Skip to main content

Česko proti chudobě

Jsme součástí kampaně Česko proti chudobě, kterou u nás podporují Jan Budař, Táňa Fisherová,  Kryštof Hádek, Tomáš Hanák, Linda Rybová, Ivana Chýlková, Václav Jiráček, Jan Kalousek, Richard Krajčo, Martin Mejstřík, Jiří Menzel, Viktor Preiss, Sára Saudková, Petra Špalková nebo Chantal Poullain.

Více informací najdete: http://www.ceskoprotichudobe.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ceskoprotichudobe


" Nechceme Vaše peníze, chceme Vás, připojte se "


 

Nejnovější videa
Other videos ->
Rozšiřujeme naši školu v guinejském Kankanu 🧱🏫👨🏿‍🏫
V druhém největším guinejském městě Kankanu rozšiřujeme naši školu Al Hadj Ibrahima Kanté! Škola byla založena v roce 2008, poté, co byla v roce 2013 dostavěna začaly do ní chodit místní děti. V současnosti ale už její kapacity nestačí, a my potřebujeme vaši pomoc při financování jejího rozšíření. ...
Stavíme školu pro 500 dětí v Guineji / Postavme ji společně !
A je to tu, náš první videospot z našich cest je na světě ! Stavíme školu pro 500 dětí v západoafrické Guineji, postavme ji společně :) Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu...
Evropský rok pro rozvoj 2015
Rok 2015 je pro rozvojovou pomoc rokem mimořádným. Wontanara je také zapojena do Evropského roku rozvoje. Jedná se o vůbec první evropský rok, který se zaměřuje na vnější aktivity Evropské unie a na úlohu Evropy ve světě. Pro rozvojové organizace v celé EU znamená tato iniciativa jedinečnou příležit...
Naše aktivity v Guineji
Vyňato z dokumentárního filmu Olgy Sommerové Medela. Humanistické hnutí jako součást projektu Medela pod patronátem Leily Abbasové a Heleny Houdové v roce 2007. Cílem charitativního projektu Medela 2007 (latinsky pomoc) byla dlouhodobá podpora dětí z nejrůznějších koutů světa, které žijí ve špatných...
Česko proti chudobě
Jsme součástí kampaně Česko proti chudobě, kterou u nás podporují Jan Budař, Táňa Fisherová,  Kryštof Hádek, Tomáš Hanák, Linda Rybová, Ivana Chýlková, Václav Jiráček, Jan Kalousek, Richard Krajčo, Martin Mejstřík, Jiří Menzel, Viktor Preiss, Sára Saudková, Petra Špalková nebo Chantal Poullain. Víc...