Filtrovat:   |   Celkem: 167   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Kadiatou Fadiga

ID: 20498
Není adoptována
Dívka, 19 let
Velmi chudá rodina. 10-2014 Kadiatou studuje na college. Hledáme pro ni nového adoptivního rodiče od 1.3.2015. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bangoura

ID: 20509
Není adoptován
Chlapec, 20 let
Otec se s matkou rozvedl a žije se svými dvěma ženami v jiném městě. Matka se stará o pět dětí, živí se drobnými domácími pracemi. Celá rodina bydlí v jediné místnosti. Další informace »

Koumba Kanté

ID: 20529
Není adoptována
Dívka, 19 let
Otec se živí prací na polích druhých. Kvůli velmi tvrdé práci od svých 16 let již dnes trpí velkými problémy se zády. Matka prodává uhlí. Na vzdělání dětí nemají prostředky. Koumba má 2 bratry (16 a 2 roky). Další informace »

Sékou Mamady Kaba

ID: 20550
Není adoptován
Chlapec, 21 let
Otec neměl nikdy dostatek prostředků, aby se oženil. Když se mu podařilo získat malý obnos většinou od svých sester, posílal své děti do školy. Po jeho smrti děti přestaly chodit do školy. Matka se stará o denní obživu. Sékou má 2 sourozence (11 a 5 let). Je na úrovni 2.třídy. Další informace »

Fatoumata I Camara

ID: 20564
Není adoptována
Dívka, 23 let
Dívka se narodila mimo manželský svazek. Žije u svého dědečka, který je nemocný (diabetik) a navíc tělesně postižený. Fatoumata má 3 starší a 1 mladšího bratra. Rodina jí velmi nepravidelně. 10-2010 Fatoumata prodělala touberkulózu, proto opakuje ročník. Další informace »

Djénébou Camara

ID: 20569
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka pochází ze Sierra Leone. Patří do skupiny dětí, které jsou často využívány k "otroctví" v domácnosti. Koordinátorka projektu v této oblasti ji našla adoptivní rodinu, která se ji ujala. Djénébou má 2 starší a 1 mladšího sourozence. Je velmi chytrá (přeskočila mimo jiné 2. třídu). 2016 V současné době studuje prvním rokem střední školu. Další informace »

M'Balou Touré

ID: 20579
Není adoptována
Dívka, 18 let
Dívka žije s babičkou, která už nestačí na to, aby zajistila jídlo pro svá vnoučata. Žijí ve špatných podmínkách, malé i velké děti spí spolu v jedné místnosti, občas bez jídla, občas jedí u sousedů.
M'Mah má tři sourozence ve věku 10, 7 a 2 roky
Další informace »

Balakhissa Camara

ID: 20600
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka žije u své tety, která vychovává mnoho dalších dětí, nicméně ve velmi špatných podmínkách. Děti jí špatně a občas vůbec. Balakhissa má tři sourozence ve věku 8, 4 a 1. Další informace »

Alhadji Saïdou Barry

ID: 20607
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec má dvě ženy a stará se o 14 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry ve špatných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Alhadji se přihlásil do projektu adopce na dálku v naději, že mu pomůže uniknout ze špatné situace. Další informace »

Ousmane Koumbassa

ID: 20614
Není adoptován
Chlapec, 17 let
Otec má tři ženy a na starosti 13 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry v mizerných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Proto se Ousmane zapojil do projektu adopce na dálku, doufá, že mu pomůže uniknout z bídy. Má dva sourozence - Amadou (14) a Sékou Oumou (1) Další informace »

Fatoumata Kébé

ID: 20626
Není adoptována
Dívka, 18 let
Otec má dvě ženy a 15 dětí, ale není schopen celou rodinu skutečně zajistit. Fatoumata touží po dobrém vzdělán, proto se chce účastnit projektu adopce na dálku. Má 7 sourozenců - Diakouba (18), Sarata (24), Souleymane (15), Issiaga (21), Mohamed (12), Hawa (30), Oumar (27) 10-2014 Velmi nadaná dívka. Další informace »

Almamy Sylla

ID: 20639
Není adoptován
Chlapec, 19 let
Rodiče se rozvedli a chlapec žije u své matky v ne příliš pěkném prostředí s dalšími dětmi. Je věčně opuštěný, připojil se k mladým lidem, kteří mají problémy se zákonem, dokonce mají u sebe zbraň a chovají se jako banditi. Nutně potřebuje být pod dohledem a v bezpečí. Možnost vzdělání by mu jistě pomohla. Další informace »

Saran Tounkara

ID: 20648
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka pochází z velmi chudé rodiny, oba rodiče jsou bez zaměstnání, i když matka se snaží pracovat ve městě (slouží lidem). Věnují se primitivnímu zemědelství a zadlužují se, aby měli na jídlo. Děti jsou často nuceny žebrat. Rodina bydlí v chýši, která se při dešti rozpadá. Saran má dva sourozence (4 a 2 roky) Další informace »

Mamadou Diallo

ID: 20665
Není adoptován
Chlapec, 20 let
Rodina je původem z Liberie, přestěhovaná v důsledku války. Je velice chudá, nedokáže zajistit základní potřeby dítěte. Spí na slaměných matracích na zemi, žijí z almužen. Nikdo z rodiny nemá ani základní vzdělání. Jedí jednou nebo dvakrát denně. Otec má dvě manželky. Mamadou má 2 sourozence (5 a 2 roky) Další informace »

Saran Kourouma

ID: 20672
Není adoptována
Dívka, 19 let
Otec zemřel, o dítě se stará hlavně nezaměstnaná matka, která vydělává na jídlo drobnými domácími pracemi. Dívka spí na zemi na staré matraci, jí stěží dvakrát denně. Dívka je odvážná, ráda by chodila do školy, leč chudoba, v níž žije, jí to neumožňuje. Saran má dva sourozence (4 a 2 roky) Další informace »

Fadima Doumbouya

ID: 20675
Není adoptována
Dívka, 20 let
Rodiče se rozvedli, dívka je v opatrování babičky, která je nemocná a tím závislá na pomoci sousedů a na drobných domácích pracech, které její vnučka provádí. Dívka spí na holé zemi. Přes tyto podmínky dívka sní o tom. že se stane novinářkou.
Fadima má tři sourozence (7, 5 a 1 rok)
Další informace »

Karamo Bérété

ID: 20677
Není adoptován
Chlapec, 21 let
Otec je nemocný, maminka živí rodinu drobným pěstováním. Podmínky, v níchž rodina bydlí, jsou zoufalé, jedí stěží dvakrát denně. Chlapec by si přesto velmi přál studovat. 12-2015 Karamo je nyní na college a přišel o stávající podporu. Proto pro něj urgentně hledáme nového adoptivního rodiče. Další informace »

Kadiatou Doumbouya

ID: 20686
Není adoptována
Dívka, 19 let
Dívka pochází z velmi chudé rodiny, která není schopna zajistit ani její základní potřeby. Rodina jí stěží dvakrát denně. Podmínky bydlení nejsou ani zdaleka uspokojivé, rodina spí v jedné místnosti. Přes špatné podmínky dívka trvá za každou cenu na vzdělání. Kadiatou má 4 sourozence ve věku 22, 20, 16 a 12 let. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bérété

ID: 20693
Není adoptován
Chlapec, 19 let
Dítě pochází z velmi chudé rodiny, stará se o něj 80-tiletá babička. Příjem jeho otce je velmi nízký. Rodina jí jen jednou denně. Děti chodí sbírat dřevo, aby alespoň takto získaly něco k jídlu. Další informace »

Siré Fadiga

ID: 20695
Není adoptována
Dívka, 21 let
Extrémně chudá rodina utekla z oblasti Gueckedou kvůli vtrhnutí rebelů. Maminka Siré je už několik let nezvěstná. Tatínek dělá zedníka s velmi slabým příjmem. Rodina jí většinou jednou denně a bydlí v chýši se starou paní (88 let), spí na kanapi bez přikrývky. Od roku 2008 byla Siré zařazena do programu adopce avšak nyní je opět bez podpory adoptivního rodiče. Aktuálně studuje předposlední rok na střední škole. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?