Skip to main content

MOOOVE IT! festival v Českém Ráji

03.09.2015

Poslední prázdninový víkend jsme naposledy využili naš bodypainting kufřík zatímco jsme si povídali o našich projektech. Malování uvítali malí i ti větší. Druhý ročník mezinárodního rodinného festivalu v hudebním baru Nebe na pláži v Českém Raji nese jako každoročně název MOOOVE IT festival.

  

Bar Nebe leží přímo v kempu Křineč a vedle penzionu Křineč. Loni to byla cesta kolem světa za 48 hodin z Liberce přes Španělsko až po Jižní Afriku. Letos se mezinárodní paleta rozšířila i o Švýcarsko, Portugalsko, Belgie, Francie, Anglie, Řecko a Austrálie. Co jste tu mohli vidět a slyšet? Ze zahraničních například Sonz Of The Pitch, belgicko-portugalske duo, ktere momentálně dobíjí evropskou hudební scénu.

 Šárka Pekárková, organizátorka festivalu a její přítel Fabien Perlair ze Švýcarska

Z Českých třeba Johannes z Brna, který momentalně dobývá scénu pražskou co by dj a producent vydávající u světových labelů. Z těch co zahráli i minulý rok to byli např. z Anglie MrHun - Jackumentory, ze Švýcarska Perlair, z Jižní Afriky Gazi, z Řecka AnGeLo a českých Baloo, M&gors, SwoopMartin z DSC, Martin B, C'Moi nebo Otik von Hell.

Hudba hrála od pátečního odpoledne s přestávkami až do nedělních odpoledních hodin. Přes den jsme tu potkali rodinky s dětmi, ale i starší a pokročilé milovníky hudby. Byl to ještě jeden z posledních horkých dnů, na které teď tak rádi vzpomínáme. Při koupání jste se nemuseli bát, že se utopíte, protože voda je po kolena až téměř na druhý břeh.

Milovníci plážových sportů si tu mohli zahrát plážový volejbal nebo ping pong. I své čtyřnohé miláčky jste mohli vzít s sebou. V místním baru jste mohli ochutnat grilovaný hermelín nebo nakládanou Krkovičku s bylinkami, vše připravované s láskou, takže hlady tu rozhodně nikdo netrpěl :)

Foto: Silvie Ihnatolová

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->