Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 118  |  

Mamadou Yacine Diallo

ID: 201264
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Je velice zvídavý a moc rád by chodil do školy. Bohužel, rodinný domov byl zdemolován v Kaporu, a rodina tak byla nechána napospas osudu, bez finančních prostředků, které by dovolily Yacinovi studovat. Další informace »

Oumou Koultoumy Diallo

ID: 201256
Není adoptována

Dívka, 10 let

Narodila se ve velmi nábožensky založené a polygamní rodině, čítající 12 členů, jejíž otec se každodenně věnuje především modlitbě - těžko skloubitelné s dostatečnou mzdou potřebnou k uživení velké rodiny. Oumou si velice přeje jít do školy, a proto shání pomoc, jelikož jí to rodinné finanční prostředky neumožňují. Další informace »

Mohamed Lamine Kanté

ID: 201220
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mohamed Lamine je velmi usměvavý a nebojácný chlapec. Má 3 bratry se kterými sdílí pokoj, avšak on spí na křesle a jeho sourozenci na rohoži. Ráno i večer jí rýži. Zatím je vyučován pouze týmem dobrovolníků, jelikož se nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Alhassane Kéita

ID: 201310
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Alhassane pochází z chudé polygamní rodiny - jeho otec je oženěn se třemi ženami, se kterými má celkem patnáct dětí, ale nedokáže jim zajistit budoucnost. Naopak matka, která se o Alhassana primárně stará, dělá, co může, aby Alhassanovi zajistila alespoň základní životní potřeby. Kvůli nedostatku peněz však jí pouze dvakrát denně a spí na jedné rohoži s dalšími dětmi. Další informace »

M´Mah Sylla

ID: 201198
Není adoptována

Dívka, 10 let

M´Mah je malá osmiletá holčička, má sedm sourozenců, 4 bratry a 3 sestry. Se svou rodinou žije v malém domě, který tvoří dvě místnosti. Dům obývá s 10 člennou rodinou i dědeček. M´Mah a všech sedm sourozenců spí na jedné čtyřmístné rohoži. Stravují se společně. Zajistit jídlo pro rodinu i jen 3x denně je však velmi složité. Jejich příjem je nedostatečný. Další informace »

Salématou Touré

ID: 201186
Není adoptována

Dívka, 10 let

Chytrá dívenka, ale nemá dostatečnou podporu z domova - s rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj, jednu matraci, a jeden pokrm denně. Další informace »

Kadiatou Barry

ID: 201253
Není adoptována

Dívka, 11 let

Rodina Kadiatou žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Kadiatou, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201139
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Jídlo si mohou dovolit, jen pokud se mamince podaří obstarat potřebné suroviny, aby mohla uvařit. Pokud tomu tak není, jedí až následující den, Rodina je závislá na sezónní úrodě, především manga, V období jeho sklizně se rodině daří lépe, mimo ni je však obtížné zajistit její základní životní potřeby. Abdoulaye má dvě starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Boh Fanta Camara

ID: 201218
Není adoptována

Dívka, 11 let

Boh Fanta je velmi klidná dívka, její rodiče bydlí v domě o dvou pokojích. Spí ve stejném pokoji jako její sourozenci a babička, všichni na jedné matraci. Její dieta se skládá v podstatě pouze z kaše a rýže. Ze všech sourozenců je první, co chodí do školy, ale často je poslána domů kvůli chybějícím platbám školmého. Další informace »

Mamadou Lamarana Camara

ID: 201130
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Rodiče chlapce pracují jako většina místních na poli a potýkají se s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Jí obvykle dvakrát denně a to v závislosti na aktuální sklizni. Mamadou má staršího bratra. Další informace »

Mariame Camara

ID: 201221
Není adoptována

Dívka, 11 let

Mariame je velmi pečlivá a klidná dívka. Žije v malém příbytku se svými rodiči a pěti sourozenci, všechny děti spí na jedné matraci. Ráno jí kaši a večer pouze rýži. Je vyučována mladými dobrovolníky, kteří ji navrhli k zařazení do programu, aby si měla pokryto školné ve škole. Další informace »

Ousmane Camara

ID: 201242
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Ousmane a jeho rodina v roce 2016 utrpěli ohromnou ztrátu. Jejich jediná piroga (loďice), která jakožto nezbytné plavidlo k rybaření zajišťovala rodinné příjmy, byla nabourána větší lodí, a dodnes se jí nepodařilo spravit. Matka rodinu opustila, a Ousmane se tak nachází v nepříjemné situaci jak rodinné, tak školní, jelikož kvůli nedostatku finančních prostředků, kterými rodina disponuje, hrozí, že bude ze školy propuštěn a nedokončí ročník. Další informace »

Mohamadou Mountady Diallo

ID: 201271
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Mohamadou pochází z desítičlenné rodiny. Jeho otec, který žije v polygamním vztahu se třemi ženami, kvůli svému pokročilému věku již nedokáže zajistit dostatečný výdělek na podporu celé rodiny, a ani žádný ze starších sourozenců nevydělává dostatek, aby pokryl Mohamadouovo školné. Rád by tedy chodil do školy, aby se tak mohl dále rozvíjet a pomoci své rodině. Další informace »

Mountaga Diallo

ID: 201266
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Mountaga je sirotkem svého otce. Platba školného tedy spadla do rukou matky, která však bez finanční podpory nebude dlouho schopná financovat Mountagovo studium, a žádá proto o pomoc. Další informace »

Bambo Diankha

ID: 201200
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Bambo je malý, tichý a inteligentní chlapec. Má 4 sourozence, 2 sestry a 2 bratry. Rodina s pěti dětmi žije v domě, v jednom pokoji. V dalším pokoji žije s rodinou i otcův nejstarší bratr. Bambo a jeho sourozenci spí na jedné matraci. Zajistit jídlo i jen 3x denně je pro jejich rodinu velmi složité. Oblečení pořizují jen vyjímečně u příležitosti významného svátku. Další informace »

Makalé Dioubate

ID: 201229
Není adoptována

Dívka, 11 let

Makalé je velmi zdvořilá dívka. její rodina má celkem pět dětí. Její rodiče bydlí v malém rozšíření domu postaveném jejím dědečkem. Jí společně s rodinou a spí na matraci se svými sestrami. Pouze dvě z pěti dětí chodí do školy, ostatní tři nemohou do školy docházet, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné všech dětí. Další informace »

Zakaria Fofana

ID: 201275
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Zakaria byl vychován svou babičkou, která prodává koření na trhu. Jeho otec má jakožto sběrač odpadků velice slabý příjem, a tak si nemůže dovolit poslat své děti do školy. I přesto ale Zakaria vyniká svou inteligencí a chutí se vzdělávat. Další informace »

Mamady Kaba

ID: 201230
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Mamady je chytrý a zdvořilý chlapec z rodiny o šesti dětech. Mamady často nemůže sehnat nové oblečení - pouze během oslav. Jeho rodiče bylí ve dvoupokojovém domě. Jí společně s rodinou, a je jediný, kdo se aktuálně vzdělává díky skupině dobrovolníků, jelikož na školné rodina nemá finanční prostředky. Další informace »

Safiatou Konate

ID: 201217
Není adoptována

Dívka, 11 let

Safiatou Konate pochází z rodiny o sedmi dětech, kde rodiče jsou rozvedení. Safiatou žije u své babičky - tři z jejích sedmi dětí jsou ve škole. Je jednou z těch, co do školy chodí a je velmi chytrá, ale kvůli nedostatku peněz a nezaplacenému školnému nemůže nadále do školy docházet. Ráda by pokračovala ve studiu a vídala se ve škole se svými kamarády a kamarádkami. Další informace »

Aminata Rajac

ID: 201267
Není adoptována

Dívka, 11 let

Aminata pochází ze čtyřčlenné rodiny. Její maminka je hospodyně, ale poslední čtyři roky také vážně nemocná. Její otec nemá zaměstnání, a tak Aminata potřebuje podporu po finanční stránce aby vůbec mohla chodit do školy. Další informace »