Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 286  |  
1 2 3 4 5 ... 15 Další

Fatoumata Sylla

ID: 201008
Adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 15 let

Fatoumata je velmi chytrá holčička, která by s dobrou péčí mohla v životě velmi uspět. A to je právě v Africe za potřebí, aby i ženy dosáhly vzdělání ve stejném měřítku jako muži. Fatou má tři starší sourozence. Další informace »

Maimouna Bangoura

ID: 201009
Adoptována

Dívka, 15 let

Otec i jeho tři bratři jsou všichni pěstitelé, nikdo neměl možnost naučit se nějakému řemeslu. Výsledkem je, že ani on nyní nedokáže zajistit dostatek prostředků pro základní potřeby své rodiny. Maimouna má dva mladší sourozence. Další informace »

Ibrahima Sory Camara

ID: 201014
Adoptován

Chlapec, 17 let

Ibrahima je tělesně postižený (zkroucení noh), je možné, že se to časem zlepší. Velmi se za svůj stav stydí. Integrace ve škole by mu velmi pomohla. Rodina má problémy se zajištěním denní stravy. Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201016
Adoptována

Dívka, 21 let

Otec je stále pryč. Když přijede, žena otěhotní a on zase odjede pryč za svými problémy. Když se jí podaří něco ušetřit přijede a pak zase bez jediného slova zmizí. Žena se svými dětmi tuto situaci trpí, podle ní má někde jinde jinou ženu. Mamadama má dve starší a dvě mladší sestry. Další informace »

Daouda Sylla

ID: 201017
Adoptován

Chlapec, 17 let

Rodiče se rozvádí. Chlapec žije se svou babičkou, které je již přes 60let. Otec žije v jedné těžařské vesnici. Chce se zkusit živit jako horník v dolech. Daouda má mladší sestru. Další informace »

Mamadou Latto Bah

ID: 201021
Adoptován

Chlapec, 18 let

Chlapec nás sám požádal o pomoc, protože vídá děti jak odchází do školy. S pláčem často žádal svého otce aby ho zapsal do školy. Ten by chtěl, ale bohužel rodina nemá dostatek prostředků na vzdělání. Maminka má malý záhon, o který se stará. Děti ji pomáhají hledat suché dřevo, které pak prodává. Mamadou má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Yakouba Sylla

ID: 201022
Adoptován

Chlapec, 19 let

Matka se již třikrát rozvedla. Své děti vždy nechala v péči jejich otce. Ty nikdy nechodily do školy. Yakouba má dva starší bratry, dva mladší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Houlématou Diallo

ID: 201032
Adoptována

Dívka, 13 let

Otec je již velmi starý. Matka je trpasličího vzrrůstu, rodila císařským řezem. Dělá hospodyni v jiné domácnosti u jedné ženy, která jí za to poskytuje jídlo pro děti. Když nemá práci živí se žebráním. Houlématou má staršího bratra. Další informace »

Abel Mansaré

ID: 201034
Adoptován

Chlapec, 19 let

Chlapec je obětí situace, kterou si nepřál. Když se u fulbů (etnikum v Guineji) narodí dítě "nelegálně" - tedy mimo uznané manželství, je často zavrhováno rodinou otce. Oba rodiče jsou bez prostředků. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201035
Adoptován

Chlapec, 17 let

Matka je tělesně postižená. Otěhotněla s pomocníkem řidiče (ti kteří hledají cestující do dopravního prostředku), který těhotenstsví neuznal. Matka nechala své dítě tam, kde dělala služebnou. V rodině je již otec v důchodu a proto mají nní problémy se zajištěním vzdělání chlapce. Další informace »

Mama Bintou Condé

ID: 201036
Adoptována

Dívka, 17 let

Otec dívky zemřel, ještě když byla miminko. Nyní žije se svou maminkou u svého strýce, který se snaží zajistit obživu různými aktivitami: malé políčko, vyrábí hnojivo, děla "mototaxikáře". To však nestačí na všechny základní potřeby pro početnou rodinu. Maman má celkem osm sourozenců. Další informace »

Boubacar Bah

ID: 201039
Adoptován

Chlapec, 17 let

Otcův příjem je příliš nízky k pokrytí základních každodenních potřeb rodiny. Prodává slepičí trus. Má dvě ženy a každá z nich má několik dětí. Společně se starají o políčko. Boubacar má 5 starších a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201040
Adoptována

Dívka, 16 let

Mladý pár žije v rodině otce, která je velmi početná. Společně obdělávají pole. Prostředky však nestačí na zajištění základních potřeb. Fatoumata má mladší sestru narozenou v roce 2007. Další informace »

M´Mah Soumah

ID: 201046
Adoptována

Dívka, 14 let

Dívka žije v početné rodině s 6ti sourozenci. Její maminka se stará o děti a domácnost. Otec chodí pracovat na pole a z výnosů se snaží uživit rodinu. Na vzdělání dětí nezbývají peníze. M´Mah si jako malé dítě popálila ruce a z důvodu nemožnosti odborné péče jí srostla kůže a ruce má zdeformované. Dokáže ale psát a chtěla by moc chodit do školy. Další informace »

Karfala Camara

ID: 201048
Adoptován

Chlapec, 13 let

Matka chlapce byla v programu adopce a vyučila se švadlenou. Karfala se narodil mimo manželství, jeho otec je uprchlík z Libérie. Chlapce nikdy neuznal za svého. Matka Karfaly se později vdala a odstěhovala za rodinou manžela. Karfala zůstal žít s babičkou, která je hluchoněmá. Další informace »

Mory Keita

ID: 201050
Adoptován

Chlapec, 12 let

Mory žije ve velmi chudé rodině, která má problémy se zajištěním základních potřeb. Mory má bratra Habiba nar. 11.6.2014. Další informace »

André Oularé

ID: 201051
Adoptován

Chlapec, 11 let

Od narození se o něj stará babička, protože otec je od roku 2012 nemocný a nepracuje. Rodina nemá prostředky na zajištění vzdělání pro chlapce. André je na úrovni 1. třídy. Další informace »

Mahawa Fofana

ID: 201052
Adoptována

Dívka, 10 let

Mahawa pochází z velmi chudé rodiny, která prochází velkou krizí. Mají problémy s bydlením, s přístupem ke zdravotní péči a ke vzdělání. Proto požádali o podporu, aby jejich dcera mohla také chodit do školy. Mahawa má sestru Djenab nar. v r. 2006 a Fatoumata Binta nar. v r. 2014. Další informace »

Sira Diallo

ID: 201053
Adoptována

Dívka, 8 let

Čtyřčlenná rodina žije v jedné z nejchudších čtvrtí v Conakry ve velmi špatných podmínkách. Z jejich malého rozpočtu nezvládají pokrýt náklady na vzdělání ani na lékařskou péči. Vzdělání je pro Siru šancí vymanit se z chudoby. Další informace »

Fatoumata Condé

ID: 201054
Adoptována

Dívka, 14 let

Fatoumata nemá zatím žádné sourozence. Rodina je velmi chudá. Rodiče jsou téměř bez práce. Otci se nedaří zajistit dostatek prostředků pro základní věci jako je bydlení, jídlo, zdraví a vzdělání. Další informace »