Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 174  |  

Mamadou Bailo Diallo

ID: 201259
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou do školy nastoupil poprvé minulý rok, ale bohužel toto dobrodružství nejspíše nepotrvá dlouho, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné. Otec elektrikář je již několik let bez práce, a rodina tak doufá, že s trochou pomoci se povede Mamadoua ve vzdělávání udržet. Další informace »

Mamadou Gando Diallo

ID: 201261
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou je nejmladším z šestičlenné rodiny. Jeho otec, plechař, kvůli nedostatku příjmů byl nucen svěřit do péče dvě Mamadouovy sestry-dvojčata jejich tetě. Ale i s těmito nižšími výdaji je jeho vzdělávání ve škole, stejně tak jako vzdělávání jeho sourozenců, prozatím přerušeno kvůli nedostatečným finančním prostředkům k platbě školného. Další informace »

Sekouba Diallo

ID: 201215
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velké rodině us své babičky, jí pouze zřídka, často ani ne dvakrát denně, jelikož je jich v rodině tolik. Spí se čtyřmi dalšími lidmi na jedné matraci na zemi. Ani jedno z dětí v rodině nechodí do školy, pouze Sekouba, který je kvůli nezaplacenému školnému často posílán zpět domů. Další informace »

Laye Kéita

ID: 201309
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Laye je chytrý chlapec, který kvůli nepřívětivé finanční situaci své rodiny ještě nechodí do školy. Žije se svou matkou, která se rozvedla se svým manželem, Layeho otcem, a znovu se vdala za muže, který žije v polygamním poměru se třemi ženami a devíti dětmi. Nový otec i se svým výdělkem početnou rodinu jen těžko živí. Všechny dětí spí v obývací místnosti na rohoži. Další informace »

Mariama Cire Kourouma

ID: 201240
Není adoptována

Dívka, 6 let

Jeho otec má několik dětí. Poté, co se ve Guineji chytré telefony staly dostupnější, pořizují si jeho klienti vlastní fotky a videa, a tak se jeho zdroj příijmů pomalu vytrácí. Mariama Cire nemá na školní uniformu, která je v Guineji povinná - někdy ji vypomůže kmotra, která žije v Conakry. Jí dvakrát denně, pokud něco zbyde od večeře, dají si to k snídani. Další informace »

Malick Sylla

ID: 201194
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velmi chudé rodině, matka same je adoptivní dcerou a není vdaná. Společně s ostatními dětmi spí v jedné místnosti. K jídlu se dostává zřídka, většinou jednou denně, ale i to jen po malých porcích. Další informace »

Mohamed Sylla

ID: 201321
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mohamed se narodil ve velmi chudé čtvrti. Žije pouze se svou matkou, jelikož otec v roce 2018 odcestoval a vydal se do Lýbie za výdělkem. Od té doby od něj nemají další zprávy. Matka tedy sama obstarává všechny čtyři děti, a velice těžce shání jídlo děti spí na rohoži na zemi. Další informace »

Souleymane Sylla

ID: 201201
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Souleymane je klidný chlapec pocházející z rodiny o čtyřech dětech. Rodina bydlí v dvoupokojovém domě postaveném Souleymanovým dědečkem. Souleymane se svými sourozenci spí na podložce v obývací mistnosti, a často jí pouze dvakrát denně. Ani nového oblečení se mu často nedostává, pouze zřídka při příležitosti oslav. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201251
Není adoptována

Dívka, 7 let

Žije u svého strýce, jelikož příbytek rodičů byl zbořen během demolicí v Kaporu. Rodina tak zůstala bez jakýchkoliv optimistických výhledů do budoucna. Aissatou je tak jednou z dívek, které chybí prostředky k zaplacní školného, jež je tak nezbytné. Další informace »

Mariama Barry

ID: 201246
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mariamina rodina žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Mariamu, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Thierno Ousmane Barry

ID: 201254
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Nachází se ve velmi těžké situaci jak po stráncě hygienické tak finanční. Jeho otec je nemocný, trpí diabetem a epilepsií, které mu nedovolují plně vykonávat svou práci a dostatečně tak podporovat rodinu. V důsledku je Thierno Ousmane v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201323
Není adoptována

Dívka, 7 let

Rodiče Mariamy žijí ve velké rodině dědečka z otcovy strany se třemi babičkami. Každá se stará o své děti a případně i vnuky. Jí většinou jednou až dvakrát denně. Záleží hodně na tom, jak dopadne sklizeň. Otec Mariamy se snaží přivydělávat jako mototaxikář. Mariama má 4 sourozence. Další informace »

Mama Aissata Conté

ID: 201243
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mama Aissatin otec měl v roce 2017 vážné zranění, kvůli kterému musí nyní zůstat doma, a které mu nedovoluje dále vykonávat práci mechanika jako předtím. Je zoufalý ze svého zdravotního stavu, ale také z toho, že kvůli nižším přímům jeho dcera bude možná muset opustit školu, jelikož nejsou peníze na školné. Další informace »

Ayouba Diaby

ID: 201239
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Ayouba pochází z rodiny o osmi dětech. K jídlu se dostává stěží dvakrát denně. Nedochází do školy, jelikož si rodina nedokáže dovolit platit školné. I jeho sourozenci z tohoto důvodu školu opustili. Spí v jedné mistnosti se svými čtyřmi bratry. Další informace »

Fatoumata Diallo

ID: 201300
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fatoumata je odvážná dívka, která žije se svými rodiči a čtyřmi ostatními dětmi v jedné domácnosti. Její matka nepracuje, a její otec pracuje jako učitel základní školy, aby mohl uživit rodinu. Žijí v dvoupokojovém příbytku, kde všechny děti spí v obývací místnosti na jedné rohoži, a stěží jí třikrát denně. Další informace »

Fatoumata Hothia Diallo

ID: 201258
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fatoumatina rodina je jednou z rodin vyhoštěných z Kapora v důsledku demolicí. Její otec nyní žije u svého otce, který kvůli starému věku potřebuje každodenní asistenci. Bez dostatečných příjmů si však rodina nemůže dovolit financovat vzdělání pro Fatoumatu. Další informace »

Ibrahima Kassory Fofana

ID: 201190
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Žije se svými rodiči a 9ti sourozenci. Rodina si může dovolit poslat do školy pouze 2 z nich. Mají pouze jednu matraci, takže často spí i na zemi, nahý. Jídla má nedostatek, a v případě nemoci také nedostatečný přístup k lékům. Další informace »

Yarie Keita

ID: 201199
Není adoptována

Dívka, 7 let

Jarie je malá 5. letá holčička, inteligentní a tichá. Její rodina má 6 dětí, žijí společně v malém domě, ve dvou místnostech, i s jejich dědečkem. Všechny děti spí na jedné rohoži. Stravují se společně. Jejich příjmy však nepokryjí základní potřeby členů rodiny. Další informace »

Bangaly Kéita

ID: 201202
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Pochází z velké rodiny, má 3 starší sourozence (trojčata). Otec je v důsledku vážné nehody handikapovaný, a nemůže tak vydělávat. Veškeré výdaje na jeho léčbu i na výživu a vzdělávání dětí tedy leží na matce. Všichni spí v jedné místnosti - Bangaly a jeho sourozenci dohromady na jedné podložce, v domě který petří jejich dědečkovi. Další informace »

Abdoulaye Konaté

ID: 201249
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Abdoulaye je sirotek, který žije se svou babičkou od svých dvou let. Vzhledem k jejímu věku, není babička již schopná zaručit dostatečnou finanční stabilitu mladému Abdoulayemu. Je nejmladším ze čtyř sourozenců, jimž všem hrozí propuštění ze školy kvůli ndostatečným finančním prostředkům. Další informace »