Skip to main content

Stavíme školu pro 500 dětí v Guineji / Postavme ji společně !

A je to tu, náš první videospot z našich cest je na světě ! Stavíme školu pro 500 dětí v západoafrické Guineji, postavme ji společně :) Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu adopce na dálku. Díky vaší pomoci a díky aktivní spolupráci místních komunit jsme postavili již 7 škol, které umožňují vzdělávat se více než 3000 dětem.Ti, co nás znají, vědí, že naši práci děláme poctivě, i když nemáme právě na růžích ustláno. Za sdílení a podporu předem děkujeme.


Tvoje malá velká pomoc / Veřejná sbírka na účet: 2800829748/2010


" Obyvatelé vesnice Menyi darovali pozemek, kde jsme zřídili vrt na pitnou vodu a začali stavět další školu. Místní lidé jsou připraveni ve stavbě pokračovat, chybí jim jen materiál. I s Tvou pomocí můžeme školu dokončit a dalších 500 dětí bude mít přístup k bezplatnému vzdělání. "

Více o stavbě školy: http://bit.ly/Stavimeskolupro500deti

Střih: Gerardo Femina / Komentář: Táňa Bednářová, Richard Fiala

 

Nejnovější videa
Other videos ->
Rozšiřujeme naši školu v guinejském Kankanu 🧱🏫👨🏿‍🏫
V druhém největším guinejském městě Kankanu rozšiřujeme naši školu Al Hadj Ibrahima Kanté! Škola byla založena v roce 2008, poté, co byla v roce 2013 dostavěna začaly do ní chodit místní děti. V současnosti ale už její kapacity nestačí, a my potřebujeme vaši pomoc při financování jejího rozšíření. ...
Stavíme školu pro 500 dětí v Guineji / Postavme ji společně !
A je to tu, náš první videospot z našich cest je na světě ! Stavíme školu pro 500 dětí v západoafrické Guineji, postavme ji společně :) Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu...
Evropský rok pro rozvoj 2015
Rok 2015 je pro rozvojovou pomoc rokem mimořádným. Wontanara je také zapojena do Evropského roku rozvoje. Jedná se o vůbec první evropský rok, který se zaměřuje na vnější aktivity Evropské unie a na úlohu Evropy ve světě. Pro rozvojové organizace v celé EU znamená tato iniciativa jedinečnou příležit...
Naše aktivity v Guineji
Vyňato z dokumentárního filmu Olgy Sommerové Medela. Humanistické hnutí jako součást projektu Medela pod patronátem Leily Abbasové a Heleny Houdové v roce 2007. Cílem charitativního projektu Medela 2007 (latinsky pomoc) byla dlouhodobá podpora dětí z nejrůznějších koutů světa, které žijí ve špatných...
Česko proti chudobě
Jsme součástí kampaně Česko proti chudobě, kterou u nás podporují Jan Budař, Táňa Fisherová,  Kryštof Hádek, Tomáš Hanák, Linda Rybová, Ivana Chýlková, Václav Jiráček, Jan Kalousek, Richard Krajčo, Martin Mejstřík, Jiří Menzel, Viktor Preiss, Sára Saudková, Petra Špalková nebo Chantal Poullain. Víc...