Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 195  |  
1 2 3 4 5 ... 10 Další

Aicha Kanté

ID: 201064
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 12 let

Maminka Aichy zemřela dva dny po porodu. Dívky se ujala její babička, která se již stará o další děti. Otec studuje. Babička proto požádala o podporu naši organizaci. Další informace »

Fatoumata Ramadan Bah

ID: 20815
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 19 let

Tatínek holčičky je již několik let bez práce. Je to právě maminka, která se stará o zabezpečení rodiny. Občas jim vypomáhá její starší bratr. Rodina nemá prostředky na zaplacení výdajů na školní docházku. <br /> Holčíčka má dva sourozence ve věku 7 let a 11 měsíců. Další informace »

Marcellin Mandou Wamno

ID: 20502
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 24 let

Marcellin má 1 šestiletého sourozence. Je na úrovni 2.třídy. Rodiče jsou rozvedeni. Otec byl propuštěn ze služby a je stále bez práce. Matka odešla neznámo kam. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201277
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Mladý Daouda pochází z polygamní rodiny o dvou ženách. O děti se především tedy stará vlastní matka, která je finančně závislá na příjmu svého manžela. To samé se týká jídla, ale bohužel se na děti nedostává vícekrát než jednou až vakrát denně. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201280
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Daouda pochází z polygamní rodiny, ale žije jen se svou vlastní matkou. Situace je složitá, málokdy mají dostatek jídla, které už tak představuje pro rodinu ohromné náklady. O děti se povětšinou stará matka, která je však finančně závislá na manželovi a sama nevydělává. Další informace »

M´Mawa Camara

ID: 201313
Není adoptována

Dívka, 4 let

Otec M´Mawy ztratil práci a její matka se tak stará, aby zajistila jídlo pro svou rodinu. Je ráda, když mají jídlo aspoň dvakrát denně. Spí na zemi na rohoži v jedné místnosti. Další informace »

Moustapha Camara

ID: 201286
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Moustaphovi rodiče jsou rozvedení, a tak je Moustapha a jeho šest sourozenců v péči matky. Matka je hospodyně, která pro přivýdělek prodává na trhu. Sama se svým výdělkem však nemůže zaručít dětem jídlo každý den, a školu už vůbec. Další informace »

Amadou Bailo Diallo

ID: 201257
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Jeho matka, jakožto švadlena těžko shání klienty a stejně tak i peníze. Rodina je finančně podporována Amadouovým strýcem, ale ani on si nemůže dovolit školné pro Amadoua, ačkoliv by si přál, aby se mohl vzdělávat. Další informace »

Oumar Kéita

ID: 201317
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Oumar je velice kurážný chlapec. Narodil se v chudé a nebezpečné části hlavního města Conakry v chudých podmínkách. Jeho otec nemá práci a matka se tak stará o rodinu, včetně jídla, kterého se Oumarovi a jeho sourozencům dostává maximálně dvakrát denně. Také sdílí pouhou jednu místnost a jednu rohož na zemi se zbytkem rodiny. Další informace »

Salifatou Kéita

ID: 201315
Není adoptována

Dívka, 4 let

Salifatou je velice bystrá holčička, ale zatím nechodí do školy. Pochází z velmi chudé rodiny. Salifatou má jednu starší a jednu mladší sestru. Otec se nestará o budoucnost svých dětí, matce ale záleží na tom, aby všechny děti mohly jednou chodit do školy. S jejími výdělky však sotva zajistí jídlo pro svou rodinu. Další informace »

Fatoumata Soumah

ID: 201301
Není adoptována

Dívka, 4 let

Fatoumata pochází z velmi chudé rodiny. Její otec nepracuje, jedná se tedy o matku, která vydělává pro rodinu, která čítá celkem šest dětí. Žádné z dětí aktuálně nechodí do školy, a místo toho se učí doma. Fatoumata tedy také do školy nechodí, kvůli chybějícím finančním prostředkům a složité rodinné situaci, kdy stěží jí dvakrát denně, a navíc spí společně se všemi sourozenci na zemi na rohoži. Další informace »

Fatoumata Soumah

ID: 201291
Není adoptována

Dívka, 4 let

Fatoumata pochází z polygamní rodiny, kde děti jsou především v péči matky. Matka však sama nevydělává a je tak finančně závislá na manželovi, johož příjem je nestabilní a nedostatečný aby uživil všech šest dětí, jedno dítě už mu dokonce zemřelo. Při nejlepším jí dvakrát denně. Další informace »

M´Mabinty Soumah

ID: 201292
Není adoptována

Dívka, 4 let

Rodiče M´Mabinty jsou sezdaní. Otec je zemědělec, ale přivydělává si jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Jelikož kvůli dvěma pracím často není doma, bydlí rodina u dědečka, společně s ostatními rodinami strýců a tet. Další informace »

Ibrahima Sory Sylla

ID: 201303
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Ibrahima žije se svou svobodnou matkou, která má ještě další 4 děti. Těžko shání dostatek jídla, aby uživila všechny děti sama. Sama totiž nepracuje. Všichni společně spí v příbytku o jednom jediném pokoji, postaveném otcem. Další informace »

Fatoumata Bah

ID: 201285
Není adoptována

Dívka, 5 let

Matka Fatoumaty se vyučila instalatérkou a vdala se ještě před narozením své zatím jediné dcery. Fatoumata žije s oběma rodiči a prarodiči, a jí obvykle dvakrát denně. Další informace »

Mamadouba Bah

ID: 201276
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Mamadouba je prvním dítětem své matky, po otcově straně má ještě dva nevlastní sourozence. Žijí společně s prarodiči a celou rodinou s nimi spojenou. Jí pouze dvakrát denně, a to i přesto, že otec si po práci na poli ještě přivydělává jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Další informace »

Boubacar Souadou Baldé

ID: 201273
Není adoptována

Dívka, 5 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Boubacar a její bratr často musí pobývat u tety, protože nemají nic k jídlu. Společně s bratrem jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svým bratrem Mamadouem (dítě č.201274) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Kadiatou Bangoura

ID: 201283
Není adoptována

Dívka, 5 let

Kadiatou pochází z velké polygamní rodiny. Její mladá matka se po smrti svého předchozího manžela vdala podruhé, a je tak druhou manželkou svého aktuálního manžela. Ten si mimo zemědělectví přivydělává jako dělník, a tak někdy mají i dostatek jídla. Další informace »

M´Mah Camara

ID: 201287
Není adoptována

Dívka, 5 let

M´Mah žije s oběma rodiči. Je prvním dítětem sezdaného páru, a má navíc ještě mladšího bratra. Po práci na poli si přivydělává otec ještě jako mototaxikář, aby tak vyhověl základním potřebám jeho mladé manželky a malých dětí. Rodina jí většinou dvakrát denně, ale to záleží primárně na finančních možnostech a výdělcích otce. Další informace »

N´Ganouma Camara

ID: 201312
Není adoptována

Dívka, 5 let

N´Ganouma je klidná holčička, která žije v chudé rodině. Její otec je aktuálně nezaměstnaný a její matka tak obstarává obživu pro rodinu o šesti dětech. Stěží dokáže dát dohromady více než dva pokrmy denně, a v příbytku o jedné místnosti spí všichni na jedné rohoži. Další informace »