Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 93  |  

El-Hadj Ibrahima Barry

ID: 20818
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Rodina je velmi chudá. Potýkají se se zdravotními problémy, s problémy s bydlením a se zajištěním denní stravy. Chlapec má staršího bratra ve věku 10 let. Další informace »

Alhassane Camara

ID: 201037
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Oba rodiče jsou velmi mladí a bez prostředků, stejně tak i prarodiče. Žijí ve velké chudobě. Chlapec jí často i shnilé ovoce. Další informace »

Paul Bernard Camara

ID: 20930
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Paul Bernard pochází z rodiny pěstitele a bydlí ve čtvrti Dansi. Rodiče se snaží ho ve vzdělávání podporovat, ale nemohou si to dovolit. A bez podpory nemůže studovat. Paul má tři sestry a dva bratry. Další informace »

Odia Condé

ID: 201025
Není adoptována

Dívka, 17 let

Polygamní velmi chudá rodiny. V důsledku této chudoby, nepatří vzdělání mezi primární potřeby dětí. Odia by velmi ráda chodila do školy, situace rodiny to však neumožňuje. Má čtyři starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Alhasane Diallo

ID: 20822
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Příjmy rodičů tohoto chlapce jsou tak nízké, že nestačí na pokrytí výdajů na školní docházku. Rodiče by jej přesto chtěli nechat zapsat do školy, protože vědí, že vzdělání je pro jejich syna jednou z nejlepších investicí do budoucna. Chlapec má jednoho bratra ve věku 1 roku. Další informace »

Aissatou Kourouma

ID: 20613
Není adoptována

Dívka, 17 let

Otec má dvě ženy a na starosti 10 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry v mizerných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Aissatou doufá, že jí projekt adopce na dálku pomůže uniknout z bídy. Má 2 bratry (10 a 6 let) a 1 sestru (2 roky) Další informace »

Facinet Soumah

ID: 20888
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Chlapec pochází z chudé zemědělské rodiny, která nemá dostatek prostředků na zabezpečení základních životních potřeb. Chlapec má čtyři sourozence ve věku 13, 9, 7 a 4 roky. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 20889
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Rodiče chlapce ještě studují. O chlapce se starají prarodiče, kteří se živí zemědělstvím. Potýkají se se zdravotními problémy a často nemají co jíst. Další informace »

Mamadou Salifou Sylla

ID: 201020
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Rodiče se snaží uživit rodinu s velmi malými prostředky. Otec vždy po období dešťů odjíždí pracovat do zlatých dolů a když se mu podaří něco vydělat, koupí jídlo pro rodinu a čeká zase na další sezónu. Další informace »

Fatoumata Bangoura

ID: 20809
Není adoptována

Dívka, 18 let

Holčička pochází z polygamní rodiny, ve které jsou dvě ženy a 15 dětí. Nemají dostatek prostředků pro zabezpečení bydlení, stravy a potýkají se se zdravotními problémy. Další informace »

Mariama Bangoura

ID: 20873
Není adoptována

Dívka, 18 let

Dívka pochází z chudé rodiny, která se živí zemědělstvím.<br /> Výdělek stěží pokryje životní potřeby rodiny, na zaplacení školní docházky peníze nezbývají. Dívka má pět sourozenců ve věku 16, 12, 6, 8 a 5 let. Další informace »

Fatoumata Diariou Barry

ID: 20812
Není adoptována

Dívka, 18 let

Dívka pochází z chudé rodiny, kterou živí otec tím, že za úplatu nosí zavazadla na trh. Dívka má sestru ve věku 7 let. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 20879
Není adoptována

Dívka, 18 let

Dívka pochází z chudé rodiny, která nemá dostatek finančních prostředků pro zaplacení školní docházky. Má tři sourozence ve věku 8, 7 a 3 roky. Další informace »

Daman Mara

ID: 20805
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Otec tohoto chlapce je živitelem velmi početné rodiny. Proto nemají dostatek prostředků pro zajištění školní docházky. Chlapec má tři sourozence. Další informace »

Louis Béa Millimono

ID: 201027
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Chlapec žije se svým jmenovcem (s tím, po kterém byl pojmenován), který má polygamní rodinu. Každá z žen má více dětí. Ty jsou obětí této situace, protože uživit tak početnou rodinu je velmi těžké. Louis má dvě sestry, měl ještě jednu ale ta zemřela. Další informace »

Mafoulé Sylla

ID: 20878
Není adoptována

Dívka, 18 let

Mafoulé pochází z chudé rodiny, která nemá dostatek prostředků na zaplacení školní docházky. Má pět sourozenců ve věku 13, 9, 7, 3 roky, nejmladší má 1 měsíc. Další informace »

Fodé Touré

ID: 201018
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Otec je stále na cestách z vesnice do vesnice. Jeho žena o kterou se nestará je nucena zvládnout postarat se sama o své děti. Prodává kaši na poli a u univerzity. To ji umožňuje zajištění základních potřeb. Žije u své tchyně a tchána. Fodé má dva mladší sourozence. Další informace »

Aboubacar Waoumouno

ID: 20882
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Otec chlapce pracuje jako zedník. Výdělek nestačí na pokrytí základních životních potřeb rodiny a na zaplacení školní docházky. Aboubacar má mladšího bratra ve věku 3 let. Další informace »

Adama Diaby

ID: 20356
Není adoptována

Dívka, 19 let

Dívka pochází z chudé rodiny Další informace »

Ousmane Koumbassa

ID: 20614
Není adoptován

Chlapec, 19 let

Otec má tři ženy a na starosti 13 dětí. Rodina žije na předměstí Conakry v mizerných podmínkách co se týče zdraví, jídla, bydlení a vzdělávání. Proto se Ousmane zapojil do projektu adopce na dálku, doufá, že mu pomůže uniknout z bídy. Má dva sourozence - Amadou (14) a Sékou Oumou (1) Další informace »