Filtrovat:   |   Celkem: 167   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Oumou Camara

ID: 20951
Není adoptována
Dívka, 12 let
Tato dívka, která žije pouze se svou matkou a proto shání pomoc pro své dítě. Matka často nemá na bydlení ani na jídlo pro sebe ani pro svou dcerku. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 20953
Není adoptován
Chlapec, 14 let
Jedná se o chlapce žijícího se svými rodiči a svými bratry ve složité životní situaci. Jejich otec se snaží najít způsob, který by jeho synům pomohl ke vzdělání a tím k lepšímu budoucímu uplatnění a životu. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201000
Není adoptována
Dívka, 21 let
Aicha byla zatažena do bandy zlodějů, kteří ji chtěli zabránit ve vzdělání. Muselo přijít na pomoc více obyvatel čtvrti, aby je zadrželi. Dívka pochází z velmi chudé rodiny a opravdu je hodna naší pomoci. Další informace »

Fodé Touré

ID: 201018
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Otec je stále na cestách z vesnice do vesnice. Jeho žena o kterou se nestará je nucena zvládnout postarat se sama o své děti. Prodává kaši na poli a u univerzity. To ji umožňuje zajištění základních potřeb. Žije u své tchyně a tchána. Fodé má dva mladší sourozence. Další informace »

Mamadou Salifou Sylla

ID: 201020
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Rodiče se snaží uživit rodinu s velmi malými prostředky. Otec vždy po období dešťů odjíždí pracovat do zlatých dolů a když se mu podaří něco vydělat, koupí jídlo pro rodinu a čeká zase na další sezónu. Další informace »

Odia Condé

ID: 201025
Není adoptována
Dívka, 15 let
Polygamní velmi chudá rodiny. V důsledku této chudoby, nepatří vzdělání mezi primární potřeby dětí. Odia by velmi ráda chodila do školy, situace rodiny to však neumožňuje. Má čtyři starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Louis Béa Millimono

ID: 201027
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Chlapec žije se svým jmenovcem (s tím, po kterém byl pojmenován), který má polygamní rodinu. Každá z žen má více dětí. Ty jsou obětí této situace, protože uživit tak početnou rodinu je velmi těžké. Louis má dvě sestry, měl ještě jednu ale ta zemřela. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?