Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 93  |  

Houssaïnatou Barry

ID: 20402
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 21 let

Otec zemřel, matka musí postarat o rodinu. Houssainatou má tři sestry - Oumou (12), Idiatou (8) a dvojče Hassanatou (k adopci pod č.20401). Je to chytré a odvážné děvče, které se těší do školy. Další informace »

David Soumah

ID: 201030
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 21 let

Otec má tři manželky a mnoho dětí. Žádné z nich nechodí do školy. Nyní se střetává se závažností a důsledky své situace a chtěl by, aby jeho děti chodily do školy. Nemá však dostatek prostředků na zajištění jejich vzdělání. David má dva bratry a jednu sestru. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Fodé Moussa Bangoura

ID: 201146
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Rodina chlapce má velmi omezené prostředky. Obživu zajišťuje především velmi kurážná maminka, která dělá hospodyni na univerzitní koleji. Někdy jí jednou, nekdy dvakrát denně a někdy vůbec. Fodé Moussa má dva starší sourozence a jednoho mladšího. Další informace »

Aboubacar Bangoura

ID: 201156
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Děti- celkem sedm - žijí pod jednou střechou se svou matkou a její babičkou. Matka není provdaná, každé dítě má svého otce. Babiččina přítomnost v domácnosti tak matce usnadňuje péči o děti. Je to právě babička, kdo se věnuje vzdělávání jejich dětí. Aboubacar má 4 starší bratry a 2 starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Ousmane Bangoura

ID: 201132
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Ousmane žije v polygamní rodině o dvou ženách. Všichni pracují na poli a jejich denní strava závisí na sezónní sklizni. První manželka má 6 dětí a jedno dítě zemřelo. Ousmane má jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Laye Ibrahime Doumbouya

ID: 201065
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Rodina má 4 děti a bydlí v chýši, kde mají 2 postele. Otec je tělesně postižený a proto vyučuje doma. Nezvládá zajistit vzdělání pro své děti kvůli tíživé finanční situaci, proto požádal o podporu. Laye má dva bratry narozené v letech 2008 a 2015 a jednu sestru nar. v r. 2006 Další informace »

Mory Keita

ID: 201069
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mory je vychováván svou babičkou. V rodině, ve které žije, je celkem 6 dětí (4 sestry a 2 bratři s roky narození: 2006,2007,2008,2009,2011 a 2013) ). Pouze dvě z nich chodí do školy. Většina z nich prodává drobné zboží na kraji ulice. Další informace »

Mamadou Saliou Youla

ID: 201076
Není adoptován

Chlapec, 11 let

Mamadou žije spolu se svými rodiči a čtyřmi sourozenci v nepříliš příznivých ekonomických podmínkách. Jeho rodiče bohužel nemají dostatek financí, aby mohli své děti ve studiu podporovat. Další informace »

Laye Mamady Doumbouya

ID: 201068
Není adoptován

Chlapec, 13 let

Rodina má celkem 6 dětí a žijí v pronajaté chýši, kde je jedna postel a tři rohože, kde spí některé děti. Otec odešel z města hledat živobytí. Matka tedy zůstala sama a stará se o vše. Záleží ji na tom, aby mohly všechny děti chodit do školy. Jedno je již podporováno naší organizací, se dvěmi dalšími jí pomáhají blízcí příbuzní. Chtěla by, aby i její další dvě děti, které jsou již ve školním věku, chodily do školy, proto požádala o pomoc. Laye má 4 sestry nar. v letech 2000, 2004, 2006, 2008 a jednoho bratra nar. v r. 2013. Další informace »

Souleymane Fofana

ID: 20949
Není adoptován

Chlapec, 13 let

Jedná se o chlapce, který žije se svými rodiči. Jsou však ve velice špatné životní situaci a často jim musí vypomáhat sousedé. Rodiče proto shánějí pomoc pro své děti, kde se dá. Další informace »

Mohamed Bah

ID: 20845
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Otec rodiny je již dlouhou dobu bez práce. O obživu rodiny se stará matka. Mají každodenní problémy se zabezpečením jídla a bydlení. Na školní výdaje prostředky nemají. Další informace »

Bintou Fofana

ID: 20841
Není adoptována

Dívka, 15 let

Holčička má dvě sestry ve věku 19 a 9 let a dva bratry ve věku 18 a 15 let. Rodiče pravidelně ze svých skromných příjmů přispívají na školní docházku sourozenců. Všichni sourozenci holčičky zatím školu navštěvují.<br /> Rovněž Bintou by chtěli poslat do školy. Je však velmi obtížné všechny potřebné výdaje zaplatit, protože jim nezbývá na lékařskou péči a denní stravu. Další informace »

Abdourahime Bah

ID: 20829
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Otec rodiny je již dlouho dobu bez příjmů. Chlapec má 6 sourozenců. Všichni bydlí na předměstí Konakry a potýkají se se zdravoními problémy a zabezpečením každodenních výdajů na stravu. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 20953
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Jedná se o chlapce žijícího se svými rodiči a svými bratry ve složité životní situaci. Jejich otec se snaží najít způsob, který by jeho synům pomohl ke vzdělání a tím k lepšímu budoucímu uplatnění a životu. Další informace »

Seydouba Camara

ID: 20971
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Seydouba pochází z početné rodiny, má čtyři sourozence, a protože je jeho otec nezaměstnaný nemají dostatek peněz. Kvůli timu, si nemohou dovolil jej poslat do školy a tak hledají pomoc finanční podporu. Další informace »

Alhassane Ibn Alhassane Sylla

ID: 20881
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Alhassane je posledním z dětí polygamní rodiny o více než 27 dětech. Otec zemřel. Matka se potýká s problémem zajištění jídla, vzdělání, zdraví a ošacení svých dětí, které žijí v mizerných podmínkách chudoby. Sourozenci: Mamaista, MˇBallou, Mariétou, Aboubacar, Cheick, Lamine, Mohamed, Ibrahime, Afanyi, Moustapha, Salim, Nabylaye, Aminata, Ousmane atd. Další informace »

Faouly Sylla

ID: 20946
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Faouly žije ve velice početné rodině, která nemá skoro žádné finanční prostředky. Jeho rodiče často nemají dost jídla pro celou rodinu a tak jsou podvyživení oni i děti. Další informace »

M´ Mawa Yattara

ID: 20973
Není adoptována

Dívka, 16 let

M´ Mawa pochází z velice chudé a početné rodiny, protože má čtyři starší sourozence: jednu sestru a dva bratry. I kvůli tomu její výchovu svěřil otec svému kamarádovi, který ale sám nemá dostatek prostředků na to, aby ji poslal do školy. 7-2016 Dívka je v péči své babičky, která byla v loňském roce velmi vážně nemocná a nemohla tak dohlížet na vzdělání M'Mawy. Z tohoto důvodu dívka opakuje 3.třídu. Babička je již zdravá. Další informace »

Mohamed Bangoura

ID: 20935
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Mohamed pochází ze zemědělské rodiny, protože jeho otec je pěstitel. Rodiče si přejí vzdělání pro Mohameda, protože si uvědomují jeho důležitost a význam pro budoucnost. Pro svého syna chtějí lepší život nežli mají oni. Další informace »