Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 115  |  

Daouda Camara

ID: 201128
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Daouda je nejmladší z pěti dětí. Rodiče, jako většina obyvatel v oblasti, pracují na poli. Jíst mohou obvykle dvakrát až třikrát denně, v závislosti na sklizni (např. v období mang jí jen manga). Další informace »

Ousmane Camara

ID: 201160
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Ousmane pochází z rodiny s uzavřeným manželským sňatkem. Žije v rámci velké rodiny, kde má matka hodně dětí - chlapec je nejmladší, má pět starších sester a dva bratry. Jídlo si mohou dovolit dva krát denně, někdy více, někdy vůbec. Další informace »

Hadja Fanta Camara

ID: 201148
Není adoptována

Dívka, 6 let

Hadja Fanta žije se svými rodiči u svých prarodičů. Ženy v rodině se dělí o péči o děti a společně se snaží zajistit každodenní stravu. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201106
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Abdoulaye žije společně se svými rodiči, prarodiči a dalšími příbuznými, i jejjch rodinami, Maminka vaří většinou jen jednou denně, v podvečer, a část z uvařeného jídla odkládá na snídani. Matka, stejně jako ostatní, pracuje na poli, aby zajistila základní potřeby své rodiny. Chlapec má dva starší sourozence - M'Bemba s ID 201107, je také v programu pomoci na dálku. Další informace »

Aminata Sylla

ID: 201143
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aminata pochází z polygamní rodiny, která se potýká s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb, včetně denního jídla. Aminata je komunikativní a bystrá holčička, do školy se moc těší. Má staršího a dva mladší sourozence. Další informace »

Laye Ibrahime Doumbouya

ID: 201065
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Rodina má 4 děti a bydlí v chýši, kde mají 2 postele. Otec je tělesně postižený a proto vyučuje doma. Nezvládá zajistit vzdělání pro své děti kvůli tíživé finanční situaci, proto požádal o podporu. Laye má dva bratry narozené v letech 2008 a 2015 a jednu sestru nar. v r. 2006 Další informace »

Aboubacar Kanté

ID: 201062
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Otec odešel ještě když byla matka těhotná s posledním dítětem. Od té doby má problém se zajištěním obživy pro své tři děti. Aboubacar je již ve školním věku a jeho maminka požádala o podporu, aby mohl nastoupit do školy. Má dva bratry narozené v letech 2012 a 2015. Další informace »

Mamadou Saliou Youla

ID: 201076
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mamadou žije spolu se svými rodiči a čtyřmi sourozenci v nepříliš příznivých ekonomických podmínkách. Jeho rodiče bohužel nemají dostatek financí, aby mohli své děti ve studiu podporovat. Další informace »

Laye Mamady Doumbouya

ID: 201068
Není adoptován

Chlapec, 12 let

Rodina má celkem 6 dětí a žijí v pronajaté chýši, kde je jedna postel a tři rohože, kde spí některé děti. Otec odešel z města hledat živobytí. Matka tedy zůstala sama a stará se o vše. Záleží ji na tom, aby mohly všechny děti chodit do školy. Jedno je již podporováno naší organizací, se dvěmi dalšími jí pomáhají blízcí příbuzní. Chtěla by, aby i její další dvě děti, které jsou již ve školním věku, chodily do školy, proto požádala o pomoc. Laye má 4 sestry nar. v letech 2000, 2004, 2006, 2008 a jednoho bratra nar. v r. 2013. Další informace »

Souleymane Fofana

ID: 20949
Není adoptován

Chlapec, 12 let

Jedná se o chlapce, který žije se svými rodiči. Jsou však ve velice špatné životní situaci a často jim musí vypomáhat sousedé. Rodiče proto shánějí pomoc pro své děti, kde se dá. Další informace »

Mohamed Bah

ID: 20845
Není adoptován

Chlapec, 14 let

Otec rodiny je již dlouhou dobu bez práce. O obživu rodiny se stará matka. Mají každodenní problémy se zabezpečením jídla a bydlení. Na školní výdaje prostředky nemají. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 20912
Není adoptován

Chlapec, 14 let

Chlapec pochází z polygamní rodiny, která se skládá ze tří žen a 17 dětí. Každá z žen se o své děti stará sama a nemůže po otci požadovat nic navíc. Stravují se jednou denně. Každá z žen se stará o výživu, zdraví a oblečení svých dětí. Chlapec má tři sourozence ve věku 18, 15 a 4 let. Další informace »

Bintou Fofana

ID: 20841
Není adoptována

Dívka, 14 let

Holčička má dvě sestry ve věku 19 a 9 let a dva bratry ve věku 18 a 15 let. Rodiče pravidelně ze svých skromných příjmů přispívají na školní docházku sourozenců. Všichni sourozenci holčičky zatím školu navštěvují.<br /> Rovněž Bintou by chtěli poslat do školy. Je však velmi obtížné všechny potřebné výdaje zaplatit, protože jim nezbývá na lékařskou péči a denní stravu. Další informace »

Abdourahime Bah

ID: 20829
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Otec rodiny je již dlouho dobu bez příjmů. Chlapec má 6 sourozenců. Všichni bydlí na předměstí Konakry a potýkají se se zdravoními problémy a zabezpečením každodenních výdajů na stravu. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 20953
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Jedná se o chlapce žijícího se svými rodiči a svými bratry ve složité životní situaci. Jejich otec se snaží najít způsob, který by jeho synům pomohl ke vzdělání a tím k lepšímu budoucímu uplatnění a životu. Další informace »

Mariama Soumah

ID: 20900
Není adoptována

Dívka, 15 let

Otec živí rodinu zemědělstvím. Dívka má 4 bratry a 2 sestry. Rodina nemá dostatek prostředků ne zaplacení školní docházky. Otec je "muezzin" - vyučuje koránu. Další informace »

Alhassane Ibn Alhassane Sylla

ID: 20881
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Alhassane je posledním z dětí polygamní rodiny o více než 27 dětech. Otec zemřel. Matka se potýká s problémem zajištění jídla, vzdělání, zdraví a ošacení svých dětí, které žijí v mizerných podmínkách chudoby. Sourozenci: Mamaista, MˇBallou, Mariétou, Aboubacar, Cheick, Lamine, Mohamed, Ibrahime, Afanyi, Moustapha, Salim, Nabylaye, Aminata, Ousmane atd. Další informace »

Faouly Sylla

ID: 20946
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Faouly žije ve velice početné rodině, která nemá skoro žádné finanční prostředky. Jeho rodiče často nemají dost jídla pro celou rodinu a tak jsou podvyživení oni i děti. Další informace »

M´ Mawa Yattara

ID: 20973
Není adoptována

Dívka, 15 let

M´ Mawa pochází z velice chudé a početné rodiny, protože má čtyři starší sourozence: jednu sestru a dva bratry. I kvůli tomu její výchovu svěřil otec svému kamarádovi, který ale sám nemá dostatek prostředků na to, aby ji poslal do školy. 7-2016 Dívka je v péči své babičky, která byla v loňském roce velmi vážně nemocná a nemohla tak dohlížet na vzdělání M'Mawy. Z tohoto důvodu dívka opakuje 3.třídu. Babička je již zdravá. Další informace »

Mohamed Bangoura

ID: 20935
Není adoptován

Chlapec, 16 let

Mohamed pochází ze zemědělské rodiny, protože jeho otec je pěstitel. Rodiče si přejí vzdělání pro Mohameda, protože si uvědomují jeho důležitost a význam pro budoucnost. Pro svého syna chtějí lepší život nežli mají oni. Další informace »