jeho dětí a proto požádal o zařazení Mariamy do programu adopce. Další informace »

Mariama Soumah

ID: 201100
Není adoptována
Dívka, 5 let
Rodiče Mariamy jsou rozvedení a dívku vychovává její maminka stejně jako jejího staršího bratra. Matka se snaží uživit drobným prodejem např. připravuje koblížky nebo sendviče pro děti ve škole. Prostředky však často nestačí ani na jídlo jednou až dva krát denně. Další informace »

Bafodé Camara

ID: 201101
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Bafodé žije se svými prarodiči z maminčiny strany. Jedná se o polygamní rodinu, která má těžkosti zajistit jídlo alespoň jednou až dvakrát denně pro všechny své členy. Bafodé má jednu mladší sestru. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 201102
Není adoptován
Chlapec, 7 let
Rodiče Aboubacara jsou negramotní a moc jim záleží na vzdělání svých dětí. Matka strávila prakticky celý život prací na poli, aby zajistila obživu své rodiny. Daří se ji připravit jedno jídlo denně. Někdy se jí povede nechat část jídla ještě na snídani, ale obvykle jí jen jendou denně. Aboubacar má ještě 3 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Souleymane Camara

ID: 201103
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Souleymanovi rodiče jsou negramotní a záleží jim na tom, aby jejich děti chodily do školy. Rodiče pracují na poli. Matka připravuje jedno jídlo denně, které se snaží rozdělit na 3 části během dne. Nejčastěji vaří batáty a manioky. Souleymane má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Yakouba Soumah

ID: 201104
Není adoptován
Chlapec, 7 let
Yakouba pochází z rozvedené rodiny. Žije s tetou, která je součástí polygamní rodiny o třech ženách a jejích dětí. Yakouba měl 5 starších sourozenců, ale dva z nich již zemřeli. Většinou jí dvakrát denně - večer a část jídla si šetří na snídani. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201106
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Abdoulaye žije se svými rodiči ve velké rodině zároveň se svými prarodiči a dalšími příbuznými se svými rodinami. Maminka vaří jednou denně na večer a část schová na snídani. Matka stejně jako ostatní pracuje na poli, aby zajistila základní potřeby své rodiny. Chlapec má dva starší sourozence - jeden z nich M'Bemba s ID 201107. Další informace »

M'Bemba Camara

ID: 201107
Není adoptován
Chlapec, 6 let
M'Bemba žije se svými rodiči ve velké rodině zároveň se svými prarodiči a dalšími příbuznými se svými rodinami. Maminka vaří jednou denně na večer a část schová na snídani. Matka stejně jako ostatní pracuje na poli, aby zajistila základní potřeby své rodiny. Chlapec má jednoho mladšího a jednoho staršího sourozence - jeden z nich je Abdoulaye s ID 201106. Další informace »

Karim Sylla

ID: 201108
Není adoptován
Chlapec, 3 let
Karim se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Karima se daří zajistit denní stravu díky svému řemeslu. Problém nastává v nepředvídaných situacích jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už peníze nezbývají. Karim má 2 starší sestry (Madina ID 201109) a další miminko je na cestě. Další informace »

Madina Sylla

ID: 201109
Není adoptována
Dívka, 8 let
Madina se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Madiny se daří zajistit denní stravu díky svému řemeslu. Problém nastává v nepředvídaných situacích jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už peníze nezbývají. Madina má 2 sourozence (starší sestru a mladšího bratra Karima ID201108) a další miminko je na cestě. Další informace »

Halasane Sylla

ID: 201110
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Halasane žije ve velké rodině spolu s dalšími sourozenci rodičů se svými rodinami. Rodiče mají problémy zajistit denní stravu. Obvykle jí dvakrát denně a to také v závislosti na sklizni. Halasane má 2 starší bratry, 2 starší sestry a jednoho mladšího bratra. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován
Chlapec, 2 let
Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně v závislosti na množství surovin a sklizni. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

M'Mah Sylla

ID: 201112
Není adoptována
Dívka, 3 let
M'Mah žije se svými rodiči. Matka porodila již 9 dětí a další je na cestě (2018). Zajištění obživy závisí na otci a hlavně na sklizni zejména z ovocných stromů. M'Mah má jednoho staršího bratra a 7 starších sester. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?