Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 195  |  

Bangaly Diawara

ID: 201252
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Otec je poslední tři roky hospitalizován z důvodu mozkového infarktu. Bangalyho matka vzdala naději, že se její můž vrátí, natož ve stavu, ve kterém by byl schopný rodinu finančně podporovat. Momentálně není schopna pokrýt všechny potřeby rodiny, jako např. vzdělání Bangalymu a jeho staršímu bratrovi Mamoudou. Další informace »

Hadja Siré Dioubate

ID: 201214
Není adoptována

Dívka, 5 let

Hadja Sire je velmi klidná a usměvavá dívka, pocházející z rodiny o 4 dětech. Její rodiče bydlí v malém domě, kde Hadja Sire sdíli jednu matraci se všemi svými sourozenci. Její rodina těžko vydělává, a byla by velice ráda, kdyby se Hadja Sire mohla vzdělávat. Další informace »

Maimouna Sylla

ID: 201290
Není adoptována

Dívka, 5 let

Maimouna žije ve velké rodině s oběma rodiči, kteří jsou sezdaní a prarodiči. V roce 2021 se matce narodilo druhé dítě. Otec po práci na poli přivydělává peníze pro rodinu jako mototaxikář, ale i tak nejí pravidelně, a nemají ani peníze na školné. Další informace »

Moussa Bangoura

ID: 201314
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Moussa žije ve velmi chudých podmínkách. Jeho otec má tři ženy a celkem deset dětí. I kvůli tomu Moussa nejí častěji než jednou denně, a musí spát na sdílené rohoži na zemi. Rodina se strachuje o to, že kvůli chybějícím finančním prostředkům uniká Moussovi šance na vzdělání a tak i na lepší budoucnost. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201318
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Abdoulaye je malý sirotek, který žije se svou babičkou. Rodiče mu zemřeli, když mu byl pouhý rok, takže si své opravdové rodiče nepamatuje, pouze svou babičku. Abdoulaye trpí chorobou (herniace), kvůli které je odstrkován svými kamarády. jeho situace je tak vcelku kritická. Další informace »

Cheick Ahmed Camara

ID: 201279
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Cheick pochází z velké, polygamní rodiny. Jeho otec se oženil dvakrát, a má celkem sedm dětí. V desíti lidech a s pouhým jedním zdrojem příjmů však není dost jídla, ani peněz na školné. Ačkoliv má otec hodně zakázek jakožto dělník, jeho mzda neumožňuje efektivně živit celou rodinu. To někdy znamená třeba i celý den bez jídla. Další informace »

Lansana Camara

ID: 201241
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Lansanova rodina žila v Kaporu, ale po demolicích domů ve čtvrti, se nyní rodina nachází ve velice nepříjemné situaci. Nejen, že kvůli nepříznivé finanční situaci, která v důsledku nastala, těžko shání jídlo, ale také nemůže posílat své děti do školy. Mimo Lansanu má rodina dvě další děti - Ousmane (2006) a Abdulrahmane (2010). Další informace »

Mamadou Saliou Camara

ID: 201311
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou Saliou je kurážný chlapec, který žije v rodině v mizerné finanční situaci. Jeho otec nemá práci, a jeho matka prodává ryby na trhu, aby tak vydělala dostatek peněz pro svou rodinu, především tedy pro své čtyři děti. Ty jí stěží dvakrát denně, a spí společně na jedné rohoži. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Malick Conté

ID: 201260
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Jeho otec je v současnosti ve vězení, což má na zbytek rodiny velký dopad. Také to ohrožuje Malickovu budoucnost - nejen, že vyrůstá bez otce, ale také nechodí do školy, jelikož na to rodina nemá dostatek finančních prostředků, přestože se matka snaží přivydělávat jako pouliční prodavačka. Další informace »

Mamadou Bailo Diallo

ID: 201259
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou do školy nastoupil poprvé minulý rok, ale bohužel toto dobrodružství nejspíše nepotrvá dlouho, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné. Otec elektrikář je již několik let bez práce, a rodina tak doufá, že s trochou pomoci se povede Mamadoua ve vzdělávání udržet. Další informace »

Mamadou Gando Diallo

ID: 201261
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou je nejmladším z šestičlenné rodiny. Jeho otec, plechař, kvůli nedostatku příjmů byl nucen svěřit do péče dvě Mamadouovy sestry-dvojčata jejich tetě. Ale i s těmito nižšími výdaji je jeho vzdělávání ve škole, stejně tak jako vzdělávání jeho sourozenců, prozatím přerušeno kvůli nedostatečným finančním prostředkům k platbě školného. Další informace »

Sekouba Diallo

ID: 201215
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velké rodině us své babičky, jí pouze zřídka, často ani ne dvakrát denně, jelikož je jich v rodině tolik. Spí se čtyřmi dalšími lidmi na jedné matraci na zemi. Ani jedno z dětí v rodině nechodí do školy, pouze Sekouba, který je kvůli nezaplacenému školnému často posílán zpět domů. Další informace »

Salematou Fofana

ID: 201224
Není adoptována

Dívka, 6 let

Salematou je klidná dívka, odhodlaná se vzdělávat. Pochází z polygamní rodiny o jedenácti dětech v domě se dvěma pokoji. Salematou spí na jedné matraci se svými šesti sestrami. Jí dvakrát denně. Její sestry do školy nechodí, a ani ona do školy často nedochází, jelikož rodina nemá na školné. Další informace »

Laye Kéita

ID: 201309
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Laye je chytrý chlapec, který kvůli nepřívětivé finanční situaci své rodiny ještě nechodí do školy. Žije se svou matkou, která se rozvedla se svým manželem, Layeho otcem, a znovu se vdala za muže, který žije v polygamním poměru se třemi ženami a devíti dětmi. Nový otec i se svým výdělkem početnou rodinu jen těžko živí. Všechny dětí spí v obývací místnosti na rohoži. Další informace »

Mariama Cire Kourouma

ID: 201240
Není adoptována

Dívka, 6 let

Jeho otec má několik dětí. Poté, co se ve Guineji chytré telefony staly dostupnější, pořizují si jeho klienti vlastní fotky a videa, a tak se jeho zdroj příijmů pomalu vytrácí. Mariama Cire nemá na školní uniformu, která je v Guineji povinná - někdy ji vypomůže kmotra, která žije v Conakry. Jí dvakrát denně, pokud něco zbyde od večeře, dají si to k snídani. Další informace »

Mafoudia Sylla

ID: 201278
Není adoptována

Dívka, 6 let

Mafoudia se narodila z neplánovaného těhotenství, její rodiče nejsou manželé. Její matka je studentka střední školy, a těžko zvládá kombinovat studia s péčí o Mafoudiu. Mafoudiina starší nevlastní sestra (z otcovy strany), se o ní teď většinu času stará, aby matka mohla dostudovat. Další informace »

Malick Sylla

ID: 201194
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velmi chudé rodině, matka same je adoptivní dcerou a není vdaná. Společně s ostatními dětmi spí v jedné místnosti. K jídlu se dostává zřídka, většinou jednou denně, ale i to jen po malých porcích. Další informace »

Mohamed Sylla

ID: 201321
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mohamed se narodil ve velmi chudé čtvrti. Žije pouze se svou matkou, jelikož otec v roce 2018 odcestoval a vydal se do Lýbie za výdělkem. Od té doby od něj nemají další zprávy. Matka tedy sama obstarává všechny čtyři děti, a velice těžce shání jídlo děti spí na rohoži na zemi. Další informace »

Souleymane Sylla

ID: 201201
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Souleymane je klidný chlapec pocházející z rodiny o čtyřech dětech. Rodina bydlí v dvoupokojovém domě postaveném Souleymanovým dědečkem. Souleymane se svými sourozenci spí na podložce v obývací mistnosti, a často jí pouze dvakrát denně. Ani nového oblečení se mu často nedostává, pouze zřídka při příležitosti oslav. Další informace »