Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 214  |  
1 2 3 4 5 ... 11 Další

Facinet Camara

ID: 201113
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 7 let

Facinet pochází z dvojčat (M'Mah ID 201114). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženatý se dvěma manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka Facineta se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. Facinet má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a sestru-dvojče. Další informace »

Bafodé Camara

ID: 201101
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 8 let

Bafodé žije se svými prarodiči z maminčiny strany. Jedná se o polygamní rodinu, která má těžkosti zajistit jídlo alespoň jednou či dvakrát denně pro všechny své členy. Bafodé má jednu mladší sestru. Další informace »

Souleymane Fofana

ID: 20949
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 14 let

Souleymane pochází z velmi chudé rodiny. Kvůli špatné životní situaci jim často vypomáhají sousedé. 10-2022 - Soulemane je nyní v 8.ročníku na college. Od začátku školní docházky si vede velmi dobře, zatím ještě ani jednou neopakoval třídu. Další informace »

Laye Karamoko Kébé

ID: 20844
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 16 let

Chlapec je prvním dítětem mladého páru. Otec vede obchůdek v Konakry a matka studuje účetnictví na bakalářkém stupni "Université de Conakry". Rodiče by si přáli svého syna podporovat ve vzdělávání. Příjmy rodiny ovšem nejsou dostačující. Další informace »

Faouly Sylla

ID: 20946
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 17 let

Faouly žije ve velice početné rodině, která nemá skoro žádné finanční prostředky. Jeho rodiče často nemají dost jídla pro celou rodinu a tak jsou podvyživení oni i děti. Další informace »

Mariama Ciré Sylla

ID: 201293
Není adoptována

Dívka, 2 let

Mariamin otec má mnoho dětí s různými ženami, zatímco manželku má pouze jednu. Mimo svého hlavního zaměstnání jako učitel se poté věnuje zemědělským pracem. Rodina jí dvakrát denně, a prozatím všech 5 dětí chodí do školy, je to ale na úkor dalších nezbytných potřeb jako je jídlo, ošacení či zdraví. Mariama má 4 starší sourozence. Další informace »

Mabinty Bangoura

ID: 201306
Není adoptována

Dívka, 3 let

Mabinty žije v chudé rodině. Její otec nemá práci a její matka prodává hrášek na trhu, aby mohla svým pěti dětem zaručit alespoň základní životní potřeby. Jí dvakrát denně, a všechny dětí spí společně na rohoži na zemi ve skromném příbytku, který má celkem jen dvě místnosti. Další informace »

Mamata Bangoura

ID: 201294
Není adoptována

Dívka, 3 let

Rodiče Mamaty nejsou sezdaní. Matka otěhotněla nechtěně, a dítě je v péči matky. Otec se bál uznat otcovstí, protože nevycházi dobře s matčinou rodinou. Mamata má staršího bratra, který se také narodil mimo manželství. Zajištění základních potřeb je pro ně velmi těžké. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201308
Není adoptována

Dívka, 3 let

Aissatou žije pouze se svou matkou, která má celkem 5 dětí, o které se musí postarat. Těžko však shání výdělek, jídlo, a peníze na školné. Jí například pouze dvakrát denně, a to pouze po malých porcích. Jejich příbytek má jednu místnost, ve které Aissatou sdílí jednu rohož na zemi se všemi svými sourozenci. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201277
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Mladý Daouda pochází z polygamní rodiny o dvou ženách. O děti se především tedy stará vlastní matka, která je finančně závislá na příjmu svého manžela. To samé se týká jídla, ale bohužel se na děti nedostává vícekrát než jednou až vakrát denně. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201280
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Daouda pochází z polygamní rodiny, ale žije jen se svou vlastní matkou. Situace je složitá, málokdy mají dostatek jídla, které už tak představuje pro rodinu ohromné náklady. O děti se povětšinou stará matka, která je však finančně závislá na manželovi a sama nevydělává. Další informace »

M´Mawa Camara

ID: 201313
Není adoptována

Dívka, 3 let

Otec M´Mawy ztratil práci a její matka se tak stará, aby zajistila jídlo pro svou rodinu. Je ráda, když mají jídlo aspoň dvakrát denně. Spí na zemi na rohoži v jedné místnosti. Další informace »

Moustapha Camara

ID: 201286
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Moustaphovi rodiče jsou rozvedení, a tak je Moustapha a jeho šest sourozenců v péči matky. Matka je hospodyně, která pro přivýdělek prodává na trhu. Sama se svým výdělkem však nemůže zaručít dětem jídlo každý den, a školu už vůbec. Další informace »

Amadou Bailo Diallo

ID: 201257
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Jeho matka, jakožto švadlena těžko shání klienty a stejně tak i peníze. Rodina je finančně podporována Amadouovým strýcem, ale ani on si nemůže dovolit školné pro Amadoua, ačkoliv by si přál, aby se mohl vzdělávat. Další informace »

Oumar Kéita

ID: 201317
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Oumar je velice kurážný chlapec. Narodil se v chudé a nebezpečné části hlavního města Conakry v chudých podmínkách. Jeho otec nemá práci a matka se tak stará o rodinu, včetně jídla, kterého se Oumarovi a jeho sourozencům dostává maximálně dvakrát denně. Také sdílí pouhou jednu místnost a jednu rohož na zemi se zbytkem rodiny. Další informace »

Salifatou Kéita

ID: 201315
Není adoptována

Dívka, 3 let

Salifatou je velice bystrá holčička, ale zatím nechodí do školy. Pochází z velmi chudé rodiny. Salifatou má jednu starší a jednu mladší sestru. Otec se nestará o budoucnost svých dětí, matce ale záleží na tom, aby všechny děti mohly jednou chodit do školy. S jejími výdělky však sotva zajistí jídlo pro svou rodinu. Další informace »

Fatoumata Soumah

ID: 201301
Není adoptována

Dívka, 3 let

Fatoumata pochází z velmi chudé rodiny. Její otec nepracuje, jedná se tedy o matku, která vydělává pro rodinu, která čítá celkem šest dětí. Žádné z dětí aktuálně nechodí do školy, a místo toho se učí doma. Fatoumata tedy také do školy nechodí, kvůli chybějícím finančním prostředkům a složité rodinné situaci, kdy stěží jí dvakrát denně, a navíc spí společně se všemi sourozenci na zemi na rohoži. Další informace »

Fatoumata Soumah

ID: 201291
Není adoptována

Dívka, 3 let

Fatoumata pochází z polygamní rodiny, kde děti jsou především v péči matky. Matka však sama nevydělává a je tak finančně závislá na manželovi, johož příjem je nestabilní a nedostatečný aby uživil všech šest dětí, jedno dítě už mu dokonce zemřelo. Při nejlepším jí dvakrát denně. Další informace »

M´Mabinty Soumah

ID: 201292
Není adoptována

Dívka, 3 let

Rodiče M´Mabinty jsou sezdaní. Otec je zemědělec, ale přivydělává si jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Jelikož kvůli dvěma pracím často není doma, bydlí rodina u dědečka, společně s ostatními rodinami strýců a tet. Další informace »

Ibrahima Sory Sylla

ID: 201303
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Ibrahima žije se svou svobodnou matkou, která má ještě další 4 děti. Těžko shání dostatek jídla, aby uživila všechny děti sama. Sama totiž nepracuje. Všichni společně spí v příbytku o jednom jediném pokoji, postaveném otcem. Další informace »