Filtrovat:   |   Celkem: 167   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Bountouraby Soumah

ID: 201136
Není adoptována
Dívka, 9 let
Bountouraby pochází z polygamní rodiny. Otec se živí jako mechanik traktorista hlavně v období dešťů, kdy se věnuje práci na poli. Matka obdělává zahrádku se zeleninou. Jí většinou v závislosti na tom, jaká je úroda, jednou až dvakrát denně. Bountouraby má starší sestru a mladšího bratra. Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201138
Není adoptována
Dívka, 8 let
Rodina se potýká s nedostatkem prostředků na základní potřeby. Někdy jí jednou denně někdy dvakrát. Mamadama má staršího a mladšího bratra. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201139
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Když maminka sežene suroviny, tak připraví jídlo, když ne, vaří až další den. Záleží to také na aktuální sklizni. V období mang je situace obvykle lepší. Abdoulaye má dvě starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Fatoumata Sow

ID: 201140
Není adoptována
Dívka, 11 let
Otec Fatoumaty zemřel 15 dní po jejím narození. Matka se tedy přistěhovala k jeho rodině, která jí pomáhá s výchovou jejích čtyř dětí. Znovu se vdala a má další dvě děti. Děti z prvního manželství zůstaly u dědečka, který má 3 ženy. Děti dobře prospívají, ale není dostatek prostředků na zajištění všech základních potřeb. Proto požádali o pomoc se vzděláním dětí. Další informace »

Cheick Talibé Bah

ID: 201141
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Otec Talibého je často mimo domov, prostředky na denní obživu tedy leží převážně na matce. Nestačí to však na to, aby mohla poslat všechny své děti do školy. Jí obvykle jednou až dvakrát denně. Talibé má 4 starší sourozence. Další informace »

Alseny Sylla

ID: 201142
Není adoptován
Chlapec, 9 let
Rodina se potýká s nedostatkem prostředků na pokrytí základních potřeb. Jí většinou jednou denně nebo vůbec. Děti jsou pak odkázány na sezónní ovoce, které si samy najdou. Alseny má dva starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Aminata Sylla

ID: 201143
Není adoptována
Dívka, 6 let
Aminata pochází z polygamní rodiny, která se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb včetně denního jídla. Aminata je upovídaná a bystrá, do školy se těší. Má staršího a dva mladší sourozence. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?