Skip to main content

Přednáška na jarním festivalu Kolem Světa 2016

02.03.2016

V březnu se bude  Praze konat další ročník cestovatelského festivalu Kolem Světa. Velmi nás těší, že se tohoto velkého cestovatelského festivalu budeme účastnit už poněkolikáté. O pár dní dříve také v Plzni a v dubnu také v Českých Budějovicích. Čeká vás bohatý program, v rámci kterého se na jednom místě ocitnete v různých koutech světa. Táňa Bednářová tu bude mít v sobotu 12. března stejně jako na podzim loňského roku přednášku o Guineji, tentokrát v Malém sále č. 3 od 16:30 - 17:30.

V programu vystoupi francouzsko-nemecti cestovatele THE PILGREENS, kteri se svym elektrickym tuktukem prekonali 20 000 km z Bangkoku do Francie. Prahu navstivi i slovensky filmar a dobrodruh PAVOL BARABAS se spacialni projekci o nekolika navstevach africkych kmenovych uzemi, ze kterych sestrihal nekolik filmu a uvede i svou novinku FILM SURI.

Kolem světa nejsou jen přednášky a workshopy. Je to také vynikající exotické jídlo a skvělá taneční vystoupení. Těšte se na Bijou: Afro-dance už za méně než 14 dní na PRAHA - Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA !

Doprovodný program:

  • V rámci festivalu se budete moci nechat ozdobit tradiční hennou, malováním na obličej nebo rasta copánky. Zakoupit si budete moci exotické dárky z různých zemí, vyzkoušet si tradiční malbu mandal nebo indickou masáž.
  • V rámci programu máte možnost s profesionály z NIKON ŠKOLY se zlepšit v ovládání své zrcadlovky. Workshopy budou probíhat od 13h v sobotu 12.3 i v neděli 13.3.
Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->