Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 140  |  

Fatoumata Bangoura

ID: 20809
Není adoptována

Dívka, 20 let

Holčička pochází z polygamní rodiny, ve které jsou dvě ženy a 15 dětí. Nemají dostatek prostředků pro zabezpečení bydlení, stravy a potýkají se se zdravotními problémy. Další informace »

Fatoumata Diariou Barry

ID: 20812
Není adoptována

Dívka, 20 let

Dívka pochází z chudé rodiny, kterou živí otec tím, že za úplatu nosí zavazadla na trh. Dívka má sestru ve věku 7 let. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201035
Není adoptován

Chlapec, 20 let

Matka je tělesně postižená. Otěhotněla s pomocníkem řidiče (ti kteří hledají cestující do dopravního prostředku), který těhotenstsví neuznal. Matka nechala své dítě tam, kde dělala služebnou. V rodině je již otec v důchodu a proto mají nní problémy se zajištěním vzdělání chlapce. Další informace »

Abel Mansaré

ID: 201034
Není adoptován

Chlapec, 20 let

Chlapec je obětí situace, kterou si nepřál. Když se u fulbů (etnikum v Guineji) narodí dítě "nelegálně" - tedy mimo uznané manželství, je často zavrhováno rodinou otce. Oba rodiče jsou bez prostředků. Další informace »

Daman Mara

ID: 20805
Není adoptován

Chlapec, 20 let

Otec tohoto chlapce je živitelem velmi početné rodiny. Proto nemají dostatek prostředků pro zajištění školní docházky. Chlapec má tři sourozence. Další informace »

Louis Béa Millimono

ID: 201027
Není adoptován

Chlapec, 20 let

Chlapec žije se svým jmenovcem (s tím, po kterém byl pojmenován), který má polygamní rodinu. Každá z žen má více dětí. Ty jsou obětí této situace, protože uživit tak početnou rodinu je velmi těžké. Louis má dvě sestry, měl ještě jednu ale ta zemřela. Další informace »

Mafoulé Sylla

ID: 20878
Není adoptována

Dívka, 20 let

Mafoulé pochází z chudé rodiny, která nemá dostatek prostředků na zaplacení školní docházky. Má pět sourozenců ve věku 13, 9, 7, 3 roky, nejmladší má 1 měsíc. Další informace »

Mohame Lamine Bangoura

ID: 20856
Není adoptován

Chlapec, 22 let

Rodiče toho chlapce jsou rozvedeni. Mohamed žije u své babičky, která nemá prostředky na jeho vzdělání. Má dva bratry ve věku 12 a 6 let. Další informace »

Fatoumata Binta Barry

ID: 20795
Není adoptována

Dívka, 22 let

Rodina je v obtížné situaci. Mají problémy se zabezpečením bydlení, zdravotní problémy a najít prostředky na výživu.<br /> Dívka má dva sourozence ve věku 15 a 10 let. Další informace »

N'Na Aissata Camara

ID: 20761
Není adoptována

Dívka, 22 let

Otec přišel z Pobřeží Slonoviny, celý čas strávil hledáním práce a vrátil se s prázdnou. O obživu se stará maminka, která jen stěží dokáže zajistit alespoň jedno jídlo denně. Dívka má 2 bratry a sestru(1996,1999,2005). Další informace »

Thierno Ousmane Diallo

ID: 20709
Není adoptován

Chlapec, 22 let

Otec před 3 lety zemřel a zanechal po sobě 10 člennou rodinu z toho 4 malé děti. Rodina má velké problémy se uživit a děti nemohou chodit do školy. Další informace »

M'Mah Kourouma

ID: 20767
Není adoptována

Dívka, 22 let

Otec M'Mah zemřel a její maminka je nemocná. Nemůže se starat o políčko. Mají problémy se zajištěním základních potřeb. Dívka má 3 sestry (1995,1998,2005). Další informace »

Hassanatou Barry

ID: 20401
Není adoptována

Dívka, 23 let

Otec Hassanatou zemřel. Matka se musí postarat o ni i o její tři sestry - Oumou (12), Idiatou (8) a její dvojče Houssainatou (též k adopci pod č.20402). Hassanatou je chytrá a odvážná dívka, která se těší do školy. 6-2010 - kvůli rozvodu rodičů a rozdělení dvojčat se zhoršila ve škole a musela znovu opakovat 2.třídu. Další informace »

Yarie Camara

ID: 20758
Není adoptována

Dívka, 23 let

Otec před časem odešel. Maminka se snaží obě uživit v těžkých vesnických podmínkách. Další informace »

Mariama Sylla

ID: 20755
Není adoptována

Dívka, 23 let

Tatínek je již dlouho paralyzován. Obživu se snaží zajistit maminka. Mariama má 4 sourozence (1995,1998,2003,2006). Další informace »

Mariama Tania Sylla

ID: 201094
Není adoptována

Dívka, 23 let

Mariama je nadaná dívka, která by ráda pokračovala ve svém vzdělání. Polygamní rodina se ale potýká s nedostatkem prostředků. Otec Mariamy je vážně nemocný. Byl jedním z prvních dobrovolných koordinátorů projektu adopce na dálku v Guineji a přes 15 let se staral o skupinu dětí ve čtvrti Landreah a Cosa. Péči o jeho skupinu dětí v adopci se nyní stará jeho manželka. Početná rodina se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Otci velmi záleží na vzdělání jeho dětí a proto požádal o zařazení Mariamy do programu adopce. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bangoura

ID: 20509
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec se s matkou rozvedl a žije se svými dvěma ženami v jiném městě. Matka se stará o pět dětí, živí se drobnými domácími pracemi. Celá rodina bydlí v jediné místnosti. Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201016
Není adoptována

Dívka, 24 let

Otec je stále pryč. Když přijede, žena otěhotní a on zase odjede pryč za svými problémy. Když se jí podaří něco ušetřit přijede a pak zase bez jediného slova zmizí. Žena se svými dětmi tuto situaci trpí, podle ní má někde jinde jinou ženu. Mamadama má dve starší a dvě mladší sestry. Další informace »

Alpha Mamadou Sidy Diallo

ID: 20708
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Jde o velmi chudou rodinu, která již nic nemá. Otec zemřel v roce 2011 a matka neměla prostředky na zajištění základních potravin. Chlapec byl proto celé dětství podvýživený a kvůli tomu je dlouhodobě nemocný. Od září 2020 je jeho stav velmi vážný a nutně potřebuje peníze na zajištění akutní lákařské péče. Díky sbírce získala jeho matka prostředky a od prosince 2020 se chlapec léčí. Další informace »

Karamo Saïdy Kanté

ID: 20518
Není adoptován

Chlapec, 26 let

Karamo Saïdy pochází z velmi chudé rodiny. Jeho maminka bývala často nemocná a starý otec neměl dostek fyzických sil na uživení rodiny. Mladík, ale díky podpoře adoptivních rodčů vychodil všechny stupně vzdělání v Guineji a teď studuje poslední ročník na turecké univerzitě v oboru informatiky. Doma má 4 bratry a 3 sestry. Další informace »