Filtrovat:   |   Celkem: 167   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí

Daouda Camara

ID: 201128
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Daouda je nejmladší z pěti dětí. Rodiče jako většina obyvatel v oblasti pracují na poli. Jí obvykle dvakrát až třikrát denně v závislosti na sklizni. V období mang jí jen manga. Další informace »

Mamadou Lamarana Camara

ID: 201130
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Rodiče chlapce pracují jako většina místních na poli a potýkají se s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Jí obvykle dvakrát denně a to v závislosti na aktuální sklizni. Mamadou má staršího bratra. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Není adoptován
Chlapec, 2 let
Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici a díky tomu nemají větší problémy se zajištěním jídla. Žijí ve velké rodině spolu s prarodiči. Další informace »

Ousmane Bangoura

ID: 201132
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Ousmane žije v polygamní rodině o dvou ženách. Všichni pracují na poli a jejich denní strava závisí na sezónní sklizni. První manželka má 6 dětí a jedno dítě zemřelo. Ousmane má jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Sékou Talibuya Camara

ID: 201133
Není adoptován
Chlapec, 5 let
Otec Sékoua pracuje na poli a matka vaří rýži pro studenty. Díky tomu se jim daří zajistit každodenní večeři a někdy i snídani. Sékou má dva starší a jednoho mladšího bratra. Další informace »

M'Ballia Camara

ID: 201134
Není adoptována
Dívka, 7 let
Maminka dívky ještě studuje. Na M'Balliu dohlíží její babička, která o pátcích žebrá u mešity, aby zajistila prostředky na jídlo. Otec je krejčí, ale kromě svátků nemá moc zakázek. M'Ballia má mladšího bratra. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201135
Není adoptována
Dívka, 12 let
Fatoumata žije se svou babičkou z matčiny strany, po které byla pojmenovaná. Ta se živí úklízením domácností. To ji umožňuje zajistit alespoň jedno jídlo denně. Fatoumata má staršího a mladšího bratra. Další informace »

Bountouraby Soumah

ID: 201136
Není adoptována
Dívka, 9 let
Bountouraby pochází z polygamní rodiny. Otec se živí jako mechanik traktorista hlavně v období dešťů, kdy se věnuje práci na poli. Matka obdělává zahrádku se zeleninou. Jí většinou v závislosti na tom, jaká je úroda, jednou až dvakrát denně. Bountouraby má starší sestru a mladšího bratra. Další informace »

Fatoumata Sylla

ID: 201137
Není adoptována
Dívka, 10 let
Fatoumata pochází z polygamní rodiny. Má 4 starší a 3 mladší sourozence. Jí dvakrát denně, ale někdy vůbec. Děti jsou pak odkázány pouze na sezónní ovoce. Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201138
Není adoptována
Dívka, 8 let
Rodina se potýká s nedostatkem prostředků na základní potřeby. Někdy jí jednou denně někdy dvakrát. Mamadama má staršího a mladšího bratra. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201139
Není adoptován
Chlapec, 6 let
Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Když maminka sežene suroviny, tak připraví jídlo, když ne, vaří až další den. Záleží to také na aktuální sklizni. V období mang je situace obvykle lepší. Abdoulaye má dvě starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Fatoumata Sow

ID: 201140
Není adoptována
Dívka, 11 let
Otec Fatoumaty zemřel 15 dní po jejím narození. Matka se tedy přistěhovala k jeho rodině, která jí pomáhá s výchovou jejích čtyř dětí. Znovu se vdala a má další dvě děti. Děti z prvního manželství zůstaly u dědečka, který má 3 ženy. Děti dobře prospívají, ale není dostatek prostředků na zajištění všech základních potřeb. Proto požádali o pomoc se vzděláním dětí. Další informace »

Cheick Talibé Bah

ID: 201141
Není adoptován
Chlapec, 4 let
Otec Talibého je často mimo domov, prostředky na denní obživu tedy leží převážně na matce. Nestačí to však na to, aby mohla poslat všechny své děti do školy. Jí obvykle jednou až dvakrát denně. Talibé má 4 starší sourozence. Další informace »

Alseny Sylla

ID: 201142
Není adoptován
Chlapec, 9 let
Rodina se potýká s nedostatkem prostředků na pokrytí základních potřeb. Jí většinou jednou denně nebo vůbec. Děti jsou pak odkázány na sezónní ovoce, které si samy najdou. Alseny má dva starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Aminata Sylla

ID: 201143
Není adoptována
Dívka, 6 let
Aminata pochází z polygamní rodiny, která se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb včetně denního jídla. Aminata je upovídaná a bystrá, do školy se těší. Má staršího a dva mladší sourozence. Další informace »

Fodé Sylla

ID: 204
Není adoptován
Chlapec, 28 let
bez příjmu, bez prostředků, Původní jméno Camara bylo opraveno na Sylla. Další informace »

Mohamed Sanoussi Souaré

ID: 2016
Není adoptován
Chlapec, 23 let
bez příjmu, bez prostředků. 6-2010 má problémy s učením, protože je často nemocný. Trpí revmatismem a plicními problémy. Proto často opakuje ročník. Další informace »

Mariama Cissé

ID: 2022
Není adoptována
Dívka, 24 let
Mariama i její 4 sourozenci mají školní věk, ale z důvodu nedostatku prostředků nechodí do školy. Rodiče jsou bez práce, žijí odděleně a děti jsou mezi ně rozděleny. Další informace »

N´Sira Sylla

ID: 2037
Není adoptována
Dívka, 25 let
Z pěti dětí ani jedno nenavštěvuje školu. Ani rodiče nemají základní vzdělání. Jsou bez práce a tudíž i bez prostředků. 2013 Dívka dokončila základní vzdělání. Nyní je na college a zároveň by se chtěla vyučit švadlenou. Další informace »

M´Mah Camara

ID: 2050
Není adoptována
Dívka, 21 let
Rodiče jsou bez práce a jejich situace, co se týče zabezpečení základních potřeb, je kritická. Děti tráví čas na ulici. Další informace »

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?