Filtrovat:   |   Celkem: 130   |  
Úvod » Adopce » Seznam dětí
1 2 3 4 5 ... 7 Další

Bountouraby Sylla

ID: 20160
Není adoptována
Situace je naléhavá
Dívka, 24 let
Bountouraby má jednoho bratra a tři sestry. Matka nežije na vesnici. Bountouraby žije se svým otcem, který dělá příležitostně řidiče, ale bohužel v jejich vesnici není mnoho příležitostí. 2008 Bountouraby opakuje po třetí 4 třídu, je trochu pomalejší, ale možnost chodit do školy jí prospívá. Další informace »

Moussa Traoré

ID: 20654
Není adoptován
Situace je naléhavá
Chlapec, 20 let
Otec chlapce je fyzicky handicapovaný a žebrá, čímž nemůže dětem zajistit budoucnost. Děti jedí jen jednou nebo dvakrát za den, Moussa spává u sousedů. Má tři sourozence (6, 4 a 1 rok) Další informace »

David Soumah

ID: 201030
Není adoptován
Situace je naléhavá
Chlapec, 18 let
Otec má tři manželky a mnoho dětí. Žádné z nich nechodí do školy. Nyní se střetává se závažností a důsledky své situace a chtěl by, aby jeho děti chodily do školy. Nemá však dostatek prostředků na zajištění jejich vzdělání. David má dva bratry a jednu sestru. Další informace »

Fatoumata Sylla

ID: 201008
Není adoptována
Situace je naléhavá
Dívka, 13 let
Fatoumata je velmi chytrá holčička, která by s dobrou péčí mohla v životě velmi uspět. A to je právě v Africe za potřebí, aby i ženy dosáhly vzdělání ve stejném měřítku jako muži. Fatou má tři starší sourozence. Další informace »

Fodé Touré

ID: 201018
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Otec je stále na cestách z vesnice do vesnice. Jeho žena o kterou se nestará je nucena zvládnout postarat se sama o své děti. Prodává kaši na poli a u univerzity. To ji umožňuje zajištění základních potřeb. Žije u své tchyně a tchána. Fodé má dva mladší sourozence. Další informace »

Mamadou Salifou Sylla

ID: 201020
Není adoptován
Chlapec, 14 let
Rodiče se snaží uživit rodinu s velmi malými prostředky. Otec vždy po období dešťů odjíždí pracovat do zlatých dolů a když se mu podaří něco vydělat, koupí jídlo pro rodinu a čeká zase na další sezónu. Další informace »

Odia Condé

ID: 201025
Není adoptována
Dívka, 14 let
Polygamní velmi chudá rodiny. V důsledku této chudoby, nepatří vzdělání mezi primární potřeby dětí. Odia by velmi ráda chodila do školy, situace rodiny to však neumožňuje. Má čtyři starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Louis Béa Millimono

ID: 201027
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Chlapec žije se svým jmenovcem (s tím, po kterém byl pojmenován), který má polygamní rodinu. Každá z žen má více dětí. Ty jsou obětí této situace, protože uživit tak početnou rodinu je velmi těžké. Louis má dvě sestry, měl ještě jednu ale ta zemřela. Další informace »

Fodé Sylla

ID: 204
Není adoptován
Chlapec, 27 let
bez příjmu, bez prostředků, Původní jméno Camara bylo opraveno na Sylla. Další informace »

Mohamed Sanoussi Souaré

ID: 2016
Není adoptován
Chlapec, 22 let
bez příjmu, bez prostředků. 6-2010 má problémy s učením, protože je často nemocný. Trpí revmatismem a plicními problémy. Proto často opakuje ročník. Další informace »

Mariama Cissé

ID: 2022
Není adoptována
Dívka, 23 let
Mariama i její 4 sourozenci mají školní věk, ale z důvodu nedostatku prostředků nechodí do školy. Rodiče jsou bez práce, žijí odděleně a děti jsou mezi ně rozděleny. Další informace »

N´Sira Sylla

ID: 2037
Není adoptována
Dívka, 24 let
Z pěti dětí ani jedno nenavštěvuje školu. Ani rodiče nemají základní vzdělání. Jsou bez práce a tudíž i bez prostředků. 2013 Dívka dokončila základní vzdělání. Nyní je na college a zároveň by se chtěla vyučit švadlenou. Další informace »

M´Mah Camara

ID: 2050
Není adoptována
Dívka, 20 let
Rodiče jsou bez práce a jejich situace, co se týče zabezpečení základních potřeb, je kritická. Děti tráví čas na ulici. Další informace »

Kandé Kanté

ID: 2073
Není adoptována
Dívka, 23 let
Kanté má dva sourozence: pětiletou sestru a devítilétého bratra Mamady (2072). Rodiče sotva seženou prostředky k tomu, aby uživili rodinu, natož aby mohli svým dětem zajistit vzdělání. 9-2016 Kandé pochází z jedné nejchudších rodin. Díky programu adopce na dálku a díky adoptivnímu rodiči, který ji podporoval od roku 2002 dokončila letos střední školu a byla přijata na vysokou školu v hlavním městě Conakry. Potřebovala by ještě 1-3 roky podpory. Další informace »

Ibrahima Bah

ID: 2096
Není adoptován
Chlapec, 24 let
Ibrahima je sirotek a jeho opatrovnice nemůže zajistit základní potřeby dítěte, mezi které patří i vzdělání. Další informace »

Timbo Diawara

ID: 2098
Není adoptována
Dívka, 23 let
Timbo má dva bratry (10 a 5 let) a dvě sestry (13 a 2 roky). Rodina je velmi chudá a jen s obtížemi se uživí. Další informace »

Saliou Bella Diallo

ID: 20142
Není adoptován
Chlapec, 25 let
Saliou má tři bratry a jednu mladší sestru. Rodina se živí drobným zemědělstvím. Děti hledají dřevo, ze kterého vyrábí uhlí a pak jej prodávají. Většinou jí jen jednou denně. Další informace »

Mohamed Lamine Soumah

ID: 20153
Není adoptován
Chlapec, 23 let
Mohamed má jednoho bratra. Rodina se živí drobným zemědělstvím na vesnici. Další informace »

Saliou Doumbouya

ID: 201033
Není adoptován
Chlapec, 18 let
Otec je smluvní hlídač. Vydělává asi 250kč měsíčně a má na starost dvě ženy a devět dětí. Saliou sbírá suché dřevo, které pak prodává, aby získal peníze na zápis do školy. Měl 4 sourozence, dva zemřeli. Další informace »

Boubacar Bah

ID: 201039
Není adoptován
Chlapec, 15 let
Otcův příjem je příliš nízky k pokrytí základních každodenních potřeb rodiny. Prodává slepičí trus. Má dvě ženy a každá z nich má několik dětí. Společně se starají o políčko. Boubacar má 5 starších a jednoho mladšího sourozence. Další informace »
1 2 3 4 5 ... 7 Další

WONTANARA, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00 Praha 2
tel. 604 983 875
e-mail: info@wontanara.cz

© 2010 Wontanara, o.p.s.

Newsletter

Chceš dostávat na e-mail novinky a pozvánky na akce?