Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 108  |  

Mamadou/Mohamed Djathé Kakoro

ID: 20334
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Mamadou se narodil do 13 členné rodiny. Otec je učitel bez práce. Žijí v dosti ubohých podmínkách. Děti jsou často nemocné, většinou jí jednou denně a nemají přístup k pitné vodě. V rodině je 9 dětí, ale nejsou prostředky na zajištění jejich vzdělání. Další informace »

Amara Sylla

ID: 20454
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec je už tři roky nemocný a tudíž nepracuje. Rodina je velmi početná, otec má tři ženy a devět dětí, ale nebydlí všichni dohromady, děti jsou rozděleny do jiných rodin. Matka tohoto chlapce dělá služku v rodinách. Rodiče ukončili z finančních důvodů adopci. Urgentně hledáme náhradní rodiče, aby chlapec mohl pokračovat ve studiu. Další informace »

Mabinty Touré

ID: 20445
Není adoptována

Dívka, 24 let

Dívka pochází z šestnáctičlenné rodiny. Z devíti dětí jen dvě chodí do školy. Otec stěží dokáže pokrýt rodinné výdaje. Rodina žije ve dvou chatrčích, jedí společně a jen jednou denně. Díky proramu adopce měla Mabinty možnost vystudovat základní školu, college a následně pokračovat na střední škole. Z programu adopce byla vyřazena v roce 2018. Další informace »

Moussa Bangoura

ID: 20417
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Moussa žije v polygamní rodině, kde se tatínek oženil se 3 ženami. Narodil se 3.3.1997 a má 2 starší a 2 mladší sourozence. Všichni jí pouze jednou denně a i toto jídlo je někdy nedostačující, například vařená brambora. Děti chodí často sbírat dřevo, aby si mohly pořídit např. sešit. Školu ukončil ve 4. třídě kvůli nedostatku prostředků. Další informace »

Aïssata Soumah

ID: 20436
Není adoptována

Dívka, 25 let

Otec je invalidní a bez práce, matka je často nemocná. Otec má tři ženy a jedenáct dětí. Životní podmínky i strava jsou velmi nedostatečné. Ani jedno z dětí nechodí do školy. Další informace »

Fatoumata I Camara

ID: 20564
Není adoptována

Dívka, 26 let

Dívka se narodila mimo manželský svazek. Žije u svého dědečka, který je nemocný (diabetik) a navíc tělesně postižený. Fatoumata má 3 starší a 1 mladšího bratra. Rodina jí velmi nepravidelně. 10-2010 Fatoumata prodělala touberkulózu, proto opakuje ročník. Další informace »

Ibrahima Sory Camara

ID: 20180
Není adoptován

Chlapec, 26 let

Ibrahima má dva bratry a dvě sestry. Otec se snaží vydělat na obživu výrobou cihel a vypomáháním na stavbách. Mají však problémy se zajištěním alespoň jednoho jídla za den. Děti nechodí do školy. Ibrahima utrpěl v roce 2011 nehodu, kdy si při pádu zlomil obě ruce. Další informace »

Fadima Sylla

ID: 20468
Není adoptována

Dívka, 26 let

Maminka Fadimy je tělesně postižená a živí se žebráním. Fadima má 2 mladší sourozence - dvojčata (měla ještě jednoho, ten bohužel zemřel), se kterými matce pomáhá. Rodina jí jednou denně a někdy dokonce jednou za dva dny. Další informace »