Skip to main content

Pool Party Všejany jako v Tunisu

18.08.2015

Tak máme za sebou další malovací štaci. Z přírodního amfiteátru v Mnichově Hradišti, jsme přejeli do nedalekého Koupaliště Všejany u Nymburka. Jedno místo hezčí než druhé. Pekelnej Bar si tu připravil pokračování úspěšné červencové hudební události Pekelnej Open Rej pod širým nebem tentokrát pod názvem Pool Party Všejany / House a Techno music open air. Jak už název napovídá, tyto dva hudební styly tu byly slyšet opravdu od pátku až do neděle, hlavně tedy ve večerních hodinách. Od odpoledních hodin tu vládla pohodová hudba (soul, jazz, lounge), tak aby se místní návštěvníci, zejména pak rodinky s dětmi cítili příjemně.

Páteční " lajnap " byl spíš v tvrdším tempu, počínaje desátou hodinou večerní a sobotní zas v tom více deep a funky, takže každý milovník house music si přišel na své. Stanovat bylo možné v areálu již v ceně, za krásných 50 Kč na oba dva dny. Velkým hitem se tu staly grilované šunkové klobásy. Někteří je měli k večeři, snídani i obědu. Například my :) Headlinery páteční noci byli současní leadeři české techno scény, jejichž projekty jsou "Techno Connection" a "My Name Is Techno" - LAMYCZ & SHIMITA. Dále se představili: Marky P vs Lobo, Carl Grey, Sveejk, Ronica, B.One.K. nebo Nevelin von der Vasilev. Speciálním hostem sobotní noci byl DJ a vynikající producent z Brna - JOHANNES, který ve svém deep housovém setu zahrál několik věcí z vlastní dílny. Jako specialní host vystoupil tentýž večer i dj FUN. Ten měl v jednu chvíli během svého barevného soul funky setu nejvíce roztančených lidí na parketu. Sobotní sestavu doplnili: C´moi, Steve Mute, Bim.bo, Enkeli, Pavel Faktor, Thomas Carter, Twin, Papik Brothers

Narozdíl od Mnichova Hradiště jsme pomalovali co se dalo, dokonce i stage, kde se hrálo, viz foto výše, což nám udělalo největší radost. Děti i dospělí brali malování na tělo jako zábavu a my nedali do setmění štětec z ruky. Ten kdo se zajímal o naše projekty, tomu jsme vše rádi přiblížili, rozdali propagační letáčky i pohledy (ty se líbily nejvíce) a těšilo nás, že rozvojová tématika je téma aktuální a že chuť pomáhat je pořád velká, i když nechuť k čemukoli v dnešní zemi vládne. Asi máme štěstí na lidi, které potkáváme a toho si opravdu vážíme. Celá akce byla velmi příjemná, co se místa i hudby týče, děkujeme za pozvání.

foto: Silvie Ihnatolová

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->