Filtrovat:   |   Celkem: 118   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Bountou Camara

ID: 20793
Není adoptována
Dívka, 19 let
Rodina dívky nemá dostatek prostředků pro obživu. Mají problémy se zajištěním bydlení, zdravotní problémy a problémy se stravováním. Dívka má sedmiletého bratra. Další informace »

Daman Mara

ID: 20805
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec tohoto chlapce je živitelem velmi početné rodiny. Proto nemají dostatek prostředků pro zajištění školní docházky. Chlapec má tři sourozence. Další informace »

Fatoumata Bangoura

ID: 20809
Není adoptována
Dívka, 17 let
Holčička pochází z polygamní rodiny, ve které jsou dvě ženy a 15 dětí. Nemají dostatek prostředků pro zabezpečení bydlení, stravy a potýkají se se zdravotními problémy. Další informace »

Fatoumata Diariou Barry

ID: 20812
Není adoptována
Dívka, 17 let
Dívka pochází z chudé rodiny, kterou živí otec tím, že za úplatu nosí zavazadla na trh. Dívka má sestru ve věku 7 let. Další informace »

El-Hadj Ibrahima Barry

ID: 20818
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Rodina je velmi chudá. Potýkají se se zdravotními problémy, s problémy s bydlením a se zajištěním denní stravy. Chlapec má staršího bratra ve věku 10 let. Další informace »

Almany Senu Cissé

ID: 20821
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Chlapec má šest sourozenců ve věku 20, 17, 15, 13, 10 a 7 let. Rodina bydlí na předměstí Konakry. Rodiče těžce pracují, aby uživili celou rodinu. Další informace »

Alhasane Diallo

ID: 20822
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Příjmy rodičů tohoto chlapce jsou tak nízké, že nestačí na pokrytí výdajů na školní docházku. Rodiče by jej přesto chtěli nechat zapsat do školy, protože vědí, že vzdělání je pro jejich syna jednou z nejlepších investicí do budoucna. Chlapec má jednoho bratra ve věku 1 roku. Další informace »

Abdourahime Bah

ID: 20829
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Otec rodiny je již dlouho dobu bez příjmů. Chlapec má 6 sourozenců. Všichni bydlí na předměstí Konakry a potýkají se se zdravoními problémy a zabezpečením každodenních výdajů na stravu. Další informace »

Bintou Fofana

ID: 20841
Není adoptována
Dívka, 14 let
Holčička má dvě sestry ve věku 19 a 9 let a dva bratry ve věku 18 a 15 let. Rodiče pravidelně ze svých skromných příjmů přispívají na školní docházku sourozenců. Všichni sourozenci holčičky zatím školu navštěvují.
Rovněž Bintou by chtěli poslat do školy. Je však velmi obtížné všechny potřebné výdaje zaplatit, protože jim nezbývá na lékařskou péči a denní stravu.
Další informace »

Mohamed Bah

ID: 20845
Není adoptován
Chlapec, 14 let
Otec rodiny je již dlouhou dobu bez práce. O obživu rodiny se stará matka. Mají každodenní problémy se zabezpečením jídla a bydlení. Na školní výdaje prostředky nemají. Další informace »

Djanaba Fofana

ID: 20846
Není adoptována
Dívka, 14 let
Otec rodiny je již dlouhou dobu bez práce. Přivydělává si jako elektrikář, aby zabezpečil základní potřeby rodiny. Každodenní problémy se stravováním, bydlením a zdravím doléhají na tuto rodinu velice těžce. Matka, která ještě nedokončila studia, již nemá potřebou podporu pro pokračování. Přejí si poslat do školy svou dceru. Další informace »

Mohame Lamine Bangoura

ID: 20856
Není adoptován
Chlapec, 19 let
Rodiče toho chlapce jsou rozvedeni. Mohamed žije u své babičky, která nemá prostředky na jeho vzdělání. Má dva bratry ve věku 12 a 6 let. Další informace »

Mariama Bangoura

ID: 20873
Není adoptována
Dívka, 17 let
Dívka pochází z chudé rodiny, která se živí zemědělstvím.
Výdělek stěží pokryje životní potřeby rodiny, na zaplacení školní docházky peníze nezbývají. Dívka má pět sourozenců ve věku 16, 12, 6, 8 a 5 let.
Další informace »

Mafoulé Sylla

ID: 20878
Není adoptována
Dívka, 17 let
Mafoulé pochází z chudé rodiny, která nemá dostatek prostředků na zaplacení školní docházky. Má pět sourozenců ve věku 13, 9, 7, 3 roky, nejmladší má 1 měsíc. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 20879
Není adoptována
Dívka, 17 let
Dívka pochází z chudé rodiny, která nemá dostatek finančních prostředků pro zaplacení školní docházky. Má tři sourozence ve věku 8, 7 a 3 roky. Další informace »

Alhassane Ibn Alhassane Sylla

ID: 20881
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Alhassane je posledním z dětí polygamní rodiny o více než 27 dětech. Otec zemřel. Matka se potýká s problémem zajištění jídla, vzdělání, zdraví a ošacení svých dětí, které žijí v mizerných podmínkách chudoby. Sourozenci: Mamaista, MˇBallou, Mariétou, Aboubacar, Cheick, Lamine, Mohamed, Ibrahime, Afanyi, Moustapha, Salim, Nabylaye, Aminata, Ousmane atd. Další informace »

Aboubacar Waoumouno

ID: 20882
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec chlapce pracuje jako zedník. Výdělek nestačí na pokrytí základních životních potřeb rodiny a na zaplacení školní docházky. Aboubacar má mladšího bratra ve věku 3 let. Další informace »

Facinet Soumah

ID: 20888
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Chlapec pochází z chudé zemědělské rodiny, která nemá dostatek prostředků na zabezpečení základních životních potřeb. Chlapec má čtyři sourozence ve věku 13, 9, 7 a 4 roky. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 20889
Není adoptován
Chlapec, 16 let
Rodiče chlapce ještě studují. O chlapce se starají prarodiče, kteří se živí zemědělstvím. Potýkají se se zdravotními problémy a často nemají co jíst. Další informace »

Mariama Soumah

ID: 20900
Není adoptována
Dívka, 15 let
Otec živí rodinu zemědělstvím. Dívka má 4 bratry a 2 sestry. Rodina nemá dostatek prostředků ne zaplacení školní docházky. Otec je "muezzin" - vyučuje koránu. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.