Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 140  |  

Abdoulaye Barry

ID: 201204
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Abdoulaye je chytrý a klidný mladý chapec. Společně s rodinou žijí v dvoupokojovém domě, s tím, že Abdoulaye se svými sourozenci sdílí jednu podložku ke spaní. Jí většinou jen dvakrát denně. Další informace »

Elhadj Ahmadou Diogo Barry

ID: 201174
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Rodině po zaplacení všech nezbytných výdajů jako je jídlo, oblečení a obytování nezbývá dostatek prostředků na zajištění chlapcova vzdělání. Chlapec má jednoho sourozence El Ibrahima Brary (*2007) Další informace »

Mamadou Diouma Barry

ID: 201262
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mamadou žije v pětičlenné rodině. Jeho otec je švec, ale nemá vlastní ateliér aby mohl svou práci provozovat efektivně. Nemá v podstatě žádné zakázky, a rodina tak finančně strádá. Pouze strýc něco do rodinného rozpočtu přispívá. Rodina tak potřebuje pomoc, aby se mohl Mamadou vzdělávat. Další informace »

Afi Camara

ID: 201209
Není adoptována

Dívka, 9 let

Afi je mladá dívka, která žije se svými dvěma bratry, jednou sestrou, a rodiči. Ti však nejsou schopni platit dětem školné kvůli rodinné finanční situaci. Všechny děti spí na jedné matraci a jí pouze dvakrát denně. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201196
Není adoptována

Dívka, 9 let

Žije se svou matkou a třemi sourozenci ve stejném pokoji. Otec je v důchodu a doma je nepřítomen. I kvůli tomu má rodina potíže podpořit její studium, stejně tak jako například zajistit stravování či léky. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201192
Není adoptována

Dívka, 9 let

Se svými rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj a matrace. Občas přes den vůbec nejí, a rodina si tudíž nemůže dovolit ani školné, či školní uniformu. Tiguidanké, sestra (dvojče) v adopci s ID201191 Další informace »

Mariama Toofan Camara

ID: 201179
Není adoptována

Dívka, 9 let

Mariama pochází z osmi dětí od jednoho otce a různých matek. V rodině se potýká s mnohými problémy - jí nepravidelně a nedostatečně k jejímu věku. Není pro ní snadné se dopravovat do školy a ani doma to nemá snadné. Například se spaním, protože sdílí s ostatními dětmi jednu místnost. To je i důvodem, proč je případné léčení jakékoliv nemoci také problém. Kvůli tomuto všemu Mariama hledá adoptivní rodiče. Další informace »

M'Bemba Camara

ID: 201125
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Rodiče se potýkají s problémy zajistit základní životní potřeby rodiny. Zda se budou moci v daný den najíst, závisí na aktuálním příjmu. Někdy si bohužel nemohou dovolit ani jedno jídlo denně. Děti bývají často odkázány jen na sezónní ovoce. M'Bemba má čtyři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Souleymane Camara

ID: 201103
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Souleymanovi rodiče jsou negramotní a záleží jim na tom, aby jejich děti chodily do školy. Rodiče pracují na poli. Matka připravuje jedno jídlo denně, které se snaží rozdělit na 3 části během dne. Nejčastěji vaří batáty a manioky. Souleymane má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Tiguidanké Camara

ID: 201191
Není adoptována

Dívka, 9 let

Se svými rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj a matrace. Občas přes den vůbec nejí, a rodina si tudíž nemůže dovolit ani školné, či školní uniformu. Mariama, sestra (dvojče) v adopci s ID201192 Další informace »

Ramatoulaye Diaby

ID: 201248
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Ramatoulaye žije v rodině se dvěma sourozenci. Jeho otec, mechanik, utrpěl vážné zranění, kvůli kterému se stal nemohoucím. Žije ve velmi kritické finanční situaci, a nedokáže zajistit studium, ani pokrýt spoustu dalších nákladů na život pro své děti. Další informace »

Mamadou Yacine Diallo

ID: 201264
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Je velice zvídavý a moc rád by chodil do školy. Bohužel, rodinný domov byl zdemolován v Kaporu, a rodina tak byla nechána napospas osudu, bez finančních prostředků, které by dovolily Yacinovi studovat. Další informace »

Oumou Koultoumy Diallo

ID: 201256
Není adoptována

Dívka, 9 let

Narodila se ve velmi nábožensky založené a polygamní rodině, čítající 12 členů, jejíž otec se každodenně věnuje především modlitbě - těžko skloubitelné s dostatečnou mzdou potřebnou k uživení velké rodiny. Oumou si velice přeje jít do školy, a proto shání pomoc, jelikož jí to rodinné finanční prostředky neumožňují. Další informace »

Boh Fantagbé Kaba

ID: 201236
Není adoptována

Dívka, 9 let

Boh Fantagbé je chytrá dívka z rodiny o pěti dětech. Její rodina bydlí v domě o dvou místnostech, a Boh Fantagbé jeden pokoj sdílí se svými sestrami a se svou matkou. Pouze dva z jejích pěti sourozenců chodí do školy, a to kvůli nedostatečným finančním prostředkům k zaplacení školného. Boh Fanta se vzdělává díky skupině dobrovolníků, ale ráda by přešla do školy. Do programu je také zařazen její bratr-dvojče Boh Mamadi s ID 201237. Další informace »

Boh Mamadi Kaba

ID: 201237
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Boh Mamadi je klidný a chytrý chlapec, a pochází z rodiny o pěti dětech. Bydlí v přistavěném pokoji se zbytkem své rodiny. Jí dvakrát denně rýži, jak ke snídani tak k večeři. Pouze on a jeho bratr chodí do školy, ale ani tam nemohou být vždy, jelikož na to rodina nemá. Do programu je také zařazena jeho sestra-dvojče Boh Fantagbé s ID 201236. Další informace »

Mohamed Lamine Kanté

ID: 201220
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mohamed Lamine je velmi usměvavý a nebojácný chlapec. Má 3 bratry se kterými sdílí pokoj, avšak on spí na křesle a jeho sourozenci na rohoži. Ráno i večer jí rýži. Zatím je vyučován pouze týmem dobrovolníků, jelikož se nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Alhassane Kéita

ID: 201310
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Alhassane pochází z chudé polygamní rodiny - jeho otec je oženěn se třemi ženami, se kterými má celkem patnáct dětí, ale nedokáže jim zajistit budoucnost. Naopak matka, která se o Alhassana primárně stará, dělá, co může, aby Alhassanovi zajistila alespoň základní životní potřeby. Kvůli nedostatku peněz však jí pouze dvakrát denně a spí na jedné rohoži s dalšími dětmi. Další informace »

M´Mah Sylla

ID: 201198
Není adoptována

Dívka, 9 let

M´Mah je malá osmiletá holčička, má sedm sourozenců, 4 bratry a 3 sestry. Se svou rodinou žije v malém domě, který tvoří dvě místnosti. Dům obývá s 10 člennou rodinou i dědeček. M´Mah a všech sedm sourozenců spí na jedné čtyřmístné rohoži. Stravují se společně. Zajistit jídlo pro rodinu i jen 3x denně je však velmi složité. Jejich příjem je nedostatečný. Další informace »

Salématou Touré

ID: 201186
Není adoptována

Dívka, 9 let

Chytrá dívenka, ale nemá dostatečnou podporu z domova - s rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj, jednu matraci, a jeden pokrm denně. Další informace »

Hadja Fatima Youla

ID: 201177
Není adoptována

Dívka, 9 let

Dívka žije se svými rodiči a bratrem ve velkých obtížích. Sehnat jídlo je problém a někdy se stane, že dívka nedostane najíst. V rámci ubytování má rodina také nedostatky a dívka tráví noci buďto na matraci s rodiči nebo na zemi. Dívka by si přála adoptivní rodiče, kteří by ji podpořili ve vzdělávání. Další informace »