Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 123  |  
1 2 3 4 5 ... 7 Další

N´Sira Sylla

ID: 2037
Není adoptována

Dívka, 26 let

Z pěti dětí ani jedno nenavštěvuje školu. Ani rodiče nemají základní vzdělání. Jsou bez práce a tudíž i bez prostředků. 2013 Dívka dokončila základní vzdělání. Nyní je na college a zároveň by se chtěla vyučit švadlenou. Další informace »

Ibrahima Bah

ID: 2096
Není adoptován

Chlapec, 26 let

Ibrahima je sirotek. Péči mu poskytuje opatrovnice, nedaří se jí však zajistit základní potřeby dítěte, vzdělání si proto nemohou dovolit. Další informace »

Saliou Bella Diallo

ID: 20142
Není adoptován

Chlapec, 27 let

Saliou má tři bratry a jednu mladší sestru. Rodina se živí drobným zemědělstvím. Děti hledají dřevo, ze kterého vyrábí uhlí a pak jej prodávají. Většinou jí jen jednou denně. Další informace »

Mamoudou Soumah

ID: 20162
Není adoptován

Chlapec, 26 let

Mamoudou žije se svým dědečkem. Jeho rodiče žijí v Konakry. Má další tři sourozence: dva bratry a jednu sestru. Jeho bratr N'Famoussa je také zapsán v projektu adopce na dálku (ID 20189). 2008 Chlapec je pomalejší,ale možnost chodit do školy a integrace do společnosti mu prospívá a je pro něj důležitá. Další informace »

Ibrahima Sory Camara

ID: 20180
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Ibrahima má dva bratry a dvě sestry. Otec se snaží vydělat na obživu výrobou cihel a vypomáháním na stavbách. Mají však problémy se zajištěním alespoň jednoho jídla za den. Děti nechodí do školy. Ibrahima utrpěl v roce 2011 nehodu, kdy si při pádu zlomil obě ruce. Další informace »

Mory Kaba

ID: 20210
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Mory je vychováván svou babičkou, která se živí praním prádla. To stačí sotva na jedno jídlo denně a nějaké oblečení. Nemá však už prostředky na zajištění vzdělání. Mory má dva bratry (15 a 14 let) a pětiletou sestru. 10-2014 Mory je v posledním ročníku na college a letos ho čekají přijímačky na SŠ, proto pro něj urgentně hledáme adoptivního rodiče, aby nemusel přerušit studium. Další informace »

Lasso Sidibé

ID: 20229
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Otec Lassoa je vážně nemocen. Matka se snaží zajistit alespoň jedno jídlo denně pro Lassoa a jeho čtyři sourozence. Díky programu adopce měl Lasso možnost vystudovat základní školu, college a následně pokračovat i na střední škole. Z programu adopce byl vyřazen v roce 2018. Další informace »

Aboubacar Sidiki Fofana

ID: 20240
Není adoptován

Chlapec, 23 let

Aboubacar Sidiki má tři sourozence. Matka prodává uhlí na ulici. Díky programu adopce měl Aboubacar možnost vystudovat základní školu, college a také střední školu. Z programu adopce byl vyřazen v roce 2018. Další informace »

Mohamed Fofana

ID: 20245
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec Mohameda je slepý. Mohamed žije se svou opatrovnicí, která se stará o další 3 děti. Často jí pouze jedenkrát denně. 2008 Mohamed byl nemocný byl léčen a teď je pod lékařským dohledem. 2012: Chlapec je velmi chytrý, je premiantem třídy. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 20262
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Aboubacar má dva bratry (13 a 4 roky) a jednu sestru (10 let). Jeho rodina má celkem 28 členů. Dospělí jsou většinou bez práce. Jí pouze jednou denně nebo vůbec. Děti jsou často na ulici nahé. Aboubacar byl adoptován v roce 2005 a za tu dobu měl možnost vystudovat základní školu, college, střední školu a nastoupil na univerzitu. V roce 2019 adoptivní rodič ukončil jeho adopci, ale Aboubacar by velmi rád dokončil své bakalářské studium. Další informace »

Fadimagbé/Nanfadima Camara

ID: 20312
Není adoptována

Dívka, 22 let

Rodina žije v nuzných podmínkách. Mají problémy se zajištěním denní stravy. Dívka již měla adoptivní rodiče a do školy chodila. Nyní je na college Další informace »

Hadiatou Barry

ID: 20326
Není adoptována

Dívka, 22 let

Hadiatou žije v 11 členné rodině, ve které je celkem sedm dětí. Matka je již 4 roky nemocná a o děti se starají starší sestry. Otec je bez práce. Děti jsou téměř bez péče, nemají místo na spaní a často tráví čas u sousedů, aby se najedly. 10-2012 Hadiatou se vdala a v říjnu 2013 se jí narodilo dítě. Další informace »

Adama Hawa Diallo

ID: 20340
Není adoptována

Dívka, 21 let

Dítě žije v početné rodině v nedostavěném domě. O dítě není dobře pečováno, je často nemocné. Od roku 2006 byla Adama v adopci a za tu dobu vystudovala základní školu, college, vyzkoušela také roční studium na střední škole, poté se ale rozhodla vyučit se švadlenkou. Přejeme jí v životě tedy hodně štěstí. Další informace »

Adama Diaby

ID: 20356
Není adoptována

Dívka, 18 let

Dívka pochází z chudé rodiny Další informace »

Mayeni Soumah/Keita

ID: 20362
Není adoptována

Dívka, 28 let

Finanční podpora by dívce umožnila chodit do školy a zajistit lékařskou péči Další informace »

Mariama Camara

ID: 20363
Není adoptována

Dívka, 21 let

Divka je z chudé rodiny, rodiče nemají finanční prostředky na zajištění vzdělání a lékařské péče Další informace »

Alseny Bangoura

ID: 20373
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec je již stár a bez zaměstnání, rodina má 8 dětí. Podporují je příbuzní, aby nezůstali zcela bez prostředků. Další informace »

Hassanatou Barry

ID: 20401
Není adoptována

Dívka, 20 let

Otec Hassanatou zemřel. Matka se musí postarat o ni i o její tři sestry - Oumou (12), Idiatou (8) a její dvojče Houssainatou (též k adopci pod č.20402). Hassanatou je chytrá a odvážná dívka, která se těší do školy. 6-2010 - kvůli rozvodu rodičů a rozdělení dvojčat se zhoršila ve škole a musela znovu opakovat 2.třídu. Další informace »

Ousmane Diallo

ID: 20410
Není adoptován

Chlapec, 21 let

Ousmanův otec má čtyři ženy, chlapec je čtrnáctý z patnácti dětí. Chodí do druhé třídy, ve škole je chytrý a snaživý. Další informace »

Hawa Diallo

ID: 20415
Není adoptována

Dívka, 21 let

Hawa se narodila jako jediné dítě, mimo manželství. Svým otcem proto nebyla uznána a do svého opatrovnictví uznal manžel matčiné starší sestry, jehož jméno Hawa převzala. Maminka Hawy je tělesně postižená (nemůže chodit). Obživu shání žebráním. Jídlo se v rodině připravuje jednou za den. Jelikož je její životvní situace velmi složitá, právě z toho důvodu byla zařazena do programu adopce. Další informace »