Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 187  |  
1 2 3 4 5 ... 10 Další

Daouda Camara

ID: 201128
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 8 let

Daouda je nejmladší z pěti dětí. Rodiče, jako většina obyvatel v oblasti, pracují na poli. Jíst mohou obvykle dvakrát až třikrát denně, v závislosti na sklizni (např. v období mang jí jen manga). Další informace »

Aicha Kanté

ID: 201064
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 12 let

Maminka Aichy zemřela dva dny po porodu. Dívky se ujala její babička, která se už stará o další děti. Babička požádala o podporu naši organizaci, protože v době zařazení do programu tatínek dívky studoval. Aicha nemá žádné sourozence. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201308
Není adoptována

Dívka, 4 let

Aissatou žije pouze se svou matkou, která má celkem 5 dětí, o které se musí postarat. Těžko však shání výdělek, jídlo, a peníze na školné. Jí například pouze dvakrát denně, a to pouze po malých porcích. Jejich příbytek má jednu místnost, ve které Aissatou sdílí jednu rohož na zemi se všemi svými sourozenci. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201277
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Mladý Daouda pochází z polygamní rodiny o dvou ženách. O děti se především tedy stará vlastní matka, která je finančně závislá na příjmu svého manžela. To samé se týká jídla, ale bohužel se na děti nedostává vícekrát než jednou až vakrát denně. Další informace »

M´Mawa Camara

ID: 201313
Není adoptována

Dívka, 4 let

Otec M´Mawy ztratil práci a její matka se tak stará, aby zajistila jídlo pro svou rodinu. Je ráda, když mají jídlo aspoň dvakrát denně. Spí na zemi na rohoži v jedné místnosti. Další informace »

Moustapha Camara

ID: 201286
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Moustaphovi rodiče jsou rozvedení, a tak je Moustapha a jeho šest sourozenců v péči matky. Matka je hospodyně, která pro přivýdělek prodává na trhu. Sama se svým výdělkem však nemůže zaručít dětem jídlo každý den, a školu už vůbec. Další informace »

Oumar Kéita

ID: 201317
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Oumar je velice kurážný chlapec. Narodil se v chudé a nebezpečné části hlavního města Conakry v chudých podmínkách. Jeho otec nemá práci a matka se tak stará o rodinu, včetně jídla, kterého se Oumarovi a jeho sourozencům dostává maximálně dvakrát denně. Také sdílí pouhou jednu místnost a jednu rohož na zemi se zbytkem rodiny. Další informace »

Fatoumata Soumah

ID: 201301
Není adoptována

Dívka, 4 let

Fatoumata pochází z velmi chudé rodiny. Její otec nepracuje, jedná se tedy o matku, která vydělává pro rodinu, která čítá celkem šest dětí. Žádné z dětí aktuálně nechodí do školy, a místo toho se učí doma. Fatoumata tedy také do školy nechodí, kvůli chybějícím finančním prostředkům a složité rodinné situaci, kdy stěží jí dvakrát denně, a navíc spí společně se všemi sourozenci na zemi na rohoži. Další informace »

M´Mabinty Soumah

ID: 201292
Není adoptována

Dívka, 4 let

Rodiče M´Mabinty jsou sezdaní. Otec je zemědělec, ale přivydělává si jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Jelikož kvůli dvěma pracím často není doma, bydlí rodina u dědečka, společně s ostatními rodinami strýců a tet. Další informace »

Ibrahima Sory Sylla

ID: 201303
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Ibrahima žije se svou svobodnou matkou, která má ještě další 4 děti. Těžko shání dostatek jídla, aby uživila všechny děti sama. Sama totiž nepracuje. Všichni společně spí v příbytku o jednom jediném pokoji, postaveném otcem. Další informace »

Fatoumata Bah

ID: 201285
Není adoptována

Dívka, 5 let

Matka Fatoumaty se vyučila instalatérkou a vdala se ještě před narozením své zatím jediné dcery. Fatoumata žije s oběma rodiči a prarodiči, a jí obvykle dvakrát denně. Další informace »

Mamadouba Bah

ID: 201276
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Mamadouba je prvním dítětem své matky, po otcově straně má ještě dva nevlastní sourozence. Žijí společně s prarodiči a celou rodinou s nimi spojenou. Jí pouze dvakrát denně, a to i přesto, že otec si po práci na poli ještě přivydělává jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Další informace »

Kadiatou Bangoura

ID: 201283
Není adoptována

Dívka, 5 let

Kadiatou pochází z velké polygamní rodiny. Její mladá matka se po smrti svého předchozího manžela vdala podruhé, a je tak druhou manželkou svého aktuálního manžela. Ten si mimo zemědělectví přivydělává jako dělník, a tak někdy mají i dostatek jídla. Další informace »

N´Ganouma Camara

ID: 201312
Není adoptována

Dívka, 5 let

N´Ganouma je klidná holčička, která žije v chudé rodině. Její otec je aktuálně nezaměstnaný a její matka tak obstarává obživu pro rodinu o šesti dětech. Stěží dokáže dát dohromady více než dva pokrmy denně, a v příbytku o jedné místnosti spí všichni na jedné rohoži. Další informace »

Bangaly Diawara

ID: 201252
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Otec je poslední tři roky hospitalizován z důvodu mozkového infarktu. Bangalyho matka vzdala naději, že se její můž vrátí, natož ve stavu, ve kterém by byl schopný rodinu finančně podporovat. Momentálně není schopna pokrýt všechny potřeby rodiny, jako např. vzdělání Bangalymu a jeho staršímu bratrovi Mamoudou. Další informace »

Hadja Siré Dioubate

ID: 201214
Není adoptována

Dívka, 5 let

Hadja Sire je velmi klidná a usměvavá dívka, pocházející z rodiny o 4 dětech. Její rodiče bydlí v malém domě, kde Hadja Sire sdíli jednu matraci se všemi svými sourozenci. Její rodina těžko vydělává, a byla by velice ráda, kdyby se Hadja Sire mohla vzdělávat. Další informace »

Gnama Síré Kaba

ID: 201234
Není adoptována

Dívka, 5 let

Gnama Síré je bystrá a pečlivá dívka ze sedmiičlenné rodiny. Rodiče bydlí v malém domě postaveném jejím dědou. Jí společně se svými sourozenci, ráno i večer, rýži. Pouze jeden z jejích bratrů pravidelně dochází do školy. Ostatní děti kvůli nedostatečným prostředkům na zaplacení školného do školy chodit nemohou. Další informace »

Maimouna Sylla

ID: 201290
Není adoptována

Dívka, 5 let

Maimouna žije ve velké rodině s oběma rodiči, kteří jsou sezdaní a prarodiči. V roce 2021 se matce narodilo druhé dítě. Otec po práci na poli přivydělává peníze pro rodinu jako mototaxikář, ale i tak nejí pravidelně, a nemají ani peníze na školné. Další informace »

Moussa Bangoura

ID: 201314
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Moussa žije ve velmi chudých podmínkách. Jeho otec má tři ženy a celkem deset dětí. I kvůli tomu Moussa nejí častěji než jednou denně, a musí spát na sdílené rohoži na zemi. Rodina se strachuje o to, že kvůli chybějícím finančním prostředkům uniká Moussovi šance na vzdělání a tak i na lepší budoucnost. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201318
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Abdoulaye je malý sirotek, který žije se svou babičkou. Rodiče mu zemřeli, když mu byl pouhý rok, takže si své opravdové rodiče nepamatuje, pouze svou babičku. Abdoulaye trpí chorobou (herniace), kvůli které je odstrkován svými kamarády. jeho situace je tak vcelku kritická. Další informace »