Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 108  |  

Kadiatou Fadiga

ID: 20498
Není adoptována

Dívka, 22 let

Velmi chudá rodina. 10-2014 Kadiatou studuje na college. Hledáme pro ni nového adoptivního rodiče od 1.3.2015. Další informace »

M'Balia Soumah

ID: 20754
Není adoptována

Dívka, 22 let

Rodiče odešli z Guiney. O dívku se stará její dědeček, kterému je 80 let. 2009/2010 Holčička měla břišní tyfus, strávila 3 měsíce v nemocnici. 10-2014 M'Balia je často nemocná. Omdlévá, nebo je "mimo sebe". Musí být pod dohledem. Další informace »

Almamy Sylla

ID: 20639
Není adoptován

Chlapec, 22 let

Rodiče se rozvedli a chlapec žije u své matky v ne příliš pěkném prostředí s dalšími dětmi. Je věčně opuštěný, připojil se k mladým lidem, kteří mají problémy se zákonem, dokonce mají u sebe zbraň a chovají se jako banditi. Nutně potřebuje být pod dohledem a v bezpečí. Možnost vzdělání by mu jistě pomohla. Další informace »

Mariama Sylla

ID: 20755
Není adoptována

Dívka, 22 let

Tatínek je již dlouho paralyzován. Obživu se snaží zajistit maminka. Mariama má 4 sourozence (1995,1998,2003,2006). Další informace »

Mariama Tania Sylla

ID: 201094
Není adoptována

Dívka, 22 let

Mariama je nadaná dívka, která by ráda pokračovala ve svém vzdělání. Polygamní rodina se ale potýká s nedostatkem prostředků. Otec Mariamy je vážně nemocný. Byl jedním z prvních dobrovolných koordinátorů projektu adopce na dálku v Guineji a přes 15 let se staral o skupinu dětí ve čtvrti Landreah a Cosa. Péči o jeho skupinu dětí v adopci se nyní stará jeho manželka. Početná rodina se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Otci velmi záleží na vzdělání jeho dětí a proto požádal o zařazení Mariamy do programu adopce. Další informace »

Naby Fatoumata Sylla

ID: 20747
Není adoptován

Chlapec, 22 let

Otec je malomocný a o domácnost se musí starat matka. Snaží se uživit rodinu prodáváním dřeva, ale žijí ve velkém nedostatku všeho. Chlapec má mladšího bratra (2006). Další informace »

Saran Tounkara

ID: 20648
Není adoptována

Dívka, 22 let

Dívka pochází z velmi chudé rodiny, oba rodiče jsou bez zaměstnání, i když matka se snaží pracovat ve městě (slouží lidem). Věnují se primitivnímu zemědelství a zadlužují se, aby měli na jídlo. Děti jsou často nuceny žebrat. Rodina bydlí v chýši, která se při dešti rozpadá. Saran má dva sourozence (4 a 2 roky) Další informace »

Bangaly Traoré

ID: 20494
Není adoptován

Chlapec, 22 let

Bangaly má 6 sourozenců (18,15,14,11,9 let a 7měsíční mimiko). Rodiče jsou bez vzdělání a nyní bez práce. Otec se živí jako příležitostný řidič. Další informace »

Mariam Sayon Traoré

ID: 20738
Není adoptována

Dívka, 22 let

Dívka je vystavena extrémní chudobě. Otec se živí v zemědělství ale jeho příjem nestačí na pokrytí všech základních potřeb rodiny. S obtížemi jí dvakrát denně. Dívka se sama nechala zapsat do školy, když doprovázela své kamarády, ale rodina nemá žádné prostředky na vzdělání aby ji v tom podpořila. Další informace »

Assiatou Bah

ID: 20784
Není adoptována

Dívka, 23 let

Otec dívky je nemocný. Dívka žije v rodině své opatrovnice, která má 25 členů. Dívka si přivydělává prodejem zmrzlé vody na ulici.<br /> Má tři sourozence ve věku 15, 12 a 12 let. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bangoura

ID: 20509
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Otec se s matkou rozvedl a žije se svými dvěma ženami v jiném městě. Matka se stará o pět dětí, živí se drobnými domácími pracemi. Celá rodina bydlí v jediné místnosti. Další informace »

El Hadj Mouctar Barry

ID: 20782
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Chlapec žije v těžké situaci. Rodina trpí hladem a zdravotními problémy. Mouctar má 2 sourozence: Mamadou Yero (1996) a Souadou Barry (1993). Další informace »

Hawa Diallo

ID: 20415
Není adoptována

Dívka, 23 let

Hawa se narodila jako jediné dítě, mimo manželství. Svým otcem proto nebyla uznána a do svého opatrovnictví uznal manžel matčiné starší sestry, jehož jméno Hawa převzala. Maminka Hawy je tělesně postižená (nemůže chodit). Obživu shání žebráním. Jídlo se v rodině připravuje jednou za den. Jelikož je její životvní situace velmi složitá, právě z toho důvodu byla zařazena do programu adopce. Další informace »

Mamadou Diallo

ID: 20665
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Rodina je původem z Liberie, přestěhovaná v důsledku války. Je velice chudá, nedokáže zajistit základní potřeby dítěte. Spí na slaměných matracích na zemi, žijí z almužen. Nikdo z rodiny nemá ani základní vzdělání. Jedí jednou nebo dvakrát denně. Otec má dvě manželky. Mamadou má 2 sourozence (5 a 2 roky) Další informace »

Doussouken Doumbouya

ID: 20674
Není adoptována

Dívka, 23 let

Velice chudá rodina bez základního vzdělání. Dívka jí sotva dvakrát za den, spí na zemi na matraci, ale velice by chtěla studovat. Doussouken má tři sourozence (7, 5 a 2 roky). Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201016
Není adoptována

Dívka, 23 let

Otec je stále pryč. Když přijede, žena otěhotní a on zase odjede pryč za svými problémy. Když se jí podaří něco ušetřit přijede a pak zase bez jediného slova zmizí. Žena se svými dětmi tuto situaci trpí, podle ní má někde jinde jinou ženu. Mamadama má dve starší a dvě mladší sestry. Další informace »

Marcellin Mandou Wamno

ID: 20502
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Marcellin má 1 šestiletého sourozence. Je na úrovni 2.třídy. Rodiče jsou rozvedeni. Otec byl propuštěn ze služby a je stále bez práce. Matka odešla neznámo kam. Další informace »

Saran Bérété

ID: 20467
Není adoptována

Dívka, 24 let

Oba rodiče Saran zemřeli. Dívka má starší a mladší sestru a žije s příbuznou otce, která většinu času tráví na trhu prodejem. Děti nejí většinou celý den, až večer okolo osmé. Během dne chodí k sousedům a za jídlo myjou nádobí. 6-2014 prodělala operaci slepého střeva, nemohla se tedy připravit na přijímací zkoušky. Musí opakovat 6. třídu. Další informace »

Siré Fadiga

ID: 20695
Není adoptována

Dívka, 24 let

Extrémně chudá rodina utekla z oblasti Gueckedou kvůli vtrhnutí rebelů. Maminka Siré je už několik let nezvěstná. Tatínek dělá zedníka s velmi slabým příjmem. Rodina jí většinou jednou denně a bydlí v chýši se starou paní (88 let), spí na kanapi bez přikrývky. Od roku 2008 byla Siré zařazena do programu adopce avšak nyní je opět bez podpory adoptivního rodiče. Aktuálně studuje předposlední rok na střední škole. Další informace »

Sékou Mamady Kaba

ID: 20550
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec neměl nikdy dostatek prostředků, aby se oženil. Když se mu podařilo získat malý obnos většinou od svých sester, posílal své děti do školy. Po jeho smrti děti přestaly chodit do školy. Matka se stará o denní obživu. Sékou má 2 sourozence (11 a 5 let). Je na úrovni 2.třídy. Další informace »