Filtrovat:   |   Celkem: 167   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Yakouba Soumah

ID: 201104
Není adoptován
Chlapec, 7 let
Yakouba pochází z rozvedené rodiny. Žije s tetou, která je součástí polygamní rodiny o třech ženách a jejích dětí. Yakouba měl 5 starších sourozenců, ale dva z nich již zemřeli. Většinou jí dvakrát denně - večer a část jídla si šetří na snídani. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201106
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Abdoulaye žije se svými rodiči ve velké rodině zároveň se svými prarodiči a dalšími příbuznými se svými rodinami. Maminka vaří jednou denně na večer a část schová na snídani. Matka stejně jako ostatní pracuje na poli, aby zajistila základní potřeby své rodiny. Chlapec má dva starší sourozence - jeden z nich M'Bemba s ID 201107. Další informace »

M'Bemba Camara

ID: 201107
Není adoptován
Chlapec, 6 let
M'Bemba žije se svými rodiči ve velké rodině zároveň se svými prarodiči a dalšími příbuznými se svými rodinami. Maminka vaří jednou denně na večer a část schová na snídani. Matka stejně jako ostatní pracuje na poli, aby zajistila základní potřeby své rodiny. Chlapec má jednoho mladšího a jednoho staršího sourozence - jeden z nich je Abdoulaye s ID 201106. Další informace »

Karim Sylla

ID: 201108
Není adoptován
Chlapec, 3 let
Karim se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Karima se daří zajistit denní stravu díky svému řemeslu. Problém nastává v nepředvídaných situacích jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už peníze nezbývají. Karim má 2 starší sestry (Madina ID 201109) a další miminko je na cestě. Další informace »

Madina Sylla

ID: 201109
Není adoptována
Dívka, 8 let
Madina se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Madiny se daří zajistit denní stravu díky svému řemeslu. Problém nastává v nepředvídaných situacích jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už peníze nezbývají. Madina má 2 sourozence (starší sestru a mladšího bratra Karima ID201108) a další miminko je na cestě. Další informace »

Halasane Sylla

ID: 201110
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Halasane žije ve velké rodině spolu s dalšími sourozenci rodičů se svými rodinami. Rodiče mají problémy zajistit denní stravu. Obvykle jí dvakrát denně a to také v závislosti na sklizni. Halasane má 2 starší bratry, 2 starší sestry a jednoho mladšího bratra. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován
Chlapec, 2 let
Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně v závislosti na množství surovin a sklizni. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

M'Mah Sylla

ID: 201112
Není adoptována
Dívka, 3 let
M'Mah žije se svými rodiči. Matka porodila již 9 dětí a další je na cestě (2018). Zajištění obživy závisí na otci a hlavně na sklizni zejména z ovocných stromů. M'Mah má jednoho staršího bratra a 7 starších sester. Další informace »

Facinet Camara

ID: 201113
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Facinet pochází z dvojčat (M'Mah ID 201114). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženat se dvěmi manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka Facineta se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. Facinet má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a sestru-dvojče. Další informace »

M'Mah Camara

ID: 201114
Není adoptována
Dívka, 4 let
M'Mah pochází z dvojčat (Facinet ID 201113). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženat se dvěmi manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka M'Mah se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. M'Mah má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a bratra-dvojče. Další informace »

Fapengou Touré

ID: 201115
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Fapengou žije se svými rodiči ve velké rodině, kde potomci dědečka pracují na jeho polích. To jim umožňuje zajištění denní stravy zejména v období sklizně a to až dvakrát denně. Chlapec má 4 starší sourozence a jednu mladší sestru jménem Koumba s ID 201116. Další informace »

Koumba Touré

ID: 201116
Není adoptována
Dívka, 4 let
Koumba žije se svými rodiči ve velké rodině, kde potomci dědečka pracují na jeho polích. To jim umožňuje zajištění denní stravy zejména v období sklizně a to až dvakrát denně. Dívka má 5 starších sourozenců, jeden z nich je chlapec Fapengou s ID 201115. Další informace »

Aminata Sylla

ID: 201119
Není adoptována
Dívka, 6 let
Aminata žije se svými rodiči ve velké rodině spolu s příbuznými rodičů a jejich rodinami. Ženy vždy připravují jídlo společně pro všechny a doplňují se během dne na přípravě třech denních jídel. Aminata má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Mamassata Sylla

ID: 201121
Není adoptována
Dívka, 3 let
Chlapec žije v polygamní rodině. Každá z žen se stará o obživu svých vlastních dětí. Většinou jí jednou až dvakrát denně a i to je někdy těžké. Mamassata má čtyři starší bratry a jednu starší sestru. Další informace »

Fatoumata Sylla

ID: 201122
Není adoptována
Dívka, 5 let
Otec se snaží zajistit prostředky na základní potřeby rodiny a je často mimo domov. Rodina se potýká s problémy se zajištěním denního jídla. Obvykle jí jednou někdy dvakrát denně. Fatoumata má dvě starší sestry, dva starší bratry a jednoho mladšího bratra. Další informace »

Bafodé Sylla

ID: 201123
Není adoptován
Chlapec, 3 let
Rodiče Bafodého se živí pracemi na poli a zajištění jídla závisí většinou na sklizni. Obvykle jí jednou až dvakrát denně. Bafodé má tři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

M'Mabinty Sylla

ID: 201124
Není adoptována
Dívka, 4 let
Rodiče M'Mabinty mají těžkosti se zajištěním základních potřeb. Jí obvykle jednou až dvakrát denně podle příjmu rodičů. M'Mabinty má jednoho staršího sourozence. Další informace »

M'Bemba Camara

ID: 201125
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Rodiče se potýkají s problémy zajistit základní potřeby. Příprava každodenního jídla závisí na příjmu. Někdy to nestačí ani na jedno jídlo denně a děti jsou odkázány na sezónní ovoce. M'Bemba čtyři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201126
Není adoptována
Dívka, 3 let
Rodina má problémy se zajištěním základních potřeb. Oba pracují na poli a denní jídlo závisí většinou na sezónní sklizni. Mariama má dva starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Buontouraby Sylla

ID: 201127
Není adoptována
Dívka, 4 let
Bountouraby se narodila mladému páru mimo manželství. Rodičům se daří zajistit jídlo dvakrát denně. Má ještě jednoho sourozence. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?