Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 288  |  
1 2 3 4 5 ... 15 Další

Mariama Soumah

ID: 20900
Adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 17 let

Otec živí rodinu zemědělstvím. Dívka má 4 bratry a 2 sestry. Rodina nemá dostatek prostředků na zaplacení školní docházky. Otec je "muezzin" - vyučuje koránu. Další informace »

Bintou Traoré

ID: 20687
Adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 23 let

Otec je nesmírně chudý a dívku má na starosti 78-letá žena, která nemá prostředky na základní potřeby dětí z vlastní rodiny a této dívky. Bintou po škole prodávala na trhu bonbony, které nosí na hlavě. Bydlí v chýši spolu s dalšími dvěma lidmi, všichni spí na zemi. Přes těžké podmínky ani jednou nevynechala školu. Bintou má dva mladší sourozence. V roce 2022 Bintou úspěšně dokončuje předposlední ročník střední zdravotnické školy. Aby mohla svá studia v nadcházejícím školním roce dokončit, potřebuje nyní Vaší podporu. Další informace »

Dramane Traoré

ID: 20660
Adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 23 let

Otec je kopáč a má problémy se zrakem. Matka je invalidní a tudíž neschopna práce. Dítě jí jen jednou denně, spí na podlaze bez matrace a přikrývky. Má dva sopurozence, 5 a 2 roky. Dramane nyní dokončuje college (10. ročník) a příští rok se pokusí dostat na střední školu nebo se vyučí nějakému řemeslu. Další informace »

Maladö Diakité

ID: 201170
Adoptována

Dívka, 3 let

I přesto, že otec Maladö pracuje jako učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Maladö má sestru Saran Diakité ID201169 (*2018) Další informace »

Fatoumata Binta Diallo

ID: 201165
Adoptována

Dívka, 3 let

Rodina se do programu adopce na dálku přihlásila, protože jí chybí nezbytné prostředky na to, aby dívka mohla chodit do školy. Po zaplacení ubytování, oblečení a stravy rodině nezbývá dostatek peněz na školné. Fatoumata Binta má bratra Mamadou Dialla ID201166 (*2015) Další informace »

Aissata Keita

ID: 201162
Adoptována

Dívka, 3 let

Rodina se nachází v těžké situaci, kdy nedokáže zajistit základní potřeby pro svou dceru. Do programu adopce na dálku ji zapsali, aby mohla být dívka vzdělána, a aby měla jistotu finanční podpory, která rodině chybí. Další informace »

Marie Jeanne Camara

ID: 201183
Adoptována

Dívka, 4 let

Marie Jeanne žije se svými rodiči, přesněji se svou maminkou, která má potíže pro dívku a její sourozence zajistit jídlo. Mamimka prodává salát, ale tím své děti nezaopatří, proto dívka někdy jí pouze jednou denně. Marie Jeanne spí na matraci se svými bratry, kteří jsou starší než ona. Kvůli všemu zmíněnému potřebuje dívka podporu. Další informace »

Saran Diakité

ID: 201169
Adoptována

Dívka, 4 let

I přes to, že Saranin pracuje jako otec učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Saran má sestru Maladö Diakité ID201170 (*2019) Další informace »

Hassatou Dalanda Diallo

ID: 201272
Adoptována

Dívka, 4 let

Hassatou pochází z rodiny, kde otec je aktuálně bez zaměstnání, matka je zaučující se švadlena, a babička, která s nimi žije, a vydělává nejen pro ně, ale i svého manžela a své ostatní děti a vnoučata. Je však již starší a nevydělává mnoho. Proto rodina prosí o pomoc, aby mohla Hassatou chodit do školy. Další informace »

Kadiatou Diallo

ID: 201175
Adoptována

Dívka, 4 let

Rodina dívky nedisponuje dostatečnými prostředky na to, aby mohla navštěvovat školu. To je důvod, proč se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku, této příležitosti si velmi váží. Další informace »

Oumou Salamata Diallo

ID: 201247
Adoptována

Dívka, 4 let

Její otec se ztratil v Lybii na cestě do Evropy v roce 2019 bez dalších zpráv. Její matka, která je pouhou hospodyní nedokáže sama pokrýt náklady na své tři děti, které tak riskují, že budou propuštěny ze školy kvůli nedoplacenému školnému. I jídlo shání stěží, jen zřídka se podaří jíst dvakrát denně. Další informace »

Abdourahamane Traoré

ID: 201195
Adoptován

Chlapec, 4 let

Žije se svými rodiči, ale také devíti sourozenci (4 bratři, 5 sester), z nichž několik ve velmi těžké situaci. Rodinná situace je těžká především co se týče jídla - těžko se obstarává, a často celý den nejí vůbec nic. Společně se sourozenci spí venku, namačkaní na malé terase. Další informace »

Fatoumata Moussa Camara

ID: 201149
Adoptována

Dívka, 5 let

Fatoumata se narodila do monogamní rodiny, kde je dalších 9 dětí (3 chlapci a 6 děvčat). Rodina jí obvykle 2x denně. Další informace »

Kabiné Camara

ID: 201099
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec Kabine hledá práci a snaží se různými příležitostnými přivýdělky zajistit základní potřeby rodiny. Jídlo mají 2x až 3x denně. Kabiné má dva starší sourozence. Další informace »

Mamadouba Camara

ID: 201167
Adoptován

Chlapec, 5 let

Chlapcova rodina nedisponuje dostatečnými prostředky pro zajištění jeho vzdělání. Po zaplacení bydlení, stravy a oblečení jí už na víc nezbývá. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Makhissa Sylla

ID: 201155
Adoptována

Dívka, 5 let

Makhissa se narodila do manželského svazku. Matka však žije sama s pěti dětmi, snaží se je všechny uživit. Dívka má tři starší sestry a jednoho bratra. Protože je rodina polygamní, každá matka tak musí zajistit péči o své děti sama včetně jejich zdělávání. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Adoptován

Chlapec, 5 let

Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici, jeho příjem vystačí jen na zajištění jídla. Všichni žijí v rámci širší rodiny, spolu s prarodiči. Další informace »

Fodé Moussa Bangoura

ID: 201146
Adoptován

Chlapec, 6 let

Rodina chlapce má velmi omezené prostředky. Obživu zajišťuje především velmi kurážná maminka, která dělá hospodyni na univerzitní koleji. Někdy jí jednou, nekdy dvakrát denně a někdy vůbec. Fodé Moussa má dva starší sourozence a jednoho mladšího. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201147
Adoptován

Chlapec, 6 let

Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Protože si děti rozumí maminky společně pečují o děti a snaží se pro ně zajistit jídlo a další potřeby. Jídlo se jim daří zajistit jednou až dvakrát denně. Abdoulaye má 4 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »