Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 108  |  

Kadiatou Camara

ID: 20817
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 18 let

Rodiče holčičky jsou zemědělci a žijí na venkově. Kadiatou žije se svou tetou v Konakry. Rodina nemá dostatek prostředků pro zabezpečení školní docházky. Má jednoho mladšího bratra. Další informace »

Bintou Traoré

ID: 20687
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 23 let

Otec je nesmírně chudý a dívku má na starosti 78-letá žena, která nemá prostředky na základní potřeby dětí z vlastní rodiny a této dívky. Bintou po škole prodávala na trhu bonbony, které nosí na hlavě. Bydlí v chýši spolu s dalšími dvěma lidmi, všichni spí na zemi. Přes těžké podmínky ani jednou nevynechala školu. Bintou má dva mladší sourozence. V roce 2022 Bintou úspěšně dokončuje předposlední ročník střední zdravotnické školy. Aby mohla svá studia v nadcházejícím školním roce dokončit, potřebuje nyní Vaší podporu. Další informace »

Mohamed Lamine Traoré

ID: 20541
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 23 let

Otec byl zabit ve válce v roce 2002 na hranici Guiney a Libérie. Matka s dětmi z regionu uprchla. Přišli o vše, co měli. Matka má 3 bratry, kteří se v důsledku války pomátli. Musí se o ně tedy starat, stejně tak jako o své děti. Ona sama je ale napůl blázen. Přála by si, aby její děti mohly chodit do školy. Mohamed má 3 bratry a jednu sestru. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 20262
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 26 let

Aboubacar má dva bratry a jednu sestru. Jeho rodina má celkem 28 členů. Dospělí jsou většinou bez práce. Jí pouze jednou denně nebo vůbec. Děti jsou často na ulici nahé. Aboubacar byl adoptován v roce 2005 a za tu dobu měl možnost vystudovat základní školu, college, střední školu, a nastoupil na univerzitu. V roce 2019 adoptivní rodič ukončil jeho adopci, ale Aboubacar by velmi rád dokončil své bakalářské studium. Další informace »

Mohamed Lamine Coker Bangoura

ID: 201181
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Chlapec žije se svou babičkou a bratranci v jedné místnosti. Velmi těžko se jim shání jídlo. Mohamed má velmi rád školu, ale nemá ve svém vzdělávání žádnou podporu, proto byl zařazen do programu adopce dětí na dálku. Další informace »

Abdourahamane Traoré

ID: 201195
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Žije se svými rodiči, ale také devíti sourozenci (4 bratři, 5 sester), z nichž několik ve velmi těžké situaci. Rodinná situace je těžká především co se týče jídla - těžko se obstarává, a často celý den nejí vůbec nic. Společně se sourozenci spí venku, namačkaní na malé terase. Další informace »

Fatoumata Diaraye Camara

ID: 201188
Není adoptována

Dívka, 5 let

Během plošné demolice budov v Konakry byl zasažen i její rodinný domov. Proto nyní spí venku na terase. Jídlo je těžko sehnatelné, a zřídka je jej dostatek na uživení jí, a 9ti dalších sourozenců (4 bratři, 5 sester). Další informace »

Malick Sylla

ID: 201194
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Žije ve velmi chudé rodině, matka same je adoptivní dcerou a není vdaná. Společně s ostatními dětmi spí v jedné místnosti. K jídlu se dostává zřídka, většinou jednou denně, ale i to jen po malých porcích. Další informace »

Fatoumata Daouda Camara

ID: 201189
Není adoptována

Dívka, 6 let

Žije a spí v jednom pokoji se svými rodiči a 9ti sourozenci. Postel sdílí se svými bratry. Mají problém se stravováním - jí většinou jednou denně, ale někdy je i celý den bez jídla. V případech nemoci nemá rodina prostředky k zajištění léků. Fatoumata Diaraye - sestra v adopci s ID 201188. Další informace »

Ibrahima Kassory Fofana

ID: 201190
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije se svými rodiči a 9ti sourozenci. Rodina si může dovolit poslat do školy pouze 2 z nich. Mají pouze jednu matraci, takže často spí i na zemi, nahý. Jídla má nedostatek, a v případě nemoci také nedostatečný přístup k lékům. Další informace »

N´Naissata Soumah

ID: 201153
Není adoptována

Dívka, 6 let

Dítě pochází z manželského svazku. Otec však měl již před sňatkem jiné děti. Matka má za sebou pět úspěšných porodů. Všechny děti nyní žijí pod jednou střechou, jedno dítě zemřelo. Vzhledem k velmi skromným příjmům, není pro rodiče snadné zajistit odpovídající péči všem dětem. Jídlo mají jen někdy, maximálně dvakrát až třikrát denně, někdy ani to ne. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201193
Není adoptována

Dívka, 6 let

Žije se svými rodiči a 10ti sourozenci. Její otec je v důchodu, a tudíž těžko shání jídlo pro svou rodinu. Těžko spí a pro jídlo občas dochází k sousedům. Další informace »

Ibrahima Kalil Youla

ID: 201182
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Ibrahima žije se svou babičkou z otcovy strany a mnoha dalšími dětmi ve velmi těžkých životních podmínkách. Má problémy se stravováním, někdy jí jen jednou denně. Spí spolu s pěti dalšími dětmi v jedné místnosti bez postele nebo matrací, takže na zemi s tím, že v místnosti je mnoho komárů. Situace je opravdu vážná, a proto hledáme pro chlapce podporu. Další informace »

Maféring Cheick Youla

ID: 201184
Není adoptována

Dívka, 6 let

Maféring pochází z devíti dětí! Žije ve velmi špatných podmínkách. Když se vrátí domů, nenajde tam nic k jídlu, často tak hladoví. Spí se svými rodiči a sourozenci v jedné místnosti. Její tatínek již není pracovně aktivní, je v důchodu, a to zhoršuje ekonomickou situaci rodiny. Další informace »

Mariama Doumbouya

ID: 201185
Není adoptována

Dívka, 7 let

Má 8 sourozenců, a kvůli situaci v domácnosti má problémy se školní docházkou. Spí ve stejném pokoji se sourozenci a rodiči - děti na zemi a dospělí na posteli. Děti často přes den vůbec nejí, a pokud ano, tak velmi málo, a nemají dostatečné prostředky k léčbě nemocí. Další informace »

Aboubacar Kaba

ID: 201176
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Chlapec žije u své prababičky s šesti sourozenci . V jedné místnosti v jejich domácnosti tak spí několik dětí a dospělých bez postele nebo matrace. Málokdy se jim poštěstí jíst a když už, tak jsou porce příliš malé pro tolik osob. Někdy jim s jídlem pomůžou sousedé. Dokonce některé děti z chlapcovy domácnosti tu a tam spí u sousedů, kvůli tomu, jak je rodina chudá. Další informace »

Fatoumata Sacko

ID: 201187
Není adoptována

Dívka, 7 let

S rodiči a 6ti sourozenci (2 bratři, 4 sestry) žije v jednopokojovém příbytku. Chybí jí mnoho věcí: škola a vzdělání, jídlo, přístup ke zdravotnictví... Spí ve stejné posteli s rodiči a sestrami, a čast přes den vůbec nejí - stejně tak jako další členové rodiny. Další informace »

Safiatou Bah

ID: 201197
Není adoptována

Dívka, 8 let

Žije v rodině o šesti dětech. Otec nemá prostředky na to, aby je všechny finančně podpořil - důsledkem jsou nedostatek vzdělání, jídla i spánku. Když nemají co k jídlu, jí u sousedů, ale to také není vždy možné. To samé se týká spánku. Další informace »

Bintou Bangoura

ID: 201178
Není adoptována

Dívka, 8 let

Dívka je velmi inteligentní a ve škole se jí daří, bohužel ale trpí kvůli nedostatku jídla doma, kde se jí často dostává pouze jedné porce denně. Spát chodívá k sousedům, protože je její rodina početná a v jedné místnosti se po boku její matky mačká několik dětí. Dívka potřebuje adoptivní rodiče, aby mohla studovat bez obtíží. Bintou má 4 další sourozence. Další informace »

Elhadj Ahmadou Diogo Barry

ID: 201174
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Rodině po zaplacení všech nezbytných výdajů jako je jídlo, oblečení a obytování nezbývá dostatek prostředků na zajištění chlapcova vzdělání. Chlapec má jednoho sourozence El Ibrahima Brary (*2007) Další informace »