Skip to main content

PRÁZDNINOVÁ VÝZVA! Přes prázdniny 1000 dětí v adopci

10.07.2019

Přidejte se k nám a umožněte spolu s námi prostřednictvím projektu Adopce na dálku získat nejchudším dětem v Guineji kvalitní vzdělání. Aktuálně bylo v rámci programu adopce adoptováno 971 dětí, přičemž další děti na svého rodiče stále čekají. Nechceme je nechat čekat a proto vyhlašujeme prázdninovou výzvu!

             TISÍC dětí v adopci                  

Do tisíce zbývá adoptovat 29 dětí, přidáte se k nám?

Dosáhneme-li 1. září aktuálního počtu 1000 dětí v adopci, každý rodič, který během prázdnin adoptuje dítě, od nás bude odměněn DÁRKEM z Afriky!

Je to již 20 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu adopce na dálku. Díky vaší pomoci a díky aktivní spolupráci místních komunit jsme otevřeli vrt na pitnou vodu a postavili již 8 škol, které umožňují vzdělávat se více než 4000 dětem. V rámci programu adopce byly adoptovány již stovky dětí, přičemž další děti na adopci stále čekají. Staňte se jejich hrdiny a darujte jim šanci na lepší život. Adoptujte dítě na dálku!

----------------------------------------

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ VÝZVA je u konce.
I když se přes prázdniny TISÍCOVKA dětí v adopci nedovršila, adoptovali jste několik nových dětí, které se nyní jen díky Vám chystají do školních lavic na novou etapu svého života. Děkujeme všem novým adoptivním rodičům za jejich zájem a zanedlouho k nim poputuje dáreček z Afriky!

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->