Skip to main content

Dalších 2.300 korun na stavbu naší školy díky clubu Baryton

25.04.2016

Díky všem, kdo v pátek dorazili v hojném počtu už na přednášku. Díky organizátorům za uspořádání benefice na podporu stavby naší školy v Guineji v rámci kampaně Česko proti chudobě. Díky příjemnému klubu Baryton za poskytnutí prostoru. Zvláštní dík pak kapelám Stolen Lives a Death Wish Kids za skvělé výkony. "Čertužel" tentokrát bez kapely Lycanthrophy, kytaristovi přejeme brzské uzdravení :) !  Výtěžek z akce je 2.300 Kč / Podívejte se na video z koncertu Dead Wish Kids.

Během koncertu jste se mohli hodit do gala v našem zbrusu novém sekáčku a koupí nového svršku tak přispět na naše projekty.

Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu adopce na dálku. Díky vaší pomoci a díky aktivní spolupráci místních komunit jsme postavili již 7 škol, které umožňují vzdělávat se více než 3000 dětem.

.......................................................................................................................

Postavme ji společně ! Veřejná sbírka na účet: 2800829748/2010

.......................................................................................................................

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->