Skip to main content

Soutěž VELKÉ SRDCE 2006

22.07.2006

Svým hlasem můžete podpořit naše projekty v ČR, v Guinejské republice a v Keňi...Jak? Vyhrajte se mnou soutěž časopisu Cosmopolitan o 50 tisíc korun!!! Případnou výhru totiž použiju na naše společné projekty Kampaně lidské podpory, které organizujeme s da

Svým hlasem můžete podpořit naše projekty v ČR, v Guinejské republice a v Keňi...Jak? Vyhrajte se mnou soutěž časopisu Cosmopolitan o 50 tisíc korun!!! Případnou výhru totiž použiju na naše společné projekty Kampaně lidské podpory, které organizujeme s dalšími dobrovolníky v Africe a ČR.
Děkuji Vám. Eva

Soutěž Avon: Velké srdce ....HLASOVAT MŮŽETE NA...http://www.stratosfera.cz/cosmopolitan
Deset žen má šanci získat celkem sto tisíc korun. Které z nich odměnu dopřejete? Čtěte, je to na vás!V květnu a v červnu jste posílali Cosmopolitanu své nominace na ženu s velkým srdcem, která pomáhá lidem či přírodě, podporuje talenty, zachraňuje životy a která si podle vás už dávno zaslouží finanční odměnu za svou činnost. Společná porota Avonu a Cosmopolitanu z došlých nominací vybrala deset finalistek. Dejte hlas té ženě, která by podle vás měla získat titul Velké srdce 2006, padesátitisícovou odměnu od Avonu a kosmetiku Avon v hodnotě 5000 Kč.

Finalistka č.6: Eva Obořilová
Nominovala ji: Marie ObořilováCo Eva dělá: "Moje sestra pracuje ve firmě, která se zabývá výrobou veterinárních imunologických a farmaceutických přípravků. Ve svém volném čase pracuje jako koordinátorka projektu Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku. Také pořádá besedy o Africe, výstavy, sbírky a kurzy pro dobrovolníky. Na své náklady se v roce 2004 poprvé vydala na cestu do Afriky, aby předala dětem předměty ze sbírek, které pro ně uspořádala. Letos se opět chystá na další cestu. Myslím, že právě ona je žena s velkým srdcem, protože nemyslí jen na sebe a svoji rodinu, ale věnuje se i cizím lidem, kteří jsou jí blízcí. Nejsou jí lhostejné jejich životní osudy a rozhodla se jim pomoci."

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->