Skip to main content

Dalších 2.000 korun na stavbu naší školy díky clubu Papírák

26.04.2016

Takže opět jako na Oskarech přátelé ! Díky všem, kdo v sobotu dorazili do píseckého Papíráku. Díky organizátorům za uspořádání již třetí benefice tentokrát na podporu stavby naší školy v Guineji, Tomáši Tožičkovi za přednášku a představení kampaně Česko proti chudobě, klubu Papírák za opětovné poskytnutí prostoru, Tomášovi Skálovi za skvělé fotky a hlavně kapelám Kruger, Stolen Lives, Needful Things, Dezinfekce a Commodore 64 za jejich úžasné vystoupení. Výtěžek z akce je 2.000 Kč.

Je to již 16 let našeho působení v Guineji, v jedné z nejchudších zemí světa, kde se staráme o vzdělání, zdraví, jídlo a další potřeby zejména dětí v rámci projektu adopce na dálku. Díky vaší pomoci a díky aktivní spolupráci místních komunit jsme postavili již 7 škol, které umožňují vzdělávat se více než 3000 dětem.

.......................................................................................................................

Postavme ji společně ! Veřejná sbírka na účet: 2800829748/2010

.......................................................................................................................

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->