Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 173  |  

N´Naissata Soumah

ID: 201153
Není adoptována

Dívka, 7 let

Dítě pochází z manželského svazku. Otec však měl již před sňatkem jiné děti. Matka má za sebou pět úspěšných porodů. Všechny děti nyní žijí pod jednou střechou, jedno dítě zemřelo. Vzhledem k velmi skromným příjmům, není pro rodiče snadné zajistit odpovídající péči všem dětem. Jídlo mají velmi nepravidelně, maximálně dvakrát zřídka třikrát denně, a někdy vůbec. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201205
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aicha pochází z chudé rodiny, která není schopná zajistit dva pokrmy denně. Spí na jedné matraci se čtyřmi sourozenci, ve stejné místnosti jako rodiče, a tudíž potřebuje pomoc nejen s financováním školného, ale i s životními náklady. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201193
Není adoptována

Dívka, 7 let

Žije se svými rodiči a 10ti sourozenci. Její otec je v důchodu, a tudíž těžko shání jídlo pro svou rodinu. Těžko spí a pro jídlo občas dochází k sousedům. Další informace »

Karim Sylla

ID: 201108
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Karim se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Karima se daří zajistit denní stravu díky svému krejčovskému řemeslu. Problém nastává v nepředvídatelných situacích, jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už bohužel peníze nezbývají. Karim má 2 starší sestry (Madina je také v programu pomoci na dálku, ID 201109), další miminko je na cestě. Další informace »

Mohamed Tounkara

ID: 201245
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Mohamed pochází z rodiny o dvou dětech - má jednu starší sestru. Jeho otec v cestě za lepším životem opustil Afriku směrem do Evropy, ale bohužel se ztratil ve Středozemním moři bez dalších zpráv. Mohamedova babička, která jej má teď na starost nevydělává a tak nemá dostatek finančních prostředků na to, aby zajistila platbu školného, aby se Mohamed mohl vzdělávat. Další informace »

Ibrahima Kalil Youla

ID: 201182
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Ibrahima žije se svou babičkou z otcovy strany a mnoha dalšími dětmi ve velmi těžkých životních podmínkách. Má problémy se stravováním, někdy jí jen jednou denně. Spí spolu s pěti dalšími dětmi v jedné místnosti bez postele nebo matrací, takže na zemi s tím, že v místnosti je mnoho komárů. Situace je opravdu vážná, a proto hledáme pro chlapce podporu. Další informace »

Maféring Cheick Youla

ID: 201184
Není adoptována

Dívka, 7 let

Maféring pochází z devíti dětí! Žije ve velmi špatných podmínkách. Když se vrátí domů, nenajde tam nic k jídlu, často tak hladoví. Spí se svými rodiči a sourozenci v jedné místnosti. Její tatínek již není pracovně aktivní, je v důchodu, a to zhoršuje ekonomickou situaci rodiny. Další informace »

Aboubacar Bangoura

ID: 201156
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Děti- celkem sedm - žijí pod jednou střechou se svou matkou a její babičkou. Matka není provdaná, každé dítě má svého otce. Babiččina přítomnost v domácnosti tak matce usnadňuje péči o děti. Je to právě babička, kdo se věnuje vzdělávání jejich dětí. Aboubacar má 4 starší bratry a 2 starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Ibrahima Sory Barry

ID: 201244
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Ibrahimova rodina žila ve čtvrti Hamdallaye, blízko ulice 'route le prince' - jedné z hlavních, a nejdůležitějších ulic ve městě, kde jeho studium bylo významně narušeno různými stávkami, ať už odborovými či politickými. Nyní žijí v Bantounka II, Sécteur Folanaya. Vzhledem k chudobě, ve které rodina žije, kdy často ani nemůže pokrýt základní potřeby pro Ibrahimu a jeho tři sourozence, je jakékoliv splácení školného pouhým snem, o kterém doufá, že se jednoho dne naplní. Další informace »

Abdoul Gafar Camara

ID: 201255
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Abdoul Gafar pochází z rodiny o třech dětech. Jeho otec trpí duševními chorobami, kvůli kterým již pět let musí být doma, a nemůže tak pracovat. Rodina bez něj těžko shání peníze, a bez podpory jsou děti v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Zénab Camara

ID: 201297
Není adoptována

Dívka, 8 let

Zénab je mladá dívka, jejíž rodiče jsou rozvedení. Žije se svou matkou, která na trhu prodává brambory, aby tak mohla zajistit základní potřeby svých dětí, jelikož otec rodinu zcela opustil. Zénab spí na rohoži stejně jako jejích 6 sourozenců, a i jídla není moc, kvůli nedostatečným finančním prostředkům. Další informace »

Mawa Diaby

ID: 201212
Není adoptována

Dívka, 8 let

Mawě je 7 let. Její rodiče jsou rozvedení, ale bydlí společně v jednom pokoji. Mawa se svými čtyřmi sourozenci sdílí druhý pokoj s pouhou jednou matrací. K obědu i k večeři jí malou porci kaše. Neustále jí ze školy posílají domů kvůli nezaplacení školného, a spoléhá tak na dobrovolnicou pomoc. Další informace »

Aissatou Diallo

ID: 201250
Není adoptována

Dívka, 8 let

Aissatou je sirotek. Je nucena prodávat vodu na ulici, aby podpořila svou tetu, jejíž manžel je bez práce. Nenabízí se jí tak jediná příležitost chodit do školy jako ostatní dívky jejího věku, a její budoucnost je tak vážně ohrožena. Další informace »

Mamadou Aliou Diarra

ID: 201263
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Mamadou pochází z jedné z rodin, která byla vyhoštěna z Kapora kvůli demolicím. Nyní se tedy nachází v situaci kde těžko shánějí obživu, natož aby si mohli dovolit platit školné pro své čtyři děti. Moc by si však přáli, aby Mamadou tuto šanci vzdělávat se dostal. Další informace »

Mariama Doumbouya

ID: 201185
Není adoptována

Dívka, 8 let

Má 8 sourozenců, a kvůli situaci v domácnosti má problémy se školní docházkou. Spí ve stejném pokoji se sourozenci a rodiči - děti na zemi a dospělí na posteli. Děti často přes den vůbec nejí, a pokud ano, tak velmi málo, a nemají dostatečné prostředky k léčbě nemocí. Další informace »

Aboubacar Kaba

ID: 201176
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Chlapec žije u své prababičky s šesti sourozenci . V jedné místnosti v jejich domácnosti tak spí několik dětí a dospělých bez postele nebo matrace. Málokdy se jim poštěstí jíst a když už, tak jsou porce příliš malé pro tolik osob. Někdy jim s jídlem pomůžou sousedé. Dokonce některé děti z chlapcovy domácnosti tu a tam spí u sousedů, kvůli tomu, jak je rodina chudá. Další informace »

Aminata Kaba

ID: 201223
Není adoptována

Dívka, 8 let

Aminata je chytrá dívka žijící u své babičky v domě jo dvou místnostech. Její babičká má pět dětí, a spí společně s nimi na jedné matraci. Jí pouze dvakrát denně. Stejně tak jako všechny její 3 sestry nemůže dále navštěvovat školu kvůli chybějícím finančním prostředkům k zaplacenéí školného. Další informace »

Diaka Kaba

ID: 201222
Není adoptována

Dívka, 8 let

Diaka je klidná a usměvavá dívka, která žije v příbytku s dětmi své babičky, a spí s nimi na jedné matraci. Těžko shání oblečení, a přes den skoro nejí. Je jedinou dívkou v domácnosti, která chodí do školy, ale často je poslána domů jelikož si nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Fatoumata Kéita

ID: 201211
Není adoptována

Dívka, 8 let

Fatoumata je malá, chytrá dívka, která žije v polygamní rodině o celkem jedenácti dětech. Stejně jako každá z otcových čtyř žen, Fatoumata spí v jednom pokoji jako její matka a sourozenci. Co se jídla týče, jí všichni dohromady v šestnácti lidech, takže jejen, že často jí pouze dvakrát denně, ale také po malých porcích. Další informace »

Fatoumata Sacko

ID: 201187
Není adoptována

Dívka, 8 let

S rodiči a 6ti sourozenci (2 bratři, 4 sestry) žije v jednopokojovém příbytku. Chybí jí mnoho věcí: škola a vzdělání, jídlo, přístup ke zdravotnictví... Spí ve stejné posteli s rodiči a sestrami, a čast přes den vůbec nejí - stejně tak jako další členové rodiny. Další informace »