Filtrovat:   |   Celkem: 164   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Facinet Camara

ID: 201113
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Facinet pochází z dvojčat (M'Mah ID 201114). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženat se dvěmi manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka Facineta se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. Facinet má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a sestru-dvojče. Další informace »

M'Mah Camara

ID: 201114
Není adoptována
Dívka, 4 let
M'Mah pochází z dvojčat (Facinet ID 201113). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženat se dvěmi manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka M'Mah se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. M'Mah má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a bratra-dvojče. Další informace »

Fapengou Touré

ID: 201115
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Fapengou žije se svými rodiči ve velké rodině, kde potomci dědečka pracují na jeho polích. To jim umožňuje zajištění denní stravy zejména v období sklizně a to až dvakrát denně. Chlapec má 4 starší sourozence a jednu mladší sestru jménem Koumba s ID 201116. Další informace »

Koumba Touré

ID: 201116
Není adoptována
Dívka, 4 let
Koumba žije se svými rodiči ve velké rodině, kde potomci dědečka pracují na jeho polích. To jim umožňuje zajištění denní stravy zejména v období sklizně a to až dvakrát denně. Dívka má 5 starších sourozenců, jeden z nich je chlapec Fapengou s ID 201115. Další informace »

Aminata Sylla

ID: 201119
Není adoptována
Dívka, 6 let
Aminata žije se svými rodiči ve velké rodině spolu s příbuznými rodičů a jejich rodinami. Ženy vždy připravují jídlo společně pro všechny a doplňují se během dne na přípravě třech denních jídel. Aminata má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Fatoumata Sylla

ID: 201122
Není adoptována
Dívka, 5 let
Otec se snaží zajistit prostředky na základní potřeby rodiny a je často mimo domov. Rodina se potýká s problémy se zajištěním denního jídla. Obvykle jí jednou někdy dvakrát denně. Fatoumata má dvě starší sestry, dva starší bratry a jednoho mladšího bratra. Další informace »

Bafodé Sylla

ID: 201123
Není adoptován
Chlapec, 3 let
Rodiče Bafodého se živí pracemi na poli a zajištění jídla závisí většinou na sklizni. Obvykle jí jednou až dvakrát denně. Bafodé má tři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

M'Mabinty Sylla

ID: 201124
Není adoptována
Dívka, 4 let
Rodiče M'Mabinty mají těžkosti se zajištěním základních potřeb. Jí obvykle jednou až dvakrát denně podle příjmu rodičů. M'Mabinty má jednoho staršího sourozence. Další informace »

M'Bemba Camara

ID: 201125
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Rodiče se potýkají s problémy zajistit základní potřeby. Příprava každodenního jídla závisí na příjmu. Někdy to nestačí ani na jedno jídlo denně a děti jsou odkázány na sezónní ovoce. M'Bemba čtyři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201126
Není adoptována
Dívka, 3 let
Rodina má problémy se zajištěním základních potřeb. Oba pracují na poli a denní jídlo závisí většinou na sezónní sklizni. Mariama má dva starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Buontouraby Sylla

ID: 201127
Není adoptována
Dívka, 4 let
Bountouraby se narodila mladému páru mimo manželství. Rodičům se daří zajistit jídlo dvakrát denně. Má ještě jednoho sourozence. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201128
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Daouda je nejmladší z pěti dětí. Rodiče jako většina obyvatel v oblasti pracují na poli. Jí obvykle dvakrát až třikrát denně v závislosti na sklizni. V období mang jí jen manga. Další informace »

Mamadou Lamarana Camara

ID: 201130
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Rodiče chlapce pracují jako většina místních na poli a potýkají se s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Jí obvykle dvakrát denně a to v závislosti na aktuální sklizni. Mamadou má staršího bratra. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Není adoptován
Chlapec, 2 let
Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici a díky tomu nemají větší problémy se zajištěním jídla. Žijí ve velké rodině spolu s prarodiči. Další informace »

Ousmane Bangoura

ID: 201132
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Ousmane žije v polygamní rodině o dvou ženách. Všichni pracují na poli a jejich denní strava závisí na sezónní sklizni. První manželka má 6 dětí a jedno dítě zemřelo. Ousmane má jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Sékou Talibuya Camara

ID: 201133
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Otec Sékoua pracuje na poli a matka vaří rýži pro studenty. Díky tomu se jim daří zajistit každodenní večeři a někdy i snídani. Sékou má dva starší a jednoho mladšího bratra. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201135
Není adoptována
Dívka, 12 let
Fatoumata žije se svou babičkou z matčiny strany, po které byla pojmenovaná. Ta se živí úklízením domácností. To ji umožňuje zajistit alespoň jedno jídlo denně. Fatoumata má staršího a mladšího bratra. Další informace »

Bountouraby Soumah

ID: 201136
Není adoptována
Dívka, 9 let
Bountouraby pochází z polygamní rodiny. Otec se živí jako mechanik traktorista hlavně v období dešťů, kdy se věnuje práci na poli. Matka obdělává zahrádku se zeleninou. Jí většinou v závislosti na tom, jaká je úroda, jednou až dvakrát denně. Bountouraby má starší sestru a mladšího bratra. Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201138
Není adoptována
Dívka, 8 let
Rodina se potýká s nedostatkem prostředků na základní potřeby. Někdy jí jednou denně někdy dvakrát. Mamadama má staršího a mladšího bratra. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201139
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Když maminka sežene suroviny, tak připraví jídlo, když ne, vaří až další den. Záleží to také na aktuální sklizni. V období mang je situace obvykle lepší. Abdoulaye má dvě starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?