Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 303  |  
1 2 3 4 5 ... 16 Další

Mamadou Diouf

ID: 20457
Adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 25 let

Chlapec žije se svou babičkou, které je 70 let a jen ztěží se jí daří zajistit obživu. Otec i matka zemřeli. Mamadou žije v prostředí mladých delikventů, ale je velmi inteligentní a pro rodinu představuje naději. Nyní je na úrovni 3.třídy, ale bohužel nejsou prostředky k tomu, aby mohl pokračovat dál.2019: Mamadou dokončil úspěšně středoškolské studium 2020: Pokračuje ve svém studiu na univerzitě. Další informace »

Maladö Diakité

ID: 201170
Adoptována

Dívka, 3 let

I přesto, že otec Maladö pracuje jako učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Maladö má sestru Saran Diakité ID201169 (*2018) Další informace »

Fatoumata Binta Diallo

ID: 201165
Adoptována

Dívka, 3 let

Rodina se do programu adopce na dálku přihlásila, protože jí chybí nezbytné prostředky na to, aby dívka mohla chodit do školy. Po zaplacení ubytování, oblečení a stravy rodině nezbývá dostatek peněz na školné. Fatoumata Binta má bratra Mamadou Dialla ID201166 (*2015) Další informace »

Aissata Keita

ID: 201162
Adoptována

Dívka, 3 let

Rodina se nachází v těžké situaci, kdy nedokáže zajistit základní potřeby pro svou dceru. Do programu adopce na dálku ji zapsali, aby mohla být dívka vzdělána, a aby měla jistotu finanční podpory, která rodině chybí. Další informace »

Marie Jeanne Camara

ID: 201183
Adoptována

Dívka, 4 let

Marie Jeanne žije se svýmmi rodiči, přesněji se svou maminkou, která má potíže pro dívku a její sourozence zajistit jídlo. Mamimka prodává salát, ale tím své děti nezaopatří, proto dívka někdy jí pouze jednou denně. Marie Jeanne spí na matraci se svýmmi bratry, kteří jsou starší než ona. Kvůli všemu zmíněnému potřebuje dívka podporu. Další informace »

Saran Diakité

ID: 201169
Adoptována

Dívka, 4 let

I přes to, že Saranin pracuje jako otec učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Saran má sestru Maladö Diakité ID201170 (*2019) Další informace »

Kadiatou Diallo

ID: 201175
Adoptována

Dívka, 4 let

Rodina dívky nedisponuje dostatečnými prostředky na to, aby mohla navštěvovat školu. To je důvod, proč se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku, této příležitosti si velmi váží. Další informace »

Fatoumata Moussa Camara

ID: 201149
Adoptována

Dívka, 5 let

Fatoumata se narodila do monogamní rodiny, kde je dalších 9 dětí (3 chlapci a 6 děvčat). Rodina jí obvykle 2x denně. Další informace »

Kabiné Camara

ID: 201099
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec Kabine hledá práci a snaží se různými příležitostnými přivýdělky zajistit základní potřeby rodiny. Jídlo mají 2x až 3x denně. Kabiné má dva starší sourozence. Další informace »

Mamadouba Camara

ID: 201167
Adoptován

Chlapec, 5 let

Chlapcova rodina nedisponuje dostatečnými prostředky pro zajištění jeho vzdělání. Po zaplacení bydlení, stravy a oblečení jí už na víc nezbývá. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Makhissa Sylla

ID: 201155
Adoptována

Dívka, 5 let

Makhissa se narodila do manželského svazku. Matka však žije sama s pěti dětmi, snaží se je všechny uživit. Dívka má tři starší sestry a jednoho bratra. Protože je rodina polygamní, každá matka tak musí zajistit péči o své děti sama včetně jejich zdělávání. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici, jeho příjem vystačí jen na zajištění jídla. Všichni žijí v rámci širší rodiny, spolu s prarodiči. Další informace »

Fodé Moussa Bangoura

ID: 201146
Adoptován

Chlapec, 6 let

Rodina chlapce má velmi omezené prostředky. Obživu zajišťuje především velmi kurážná maminka, která dělá hospodyni na univerzitní koleji. Někdy jí jednou, nekdy dvakrát denně a někdy vůbec. Fodé Moussa má dva starší sourozence a jednoho mladšího. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201147
Adoptován

Chlapec, 6 let

Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Protože si děti rozumí maminky společně pečují o děti a snaží se pro ně zajistit jídlo a další potřeby. Jídlo se jim daří zajistit jednou až dvakrát denně. Abdoulaye má 4 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Mama Aissata Camara

ID: 201095
Adoptována

Dívka, 6 let

Holčička jménem Mama Aissta žije v Kindii. Maminka jí zemřela, proto se o ni stará teta zemřelé matky, která pracuje jako hospodyně. Ta pochází z polygamní rodiny, Mama Aissata má kolem sebe proto více dětí, se kterými si může hrát. Mama Aissata má staršího bratra. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201098
Adoptována

Dívka, 6 let

Dívka pochází z velké polygamní rodiny. Otec má dvě manželky, každá z nich se stará o své děti. Prostředky nevystačí ani na pravidelnou stravu. Rodina jí většinou jen jednou, maximálně dvakrát denně. Starší děti někdy chodí prodávat mango a jiné plody. Mariama má 3 starší sourozence. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201126
Adoptována

Dívka, 6 let

Rodina má problémy se zajištěním základních potřeb. Rodiče pracují na poli a denní jídlo závisí většinou na sezónní sklizni. Mariama má dva starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201180
Adoptována

Dívka, 6 let

Dívka žije se svou tetou a dalšími adoptovanými dětmi. Bohužel ale podmínky pro spaní nejsou ideální a ani jídlo dívka nedostává pravidelně, někdy nedostane vůbec nic. V případě nemoci pro ni teta není schopná zajistit adekvátní podmínky pro léčbu. Často o děti není pečováno dostatečně a kvůli nedostatku prostředků rodičů se jim nedostává kvalitní lékařská péče. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 201151
Adoptován

Chlapec, 6 let

Chlapec žije se svými biologickými rodiči, kteří se potýkají s nedostatkem prostředků potřebných k zajištění životních potřeb, nejen svých dětí, ale i celé své rodiny. Rodina je polygamní, péči o děti v ní zajišťují matky a ani tyto ženy nemají mnoho prostředků. Další informace »