Filtrovat:   |   Celkem: 175   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Salematou Fofana

ID: 20461
Není adoptována
Dívka, 23 let
Rodiče Salematou nejsou schopni zajistit ji vzdělání. Salematou je velmi odvážná a každý den následovala své kamarády, kteří šli do školy. Nyní je na úrovni 3.třídy a moc ráda by pokračovala Další informace »

Emili Dupuy

ID: 20465
Není adoptována
Dívka, 21 let
Otec zahynul utonutím. Emili žije se svou babičkou, která se stará o mnoho dalších dětí a její malý důchod nestačí ani na zajištění dostatečné stravy natož dalších potřeb. Emili bývá často nemocná. Má tři sourozence. Další informace »

Adama Condé

ID: 20466
Není adoptována
Dívka, 24 let
Otec Adamy je hluchoněmý a matka je "trpasličího" vzrůstu. Má 2 bratry a 2 sestry. Žije u kamarádky své babičky, paní Domany, která se stará již o několik dětí a její malý důchod nepokryje ani ty základní potřeby. Adama je velmi chytrá dívka. 2012: Dívce na srdeční příhodu zemřel opatrovník. Další informace »

Bangaly Traoré

ID: 20494
Není adoptován
Chlapec, 19 let
Bangaly má 6 sourozenců (18,15,14,11,9 let a 7měsíční mimiko). Rodiče jsou bez vzdělání a nyní bez práce. Otec se živí jako příležitostný řidič. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bangoura

ID: 20509
Není adoptován
Chlapec, 20 let
Otec se s matkou rozvedl a žije se svými dvěma ženami v jiném městě. Matka se stará o pět dětí, živí se drobnými domácími pracemi. Celá rodina bydlí v jediné místnosti. Další informace »

Koumba Kanté

ID: 20529
Není adoptována
Dívka, 19 let
Otec se živí prací na polích druhých. Kvůli velmi tvrdé práci od svých 16 let již dnes trpí velkými problémy se zády. Matka prodává uhlí. Na vzdělání dětí nemají prostředky. Koumba má 2 bratry (16 a 2 roky). Další informace »

Sékou Mamady Kaba

ID: 20550
Není adoptován
Chlapec, 21 let
Otec neměl nikdy dostatek prostředků, aby se oženil. Když se mu podařilo získat malý obnos většinou od svých sester, posílal své děti do školy. Po jeho smrti děti přestaly chodit do školy. Matka se stará o denní obživu. Sékou má 2 sourozence (11 a 5 let). Je na úrovni 2.třídy. Další informace »

Djénébou Camara

ID: 20569
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka pochází ze Sierra Leone. Patří do skupiny dětí, které jsou často využívány k "otroctví" v domácnosti. Koordinátorka projektu v této oblasti ji našla adoptivní rodinu, která se ji ujala. Djénébou má 2 starší a 1 mladšího sourozence. Je velmi chytrá (přeskočila mimo jiné 2. třídu). V současné době studuje prvním rokem střední školu. Další informace »

M'Balou Touré

ID: 20579
Není adoptována
Dívka, 18 let
Dívka žije s babičkou, která už nestačí na to, aby zajistila jídlo pro svá vnoučata. Žijí ve špatných podmínkách, malé i velké děti spí spolu v jedné místnosti, občas bez jídla, občas jedí u sousedů.
M'Mah má tři sourozence ve věku 10, 7 a 2 roky
Další informace »

Balakhissa Camara

ID: 20600
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka žije u své tety, která vychovává mnoho dalších dětí, nicméně ve velmi špatných podmínkách. Děti jí špatně a občas vůbec. Balakhissa má tři sourozence ve věku 8, 4 a 1. Další informace »

Alhadji Saïdou Barry

ID: 20607
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec má dvě ženy a stará se o 14 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry ve špatných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Alhadji se přihlásil do projektu adopce na dálku v naději, že mu pomůže uniknout ze špatné situace. Další informace »

Ousmane Koumbassa

ID: 20614
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec má tři ženy a na starosti 13 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry v mizerných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Proto se Ousmane zapojil do projektu adopce na dálku, doufá, že mu pomůže uniknout z bídy. Má dva sourozence - Amadou (14) a Sékou Oumou (1) Další informace »

Fatoumata Kébé

ID: 20626
Není adoptována
Dívka, 18 let
Otec má dvě ženy a 15 dětí, ale není schopen celou rodinu skutečně zajistit. Fatoumata touží po dobrém vzdělán, proto se chce účastnit projektu adopce na dálku. Má 7 sourozenců - Diakouba (18), Sarata (24), Souleymane (15), Issiaga (21), Mohamed (12), Hawa (30), Oumar (27) 10-2014 Velmi nadaná dívka. Další informace »

Almamy Sylla

ID: 20639
Není adoptován
Chlapec, 19 let
Rodiče se rozvedli a chlapec žije u své matky v ne příliš pěkném prostředí s dalšími dětmi. Je věčně opuštěný, připojil se k mladým lidem, kteří mají problémy se zákonem, dokonce mají u sebe zbraň a chovají se jako banditi. Nutně potřebuje být pod dohledem a v bezpečí. Možnost vzdělání by mu jistě pomohla. Další informace »

Saran Tounkara

ID: 20648
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka pochází z velmi chudé rodiny, oba rodiče jsou bez zaměstnání, i když matka se snaží pracovat ve městě (slouží lidem). Věnují se primitivnímu zemědelství a zadlužují se, aby měli na jídlo. Děti jsou často nuceny žebrat. Rodina bydlí v chýši, která se při dešti rozpadá. Saran má dva sourozence (4 a 2 roky) Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?