Stavíme školu pro 500 dětí v Guineji / Postavme ji společně !

See video

A je to tu, náš první videospot z našich cest je na světě ! Stavíme školu pro 500 dětí v západoafrické Guineji, postavme ji společně :) Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu adopce na dálku. Díky vaší pomoci a díky aktivní spolupráci místních komunit jsme postavili již 7 škol, které umožňují vzdělávat se více než 3000 dětem.Ti, co nás znají, vědí, že naši práci děláme poctivě, i když nemáme právě na růžích ustláno. Za sdílení a podporu předem děkujeme.

......................................................................................................................

Tvoje malá velká pomoc / Veřejná sbírka na účet: 2800829748/2010 ......................................................................................................................

" Obyvatelé vesnice Menyi darovali pozemek, kde jsme zřídili vrt na pitnou vodu a začali stavět další školu. Místní lidé jsou připraveni ve stavbě pokračovat, chybí jim jen materiál. I s Tvou pomocí můžeme školu dokončit a dalších 500 dětí bude mít přístup k bezplatnému vzdělání. "

Více o stavbě školy: http://bit.ly/Stavimeskolupro500deti

Střih: Gerardo Femina / Komentář: Táňa Bednářová, Richard Fiala

 

Kategorie:

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.