Skip to main content

Benefiční akce v Jihlavě na stavbu naší školy v Kindii

22.01.2016

Ve spolupráci se Soul clubem Jihava připravujeme benefiční akci na stavbu naší školy v Kindii. Čeká vás pestrý program od odpoledních hodin až do svítání pro velké i ty menší. Jestli jste z blízkého okolí, rozhodně se doražte podívat, cítíme v kostech, že to bude fajn akce. Během odpoledne ochutnáte raw speciality, můžete se nechat ostříhat, pomalovat sebe i vaše děti, společně si vytvořit africkou masku nebo si pořídit nějaký nový slušivý kousek do vašeho šatníku. Věříme, že se akce podaří už proto, že v Jihlavě máme spoustu kamarádů, kteří mají srdce na správném místě a pomáhají nám s organizací...............................................................................................................

Tvoje malá velká pomoc / Veřejná sbírka na účet: 2800829748/2010
..............................................................................................................

Článek: http://bit.ly/Stavimeskolupro500deti
Videospot: http://bit.ly/Videospot_Stavimeskolupro500deti
FB: http://bit.ly/HOUSEMARKET_Bazar

..............................................................................................................

15 - 18:00 / LOUNGE / BAZAR
dj MAARA / New Pain Brno + prostor pro začínající djs ...

Malování na obličej / Bodypainting (Natálie Shenková Jihlava)...Speciální nabídka čaj a káva...Kuchařské studio slunce...Wontanara fair trade obchod ...výtvarná dílna ...výstava...New Pain Brno stánek ...Kadeřnice Martina Nováková (Salón Krásy Komfort Jihlava), Worshop a vystoupení YoYo club JihlavaMarkéta Baťová akustický koncert autorské tvorby - kytara

18 - 19:00 / PŘEDNÁŠKA A PROMÍTÁNÍ
zakladatelka organizace Wontanara Táňa Bednářová " Guinea nikoho neláká, ale navždy si vás získá "

 Filip Markes (Yannick Markes project) saxofon

19:00 - 22:00 / DJS MAARA + prostor pro začínající djs / koncert Markéta Baťová

22:00 - 06:00 / DJS MEJLA / KOPR / Housefruit JIRAN / KOPR / Housefruit C´MOI , FILIP MARKES live sax / Yannick Markes ProjectEF BEAT live darbuka

..............................................................................................................
Speciální dekorace a projekce / Vstupné do 22:00 dobrovolné pak 80 Kč 

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->